Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

kate4 nie ma takiej opcji, dopiero jak ewentualnie @ sie spóźni, jutro jest dopiero termin, także nie ma co srać żarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Mnie nadzieja opuscila bo wczoraj popoludniu i w nocy mialam skurcze identyczne jak na @. Identyczne.a to przeciez nie mozliwe zeby bedac w ciazy miec takie bole,powinny byc troszke inne a nie tak jak zwykle.ech. jak to jest?staralismy sie w dobre dni i nic.. ech. Bedac u gina w kolejnym cyklu poprosze o skierowanie na badania hormonow po tej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Hej kobitki:) Anka Gratulacje!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę że w końcu ruszyły u nas 2 kreski;) Teraz to już pójdzie z górki i tak po kolei każda je zobaczy;) Pap86 póki nie ma @ nadzieja zawsze jest:) pamietaj o tym;) a to że masz bóle takie jak na @ to jeszcze nic nie znaczy bo różnie może być, dużo dziewczyn pisze że czuło sie identycznie jak na @ a jednak franca nie przychodziła:) Anka jak ja się cieszę z twojego powodu;) tak mi humor poprwiłaś takimi dobrymi wieściami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i guzik załatwiłam od 7 dziś rejestracja a 7:15 juz nie było numerków do mojej rodzinnej, bo niby juz 25 osób zarejestrowali, także dupa blada, tsh jutro zrobie prywatnie a reszta na razie poczeka(dziś już nie mogłam bo rano lek łyknęłam od tarczycy), z tej złości weszłam do pierwszej apteki, jak nie ja... kupiłam pre-test(w domu miałam juz nasikane na wszelki wypadek) i zrobiłam, chyba dla rozładowania napięcia forumowego, test negatywny więc tylko patrzeć jak @ się pojawi bo objawy napięcia mam tak mega wielkie jak mega wielki był kisiel w gaciach w tym miesiącu, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Pap jest jeszcze nadzieja X GoscInka oby @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja jak mam negatyw to zawsze sie sprawdza takze nie licze na nic, tylko juz czekam na @ , żeby jak najszybciej ją dostać a potem zacząć następne staranka, zresztą objawy @ mówią same za siebie, a w ciąży już raz byłam i mam syna to juz troszkę znam swój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zabawy na FM podjęłyśmy temat wróżenia na ręką obrączką zawieszona na nitce, na ilość i płeć dzieci, ale zabawa, ale tak śmiechem , żartem to wyszło mi czworo dzieci, syn(mam), córka, córka, syn(kiedy to zrobić i urodzić, niewykonalne, chyba, że trojaczki od razu przy drugiej ciąży się trafią) bawiłyście się tak kiedyś w taka obrączkową wróżbe? bo ja to pierwszy raz w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Pap ja od 10 dni mam bóle jak na okres, tylko że kilka dni przed terminiem @ doszło ciągniećie w pachwinach, cycki do tej pory mnie nie bolą, więc może to nie @ xxxx GoścInka przykro mi bardzo, ale może sytuacja jeszcze sie zmieni, mi przy córce test pozytywny wyszedł dopiero 4 dni po terminie @ xxxx zastanawiałam się czy nie zrobić drugiego testu bo ta druga kreseczka to taka bladziutka bardzo ale stwierdziłam,że nie robie tak jak bety, co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka oj pamietam ja takie wróżby pamietam;) gdzieś tam dawno temu w podstawówce czy gimnazjum robiłyśmy je przy okazji Andrzejek;) ale jakoś nie moge sobie przypomnieć co mi wtedy wyszło:( Jedyną wróżbę jaką pamiętam to w przedszkolu panie mi wywróżyły że bede bogata;) ale jakoś nic z tego nie wyszło;) I sie chyba po prostu obraziłam na te wszystkie zabawy:P i stwierdziłam ze ich już nie bede robić bo na mnie nie działają;) Aaaa i pamietam ze kilka lat temu zaczepiła mnie stara cyganka i mi przepowiedziała że córka i syn to u mnie na pewno bedzie;) POŻYJEMY ZOBACZYMY;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja wiem, że jak u mnie jest negatyw to negatyw i czas ani nic innego tego juz nie zmieni, jak miałam pozytyw to w 25dc miałam mega tłuste wyraźne krechy, także mój organizm taki jest konkretny jak jego właścicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka u mnie podobnie jak już raz wyjdzie negatyw to nie ma bata ciąży brak:( Nawet po czasie nie mam co patrzeć bo nic sie nigdy nie pojawia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Haha ale sie usmialam. Pani w pracy do mnie podeszla i mowi,ze miala ze mna mega dziwny sen - ze obie do ginekologa czekalysmy i ze ja biegalam co chwila do lazienki wymiotowac wiec pewnie zaszlam w ciaze.zapytalam czy jej sie sny sprawdzaja a ona na to,ze tak!usmialam sie. W pracy nikt nie wie,ze planujemy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka a powiedz mi bo widze ze masz problemy z tarczycą, czy ty bierzesz jakies witaminy z jodem? Możesz jakieś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio biare na niedoczynność tarczycy euthyrox w tej chwili dawkę 88, ale to w zależności od wyniku tsh, a z witamin to to co mi wyszło