Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

anabella jak forum pierwsze sie podzieliło to nie chciałam wybierać między dziewczynami, i jestem na dwóch aktywna, no nie mogłam bez żadnej żyć ;-) a już bez Kate4 to szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj padłam wczesnie, brzuch mnie bolał, serducho znów dokuczało kołataniem od tej pieprzonej tarczycy, więc wolałam to przespać, szczególnie, że mąż wcześniej z pracy wrócił i mogłam dzisiaj wstałam tez późno, ok 9- mąż czekał, aż się wyśpie, bo szkoda jemu mnie było, pojechał później do pracy ja mam dziś paluchy opuchnięte, woda mi się zatrzymała, normalnie aż mnie bolą całe dłonie przez to co do wróżby to ja tylko sobie wróżyłam, mąż to by mnie już całkiem wyśmiał i wogóle, on już tego mojego forum ma dość i ostatnio mnie opierdziela za nie, więc tak myśle, że jak on będzie wracał z pracy to ja już nie będę tu zaglądała, tylko w dzień jak go nie ma i jak to się mówi czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, po co mam go drażnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) GośćInka kochaneczko czym sobie zasłużyłam??kurcze to faktycznie źle przechodzisz ten czas@ ale może dzis i bedzie koniec!?co do wróżby to słyszałam jeszcze o jednej tez z obrączką, która mówi Ci w jakim wieku urodzisz dzieci hihi ale chyba obawiałabym się ją robić jeśli miałoby mi wyjść że dopiero za kilka lat mnie to czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell jak na dzisiaj samopoczucie, jajniki bolą bardzo? pap może faktycznie po tych tabsach masz takie skurcze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 jak sie robi ta wrózbe z tym wiekiem? opisz jak możesz dokładnie, a ch..!zaraz zrobie! a forum hmm... za to , że jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Wróciłam od lekarza wyniki dobre, a jak powiedziałam że staramy sie o drugie dziecko o moich nieregularnych miesiaczkach to pani doktor powiedziała mi że trzeba sie kochać od 14 dc najlepiej co dwa dni aż do @, ale mądra, jakby co za niedługi czas może wystawic mi skier do endokrynologa którego swoją droga nie ma u mnie w mieście na nfz i że gin powinien mnie obejrzeć mówiłam że byłam u dwóch jeden mnie wyśmial że chce zbadać hormony a drugi nie widzi problemu hmm.. muszę sobie odpuścić na chwile myślenie o staraniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z EKG i umówiłam się na Holter dobowy na poniedziałek(musze powtórzyć badania bo serducho mi juz drugi tydzień dokucza a ja dwa lata temu robiłam to wychodziło mi w ciągu doby troche i tachykardii i bradykardii i potem brałam leki na to i przeszło, a jakiś czas temu lekarz powiedział, że można odstawić te leki i zobaczyc co będzie no i odstawiłam i było git, gdzieś z 7 miesięcy no a teraz znów to samo) przy okazji byłam z synkiem na spacerze, dziś ponuro ale ciepło i bez wiatru, więc się dotleniliśmy aaa... i nie myślcie, że udało mi się skierowanie dostac czy cos, nie! nawet do rodzinnego lekarza nie dostałam sie trzeci dzien z rzedu zadzwoniłam do mamy i ona uruchomiła znajomosci w szpitalu, bo tam pracuje no i od razu miałam EKG, a w poniedziałek mam holter ale czasy...bez znajomosci ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Inka w dużym mieście pewnie mieszkasz co?u mnie nie ma z tym problemu czasami z corką do dziecięcej nie mogę sie dostać ale jak podniose głos to zapisują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer i lepienie bałwana zaliczone teraz pociecha śpi, ja idę wypić kawę bo powieki mam ciężkie jak ze stali. xxxxxx Gościnka trochę dupę rusz, cycki do góry i nie ma co kleić tylko trzeba zebrać siły i wziąć się za siebie!!!! W poniedziałek serducho, za 12 dni bobo i musisz zbierać siły na poród za 9 miesięcy :) xxxxx ja nigdy nie wierzyłam w żadne wróżby, koleżanki chodziły czekały miesiacami na wizyty, płaciły grubą kase mnie to nigdy nie kreciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga