Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hej dziewczyny:) Padam dziś na twarz:( ta pogoda może wykończyć człowieka:( Dosłownie dziś śpię na stojąco;) Tysia ja też po zabiegu dłuuuugo czekałam na @ doskonale cie rozumiem że tracisz cierpliwość:O GosćInka mnie też zawsze M goni od forum bo dla niego to pierdoły;) a ja potrzebuje się komuś wygadać bez skrępowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczęście u mnie jeszcze nie pada ale tak szaro buro to się żyć nie chce;) a tu jeszcze o staraniach trzeba myśleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ja też dziś naleśniki miałam:) Z resztą ja zawsze mam naleśniki jak nie mam pomysłu co na obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działasz dalej skoro juz po owlacji czy tak tylko dla przyjemnosci hihi?ja teraz to do @ nic przez to moje przeziebienie a nawet mój M sie cieszy bo jego starania też troche dołują;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla przyjemności;) i dla pewności że nie odczytałam źle sygnałów mojego organizmu;) bo z moich temperatur nie jestem mądra bo niby był spadek potem skok nawet o 0,3 C ale dalej nic już nie urosło i jest na poziomie z pierwszych dni cyklu:( A dziś to znowu mnie tak lewy jajnik napier...nicza że hej. A ze to u mnie dopiero 15dc to działam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate właśnie czytam o tej modlitwie i rzeczywiście piekna ale niesamowicie trudna i dla wytrwałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio wiem i troche sie boje ze nie dam rady ale zobaczymy, już 2 dni za mna tylko latwiej jest jak teraz siedzialam w domu ale jak pojde do pracy bedzie gorzej bo mniej czasu:)a może ktoras sie do mnie dolaczy bedzie latwiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu gada, że ja od laptopa sie nie moge odkleic a tu zaszył sie z synkiem w sypialni i usypiaja albo nie wiem co juz robia modlitwa piękna ale ja do wytrwałych nie nalezę ja modle sie tak jak przed Michałem do Archanioła Michała Gabriela swoimi słowami zawsze, dało efekt przed Michałkiem teraz wróciłam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosiłam męża , żeby jutro rano kupił mi w lidlu ciśnieniomierz bo jest w dobrej cenie, ciekawe czy mu sie uda, u nas w miasteczku jest tylko 1 lidl i ludzie jeszcze przed otwarciem czatuja na promocje, czasem wyrywaja sobie towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goścInka u mnie też tak jest, jak jest jakaś fajna promocja to ludzie strasznie szybko się na to rzucają :P Życzę wam dziewczyny miłego dnia. Mój na pewno taki będzie bo w końcu przyszła @ więc juz się nie martwię jej brakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia super!!!!! Pewno jeszcze nigdy sie tak z @ nie cieszyłaś, co? Teraz to już chwila moment i bedziesz wiedziała kiedy starania;) Trzymam kciuki żeby jak najszybciej dał wam zielone światło:) U nas z Lidlem jest tak samo;) Czasem to dantejskie sceny tam sie dzieją:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no dokładnie :D pojawiła się z samego rana. myślałam, że już mi się całkiem organizm rozregulował ale jest ok. jak @ się skończy to pójdę do ginekologa i zobaczę co powie, naczytałam się, że kilka cykli po łyżeczkowaniu może być niestety nieowulacyjnych. znalazlam na ipli wszystkie odcinki tego programu o in vitro, oglądam go i trzymam kciuki, żeby się tym wszystkim ludziom udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maż raniutko pojechał do lidla, tak, żeby do pracy zdążyć bo dziś musiał byc wcześniej, jak wstałam z synkiem to na stole w kuchni leżały zakupy(oczywiście ponad norme jak zwykle, a kazałam jedna rzecz kupić ;-) )ciśnieniomierz jest- juppii!!! ale dla synka gre-układanke kupił do liczenia taka, fajna , juz rano graliśmy w nią z synkiem "wesoła lokomotywa", do kuchni jakąś rękawice ze ściereczką- po cholere? hmm? no i jakieś jedzenie ale ogólnie spisał sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tyssia- bo ja przy niedoczynności tarczycy kiedyś jak jeszcze miałam wysoki wynik miałam wysokie ciśnienie i kołatanie serducha, mierzyłam sobie codziennie bo kardiolog kazała, brałam leki, potem się uspokoiło i pozwoliła mi leki odstawic, między czasie w moim ciśnieniomierzu takim tradycyjnym wymieniałam już gruszkę do pompowania, membrane w słychawkach, a teraz padł zegar wskazujący pomiar i stwierdziłam, że mam juz dość wymian i chce nowy- automatyczny, no i teraz mam i sie cieszę bo znów mi serducho dokucza więc trzeba się poobserwować z tym ciśnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa fajnie, ze masz @(wiesz w jakim sensie) znów mozna sie bedzie starac a na ipli to masz wykupione cos dodatkowo- jakis pakiet, ze mozesz ogladac te odcinki in vitro? bo u mnie sie wyswietla, ze musze wykupic jakis pakiet- niestety, a tak chciałabym obejrzec, ze szok, a jeszcze widziałam, ze sa odcinki z kontynuacja w 9 miesiecy po... normalnie uwielbiam ten dokument, zawsze rycze, ale w tv musze ogladac i czekac na kolejne odcinki a i tak nie zawsze mi sie udaje, bo synek jest czasem bardziej potrzebujacy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam była opcja, żeby wykupić jakiś pakiet albo zalogować się przez facebooka, więc zalogowałam się przez facebooka i udało mi się obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam fc, ani nk ani nic z tych rzeczy, a teraz niestety większość jak coś chcesz to przez fc, nawet zniżki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiasuper że przyszła @, aż dzwonie to brzmi w tym wątku hehehe xxxxx Czy już się chwaliłam mają cudowaną i wspaniała córeczką któa zaczeła wołac na kibelek??? Moja duma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ja uwielbiam portale społecznościowe :D nie wychodząc z domu wiem, że np znajomej córka 3 raz ma antybiotyk w tym roku, ze inna kupiła samochód a kolega wrzucił chyba z 20 filmików jak jego syn jezdzi na nartach....!!! czasami ludzie to takie głupoty tam piszą, ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie to brzmi, dziwnie, teraz dobrze, że przyszła ale potem już może nie przychodzić, haha :D gratulacje dla córci, zdolna dziewczyna z niej :) a z tymi portalami jest jak ze wszystkim, albo się umie korzystac albo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie zarejestrowałam i tyle bez żadnych dodatków, po prostu chciałam ten program zobaczyć bez dodatkowych opłat i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Anka_32 a jak Ty sie czujesz?mdlosci,bol piersi itp? Ja juz z utesknieniem czekam na @ bo te bole mnie wykoncza ech. Mam nospe forte. W nocy mialam takie skurcze co 2godz i po5min. Jak ja dziecko kiedys urodze skoro zdycham od bólu okresowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×