w badaniach, że brak, czyli wit.D biore vigantolette 1000, wit b12, ascofar(żelazo) no i folik(nie tylko ze względu na planowanie ciąży ale endokrynolog zaleciła bo reszta witamin z folikiem lepiej się wchłania) i tyle jeśli chodzi o tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją dzisiaj mam do odbioru moj***adania na tsh i inne mam nadzieję że będą dobra, nigdy nie miałam problemu z tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Tsh ciut pod normą...jutro lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka Ja właśnie tsh i ft3 mam w normie tylko ft4 ciut poniżej normy i właśnie gin mi powiedział ze mam sobie kupic jakieś witaminki z jodem zeby to wyregulowac bo z lekow to mówił ze nie trzeba narazie nic brać;) I tak sobie powyślałam ze ty coś takiego łykasz;) A wy dziewczyny jakies suplementy diety polecacie z jodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Jejku skad ta zgaga??? :/ jakie sa przyczyny zgagi? (Nie mowie o ciazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
nie no, nie wytrzymie! ;P nie czaje tego mojego organizmu - 31.12 okres, 14 dc krwawienie owulacyjne (p. gin twierdzi, ze to dobrze), 22 dc i znowu mam plamienie - bo to raczej jeszcze nie okres. Nie panuje nad tym swoim organizmem :( okres miał być dopiero 27.01., a tu jakies dziwne, krwawe plamki... nigdy nic nie zaplanuje z takimi niekontrolowanymi zachowaniami tego mojego organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap ja to zawsze mam zgage bo kilku produktach ja sobie pofolguje i za dużo zjem;) Np serniki, drożdzówki i ostatnio czerwone wino:( Może coś zjadłaś co u ciebie akurat zgagę wywołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Nie folgowalam sobie z jedzeniem. Ta zgaga to moze byc od kaszlu bo mi sie utrzymuje taki dosc silny. Ech.przez 2dni byla lekka ale dzis to juz mocna. Ble. Mleka sie napije to mi ten kwas zoladkowy zneutralizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
jussio własnie nic! bo moj dopiero jutro z wygnania wraca! samo z siebie! Moze to zagniezdzanie ;P zartuje, musze sie zbadac jak nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap ostatnio jak chodziłam po targowisku to usłyszałam rozmowe dwóch babć ze na zgage to najlepszy jest majeranek:O Normalnie bierzesz na czubku łyżeczki troche majeranku i do buzi;) tak sobie go ssiesz jak cukierka;) Nigdy nie próbowałam ale może warto bo na pewno nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu to niestety ale ci nie pomoge:O nie mam pojęcia co by to mogło być:O Jak ja ostatnio miałam takie mini plamienie (ale u mnie to było bezpośrednio po przytulankach, a potem to już było czysto) to dziewczyny mnie troche nadżerką straszyły;) Ale też nie wiem jakie są tego objawy bo u mnie na szczęście gin nie widział zadnej nadżerki;) Nie chce cie straszyć bo mogę tylko gdybać, najlepiej zrobisz jak skonsultujesz to z ginem na najbliższej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ja dopiero oczy otwieram bo wzięłam urlop na wykurowanie 2 dni:) mam zamiar porządnie się wygrzać w łóżku przez ten czas. DZiś trochę jakby lepiej, mniejszy katar i samopoczucie ciut lepsze tylko cos znowu pęcherz zaczyna świrować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio jak byłaś u rodzinnego tylko z tymi wynikami to olej to co powiedział, bo moja pani endokrynolog to kazałaby powtórzyć to ft, co Ci w normie nie wychodzi, bo wyniki ft nie w normie a tsh w normie nie oznaczaja wcale chorób tarczycy tylko podejrzenie lub poddatność na choroby autoimmunologiczne, powtórz ft za 3miesiące, bo tak na oko to sie nic z jodem nie łyka bo sobie rozregulujesz tsh i wtedy będzie problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka mi lekarz mówił, że można bad TSH zrobić nawet po wzięciu tabletki z rana bo ona napewno nie zafałszuje wyniku gdzyż to jest działanie długofalowe i ja zawsze robie to bad. po wzięciu rano tabletki. Co do wróżb mi mama takie robiła kilka razy i wychodziła mi 2 dzieci i się wkurzałam bo ja chcę więcej ;P trojaczki ciekawa opcja:) A TY JUssio jakie masz wyniki TSH bo wiesz, że dla planujących ciąże normy są duuużo niższe? pap nie ma @ więc szansa zawsze jest, a bóle na okres przed ciążą to podobno norma:)zgaga u mnie tez często się pojawia po zjedzeniu drażliwych produktów i faktycznie mleko pomaga! Agaa napisz jakie Co wyniki badań wyszły to wspólnie sprawdzimy czy jest ok:) Razu nie matrw sie na zapas, ale jeśli w tym cylku nię będzie ciąży to zrób sobie badania hormonów, chyba, że już robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate Tsh 2,69 a norma 0,27-4,2 i właśnie to pisząc widzę że źle odczytałam wynik heh czyli jest ok, potem mam morfologie i żelazo 70 a norma 50-170 więc też ok ,w morfologii dużo tego ale wszystko w normie Zgage odpukać miałam może trzy razy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×