mieszkam w miasteczku gdzie ludności jest ok.20 tysiecy mieszkańców , więc niewiele, ale sam powiat nasz jest duzy i z okolicznych osad i wsi wszyscy właściwie do tej dużej przychodnii chodza , więc zawsze jest dziki tłum do rodzinnych lekarzy, głównie te same bardzo potrzebujące babki z chustkami na głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka my nie chodzimy do żadnych wróżek kobieto!!! na forum FM któras rzuciła hasło wróżby z obraczki i dla jaj kazda co chciała to robiła, ja pierwszy raz w życiu sobie powróżyłam wogóle to tylko zabawa, przeciez to dla rozluźnienia a nie na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja wiem, tylko ogólnie mówię że mnie takie coś nie kręci i wiadomym jest że wróżenie z obraczki czy z czegoś tam to tylko zabawa. Luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
To tak jak u mnie 20 tys i też przyjeżdżają z wiosek, no ale wszędzie tak samo być nie może :) X Anka u was śnieg? U nas nie było śniegu tego roku hehe moja cora zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest, nie za dużo i już topnieje ale drugi bałwan w tym roku zaliczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny:) Kate dziś już nie bolą, chociaż jeszcze wczoraj czułam lewy. xxx Anka pijesz kawę normalnie nie odstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka masz instrukcje: Wypełniamy przeźroczystą szklankę do połowy wodą i przytrzymujemy nitkę z zawieszoną obrączką w taki sposób, aby obrączka wisiała w szklance, jednak nie dotykała wody. Czekamy, aż obrączka się sama rozhuśta (nie poruszamy ręką, która trzyma nitkę). Ile razy obrączka uderzy w ścianki szklanki w takim wieku możemy spodziewać się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale Ci dobrze z tym śniegiem, bałwankiem i córeczką no co zazdroszczę Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kate4, oj coś ja watpie, ze mi uderzy ponad 33 razy, no ale... zabawie sie dla rozluxnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz co Ci wywróżyło :P Agaa Twój lekarz zalecił Ci seks od 14 dc do @?? łał ale specjalista;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate4 zanim zrobiłam wróżbe zadałam pytanie: ile bedę miała lat jak urodze drugie dziecko? i potarłam przez kciuk trzy razy i uderzyła obraczka 34 razy, choc myslałam, że wcale tyle nie da rady a potem nagle bardzo zwolniła i sie zatrzymała...hmmm zaraz zrobie na trzecie, ciekawe czy zacznie uderzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda trzecie dziecko wybiło mi na 50 te urodziny, to juz moze bedzie to dziecko mojego Michałka jak sie szybko chłopak postara, bo ja w takim wieku to bede juz wrakiem z moimi chorobami przewlekłymi, hi, hi, hi ale zabawa mimo to fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A ja nie wierzę w takie rzeczy:p tak jak kiedyś rzucalo się obierkami z jabłka za siebie i wychodziła pierwsza litera imienia przyszłego męża i nie sprawdzilo się:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate to lekarz rodzinny i mówiła to z uśmiechem na twarzy, stara baba po rozwodzie to pewnie puściła jej wyobraźnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pobawiłam sie ze szklanka i obraczka w pytanie za ile miesiecy urodze drugie dziecko bo znalazłam w necie i stuknęło za 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka to chyba dobrze Ci wyszło?:)kiedy masz 34 urodziny:);P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 kwietnia, hi, hi, hi ale wiek i ze za 14 miesiecy bede miała drugie dziecko by sie zgadzał, jeszcze w marcu 2016 bede miała 34, a juz w kwietniu 2016- 35, wiec moze, moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z kwietnia jestem:)baran ze mnie:)w tamtym roku dzien po urodzinach dowiedziałam się, ze mojemu dzidziusiowi przestało bic serduszko więc nie wspominam tego czasu dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×