Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Agaa87
Ciekawe co stwierdzi moja rodzinna na te wyniki jak jej powiem że sie staramy o dzidzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i mam najlepsze tsh, ale okaże się jak szybko uda mi się w tą ciążę zajść, i mam nadzieję, że nie będzie wtedy powtórki z rozrywki, że dwa tygodnie po wizycie u gin serduszko przestało bić. gośćInka, cholera szkoda! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka to normalne że dzisiaj jest Ci źle ale pamiętaj jutro będzie już lepiej:) głowa do góry, dziś jest ogólnie dzień depresyjny i ja też taki mam ale po złym zawsze przychodzi lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dane w tabelce zmienione i wyrzuciłam z niej dziewczyny, które już kilkakrotnie przywoływałam i się nie odzywały tj. Fruzka i Kasiulek8925, jak jednak nas czytaja i będą chciały wrócić to droga jest otwarta:) zostały tylko dziewczyny, które się udzielają (niektóre rzadko) więc myślę, że jest ok:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga rodzinni nie bardzo są w temacie, nie zwracaja uwagi na nic co mieści się w granicach norm frakcji, endokrynolodzy lub endokrynolodzy-ginekolodzy bardziej czepiaja się szczegółów wyników badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Inka myślę że moja rodzinną jest rozgarnieta i coś poradzi a jak nie to będzie musiała dac skierowanie do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa87 czy mi sie wydaje czy nie ma cie jeszcze w naszej tabelce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Jussio całkiem możliwe ,od kilku dni pisze z tel a tu nie jestem w stanie sie dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to akurat nie problem wystarczy ze podasz dane a Kate już sie wszystkim zajmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosćInka zjedz czekoladke albo coś fajnie przyjemnego to poprawi Ci humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra! co u Was dziś było na obiad, bo u mnie pierogi, babcia przyjechała do wnuka z prezentami z okazji dnia babci i dziadka, niezłe, co? oprócz słodyczy(merci, ciastka-pierniczki), których nie pochwalam ale ...pozwalam, dostaliśmy jeszcze pierogi i mały jeszcze 100zł na klocki, także fajne święto babci poza tym mały tak się ucieszył z odwiedzin babci, że szalał ze szczęścia i to dla mnie było najważniejsze, babcia tez w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ok nie pamiętam co potrzebne, cykl staran 4,dziecko 2, @ ok.28( chociaż dziś jajnik boli, kłuje i śluz jakby plodny więc za tydzień nie przyjdzie pewnie @ ) lat 27, co brakuje kate,jussi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tabelka jest na stronie 1, edytuje ja kate4, która się tego podjeła, a która ja do tego powołałam, hi, hi, taka mała nasza "komuna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Dzięki Inka czyli podałam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćInka ja dzisiaj nie jadłam obiadu bo nie miał go kto zrobić, wszyscy w pracy a ja z łóżka nie wstaje i dopiero teraz może teściowa co przygotuje to się zlituje i mi da:) fajnych dziadków ma Twój synek tacy powinni być dziadkowie:) Agaa dopisałam Cię chociaz może niepotrzebnie w miejscu staraczek bo pewnie już niedługo ciężarówką będziesz skoro sama juz tak przeczuwasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mama jak tylko może to przyjeżdża i zawsze rozpieszcza małego, ale chyba nadrabia za siebie i dziadka, który nie zyje reszta to nie specjalnie, od wielkiego dzwonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate chciałabym ostatnie dni dały do myślenia że może sie udało ale dzisiaj mnie jajniki bolą i oprócz tego nic ,myślę że przesunęła mi sie owu w tym miesiącu i mam właśnie dni płodne ale to tylko mi sie wydaje bo po odstawieniu anty uczę sie siebie od nowa, mąż już mówi o przytulankach wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A mnie dalej jajnik pobolewa hmm i za oknem dalej nic się nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie zobaczylam że mam biały lepki śluz..co to może być przy tych bolących jajnikach boję sie żeby to nie było coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedziec, bóle jajnika moga wynikac z tak wielu rzeczy, ze powinien ocenic to lekarz, moze zapalenie przydatków, moze pracuja nadmiernie, są powiększone itp. a sluz to inna bajka i nie koniecznie musi łączyć się z bólem jajników, może to śluz niepłodny, albo upławy infekcyjne, no nie nam oceniać, jak Cię to bardzo martwi to idź do ginekologa, tak będzie najrozsadniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell nie panikuj!!ból jajników jest normalny (no chyba że strasznie bolą) a śluz to może już niepłodny się pojawił. Przy starankach za bardzo wsłuchujemy się w swoje ciało i panikujemy z byle powodu, wiem po sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Inka- widzę, że Ty na dwa fora produkujesz:) U mnie bez zmian, ani @ ani dwóch kreseczek - niecierpliwie sie cholernie, bo to już 5 dni po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Mimo,ze to @ jeszcze ze 3dni to ja tracę nadziej3 na ten cykl. Mam tak silne bóloskurcze jak na @,ze masakra. Zwija mnie w pol z bolu. W ciagu doby naliczylam 6takich napadow bolu. Kurcze pamietam,ze przed plastrami tez mialam ale czy az takie?to byla dobra rzecz w antykoncepcji,ze przy niej nie bylo zadnego bolu.. a teraz nawet jak by cud sie stal,ze niby zaszlam to tak silne bole na @ napewno nie wroza nic dobrego. Juz bym chciala zeby @ przyszla bo pieruńskie sa te bole :/// i nic a nic nie bola mnie piersi a zwykle bolaly,temperatura codziennie wzrasta o 0,03 i dzis bylo 36,93.mierze codziennie to jak bedzie spadek to bede wiedziala zeby na nastepny dzien zaopatrzec sie w podpaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annabella ja na twoim miejscu już dawno miałabym bete zrobioną:) zeby wiedzieć na czym stoję i żeby nie marnować czasu gdyby beta miała wyjść negatywna:( czego oczywiście ci nie życzę:) Mój organizm zawsze jak już "zobaczy" negatywną betę to sie odblokuje i @ od razu sie pojawia:( Zrób bete bedziesz spokojniejsza;) Pap86 to ci nie zazdroszcze;) bo u mnie na szczeście już nie ma aż tak wielkiego bólu przed @, raczej tak spokojnie to przechodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×