Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Troche to zawiłe ale mam nadzieje że wiesz o co chodzi;) No i jeszcze jak ten test wychodził pozytywny to oczywiście żadnych innych objawów nie miałam np śluz czy ból jajnikow, ani temperatura nie rosła, kompletnie nic tylko te testy świrowały no i zazwyczaj z 2-4 dni po pozytywnym owu dostawałam @ więc owulacji wtedy nie było napewno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell to moze faktycznie dopiero teraz masz owulację bo skoro mówisz, ze wczesniej wychodziły Ci tylko bladziochy a teraz dwie krechy. Nie zaszkodzi dzisiaj podziałac dla pewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tym cyklu to ciężko mi stwierdzić kiedy owu bo śluz i skok temp miałam 10 dc a 13dc gin mi powiedział że mam b. ładny śluz to mamy działać ale potem znowu był spadek temp. no i dziś też mi spadła tempka bardzo nisko i do tego doszedł ból jajników. Zobacze jak teraz temperatura bedzie rosła to może bedę mądrzejsza kiedy ta owu:) I właśnie dlatego ja wychodze z założenia że przytulanki od @ do @ minimum co 2 dni muszą być;) zeby nie przeoczyć jajeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam za te częste przytulanka u mnie by to nie przeszło. Ja w przyszłym cyklu przejde sie na monitoring zeby fachowo stwierdzić kiedy jest owulacja i czy w ogóle jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a ile trwaja twoje cykle? Bo taka późna owu to nic złego tylko ważne żeby potem faza lutealna trwała min 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate powiem ci ze sama sie sobie dziwię bo nigdy nie miałam takiego libido, M zresztą też nie i chyba dlatego jak już przychodzi @ to nawet patrzeć na siebie nie możemy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem Jussio, że u mnie M po owulacji ciągle dopytuje ile jeszcze dni musimy sie starać. Wszystko jest takie mechaniczne, brakuje mi spontanu;( ale sama libido mam niskie może przez tą prolaktynę bo gdzies wyczytałam, że ona je obniża. Także ja już jest po płodnych to "odpoczywamy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też czasmi jesteśmy już tym zmęczeni, ale co zrobić jak narazie efektów nie ma:( No a powiem wam że dziś to mnie M rozbroił bo stwierdził, że on to się będzie przytulał kiedy on chce a nie jak ja powiem że trzeba;) a ja mu na to że takim sposobem to ani za sto lat dziecka nie zrobimy bo zazwyczaj jemu się chce jak ja przed @ jestem:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja srednia z cykli z pół roku to 28/29 , a nigdy tak nie było by aż tak mi swirowaly po owulacji noi te kreski na teście takie nocne aż krwiste a nie bordowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell no cóż to jedno co ci mogę poradzić to działaj;) i jak prowadzisz sobie jakieś notatki odnośnie cyklu to zapisz że teraz masz może owu no i co... trzymam kciuki żeby zaowocowało:) A temperature mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tylko tyle mozemy Ci doradzić działaj i czekaj razem z nami do terminu @:) ten tydzień chyba bedziemy mieć bogaty w wrazenia bo do testowania dużo dziewczyn: pap86 Kiedyś Niezdec Razu Bajkaanna marzaMisie Agaa87 więc czekamy na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie sporo tych testów sie zapowiada:) Oby same pozytywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zaczyna mi się zgaga albo to po soku malinowym F**K! Dziewczyny Przeczytałam co pisalyscie przez cały dzień ale już nie pamiętam która co pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie przejmuj się ja też tak zawsze mam że jak siadam do odpisywania to nie wiem co komu:P A miałaś zawsze zgage po malinowym soku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz zgage miałam w ciąży! Ale wcześniej przed pierwszą ciąża.zdarzało mi się mieć np po soku pomarańczowym. Masakra. Juz pije mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
hej dziewczyny jestem tu nowa :) i chyba też posiedzę na waszym forum póki co staram sie o dzidziusia 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
to mnie czeka testowanie :) chyba pod koniec tyg zrobie chyba że wcześniej dostanę @, jestem pełna nadziei cycuchy bolą są ciężkie i obrzmiałe, nie dobrze mi jakby żołądek tak samo miałam w pierwszej ciąży..nic tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
ja też liczę jak co miesiąc że sie uda :) mam jeszcze tydzień do@ ale pewnie nic z tego bo juz mnie brzuch boli jak na @.Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
A u mniee odwrotnie zawsze bolały od połowy cyklu a teraz nic a nic:) to chyba będzie najdłuższy tydzień jaki miałam w woczekiwaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że mnie nigdy nie bolaly piersi ani przed @ ani w ciąży, czasami je czułam ale nie bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Mnie w pierwszej ciąży bolały pierwsze dwa miesiące myślałam że oszaleje a tak normalnie to nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Cześć SIMKE ja też mam 7 miesiąc starań i liczę choć pewnie naiwnie że może będzie szczęśliwy :-) Agaa87 moje piersi są tak samo jak u Ciebie obrzmiale i jakby wazyly tonę, mój M się cieszy ale dla mnie to nic przyjemnego bo mam duże piersi wiec to dosc dokuczliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
mnie też bolały przed wcześniejszymi ciążami ale przed @mam również bolące i większe cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Czesc dziewczyny ;) Przepraszam ze nie pisalam, problemy rodzinne ;) U mnie to roznie bywa, moj organizm juz swiruje, z reszta widac to po ostatnim cyklu. Ja z moim nie mam problemu bo jemu sie chce zawsze :D Tylko zrobie jakis gest nie taki i od razu pyta sie czy chce sie poprzytulac :D Jest nie mozliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
marzaMIsie może nam sie uda :) liczę na to jak co miesiąc póki co jestem ostatni miesiąc na luteinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
Mnie też zawsze bola przed @ ale tym razem to jakiś kosmos, nawet w nocy mnie ból obudził a jak się przewracalam na bok to jakbym worek przerzucala :-) mój M też zawsze był gotowy na przytulanki ale od kiedy zaczęliśmy się starać wkurza się na mnie że rzeczowo do tego podchodzę i na siłę czasami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
SIMKE a na jakiej podstawie gin przepisał Ci luteine? Bo mój powiedział że progesteronu się nie bada bo szybko się zmienia itp. Czy luteine samemu można sobie dawkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
marzaMIsie z tego co wiem to samemu nie można sobie tego dawkować lek jest na recepte Ja mialam tydzień przed @ plamienia i dlatego dostałam luteine zobaczymy jak bedzie za miesiąc bez luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Planowo @ ma sie pojawic jutro. Pisalam wczesniej,ze od 5 dni mialam takie bole i skurcze okresowe,ze szok wiec zludzen co do tego cyklu nie mam i tylko czekam az sie wreszcie @ pojawi to i bol zniknie.jak nawet jutro by sie @ nie pojawila to nie testuje tylko czekam do wtorku. Nie mozna byc w ciazy i miec takie bole i skurcze bo to by zle wrozylo. Tak ze ja raczej zaczne 3 miesiac staranek dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×