Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dzien dobry:) Chyba jednak bede musiała wymyślic sama cos z tym łożkiem;) bo niestety Ikee mam bardzo daleko od siebie, a ja najpierw musze pomacac towar zanim kupię;) Wczoraj troche poogladałm oferty sieciówek i cos mi tam wpadło w oko, ale okaże sie jak zobacze to na żywo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio sama nie wiem czy mozna to nazwac staraniami bo mam tą wysoką prolaktynę i to naprawdę byłby cud gdyby udało mi się teraz zajść w ciąże. Dopiero 2 tyg biore leki a podobno one działaja tak po 3 miesiącach więc pewnei dopiero wtedy będą realne szanse. Narazie mam 15 dc. Ale nadzieje trzeba mieć cały czas bo to ona ma umierać ostatnia:) a TY jakie masz przeczucia w tym cylku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Część dziewuszki:) U mnie na owu praktycznie już nie ma drugiej kreseczki, ale przytulanko było mimo tego:) Ale tak się zastanawiam bo tylko w okolicach 14-15dc były trochę ciemniejsze więc moze i były te płodne tylko test tak zadziałał słabo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cieżko też stwierdzić;( Dziś 12 dc. Jeszcze wczoraj myślałam ze może owu w końcu u mnie sie pojawiła bo po spadku miałam ładny skok tempki, nooo ale dzisiaj nic już nie urosło i tak sie zastaawiam co bedzie jutro:O A po za tym to chyba zaczynam sie stresować jutrzejsza wizytą u gina:O Jakoś mam dziś kiepski humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a jakies inne obserwacje jeszcze prowadzisz, nie wiem np sluz czy tempka? Czy tylko te testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempki nie obserwuje śluz staram się, 13dc miałam taki nie rozciagliwy biały a już od połowy 14 taki lepki i odczuwam wilgotność a do tego wszystkiego jajniki grające + dziwne pobolewanie dolu brzucha więc tak to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za straszna noc! Brak @, brak śluzu, pół nocy bolało podbrzusze, pachwiny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może faktycznie poziom lh był zbyt niski zeby test owu był intensywny a dla samej owu wystarczyło:) Kto to wie:O Nasz kobiecy organizm lubi różne figle płatać;) A te testy to robisz tylko w okolicach owu? Bo ja jeden cykl to sprawdzałam codzienie zeby mi nic nie umknęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a jak tam twoje testy ciązowe? Z tego co pamietam to już dawno chciałaś testować;) a zadnych info nam nie piszesz o wynikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio to dobrze że idziesz do gin bo powie Ci czy była owulacja czy nie:)a robiłas sobie kiedy badania hormonów bo nie pamiętam? Nell testami owul. nie ma sie co tak bardzo sugerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym cyklu robiłam od 14 dc i były intensywne 16dc a w tym od 11dc zaczelam, ale tak jak mówisz też zacznę robić zaraz po @ i wtedy nic nie umknie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate tak właśnie czuje ze gin jutro mi zleci cały pakiet badań bo on jeszcze tego mi nie robił:( Ale ja robiłam na własną reke i wtedy wyszło wszystko w normach po za progesteronem, ale na to to już tego dupka biore. Sama już nie wiem po prostu chyba sie boję jutrzejszej wizyty bo czuję sie jak przed pierwsza w zyciu wizytą u gina;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa co Ci powie bo myślę, ze jesteśmy w podobnej sytuacji (oprócz mojej prolaktyny);) tak patrze na tabelke i Fruźka chyba już nas nawet nie czyta bo nic o niej nie słychać. A gośćx jedyna ciężarówka chyba też juz do nas nie zagląda. W tabeli jest jeszcze Kasiulek8925 ma termin @ na dzisiaj ale tez tylko raż sie odezwała więc pewnie teraz nas olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tym co się udało już nie potrzebują nas:( A magdalenka też nic nie pisze co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Magdalenkaka leży przecież w szpitalu, dała znac na forum na FM, także ma badania dziewczyna robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Dziewczyny a tak dopytam- na badanie hormonow(jutro progesteron) nie trzeba chyba na czczo, co? Nie cierpie wychodzic z domu bez sniadania!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Hej :-) mam pytanko do dziewczyn robiących testy owu... Czy intensywne bóle podbrzusza oznaczają że owu trwa czy się zbliża? Jeśli się zbliża to za ile może się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio no ja robiłam test w niedziele i oczywiście negatywny. Okres powinien być jutro albo w środe wiec czeeeeeeekam ! Tylko ja bym chciała tak, że jak ma być to niech już będzie teraz a nie za 2,5 czy 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis z synkiem pieczemy babeczki na dzień babci i dziadka, zawsze coś od siebie dodajemy do prezentów, w ubiegłym roku pieklismy serca z piernika, wkładaliśmy po kilka do celafonu, troszkę sizalu, serduszka z konfetti, wiązaliśmy ładna wstążeczką i gotowe, w tym roku też coś trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
MarzyMiSie ja uwazam,ze bol jajnikow nie rowna sie owulacji.czasem bola przed gdy pecherzyki rosna. Ja mialam bol ok.12czy13dc a test owu wykazal w 14. Choc pewnie sa kobiety, ktore maja bol punkt w owulacje. U mnie dzis 22dc. W tamtym miesiacu mialam juz bol piersi i podbrzusza nad ranem na @ a narazie cisza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz czekam na @ i tez tak jak anka uwazam , że jak ma byc to nie świnia przyjdzie juz, bo nawet do terminu nie chce mi sie czekac, no strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscinka ja wczoraj nagotowalm czerwonego barszczu, dla męża mam schabowe a dla siebie piersi z kurczaka ze slonecznikiem. Jakoś nie chce mi się nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Czesc dziewczyny ;) Nie ma co sie sugerowac testami owulacyjnymi, wiem z wlasnego doswiadczenia. Wczoraj mi sie @ skonczyla, dzisiaj mam tylko takie slady plamek, juz w sumie nic nie leci. Dziwna sytuacja. Brzuch boli mnie tak dziwnie jak wtedy przed @. Klucie jajnikow, uczucie pelnosci. Jak tam sytuacja u was dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×