Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość iwonchen
hej dziewczyny! Z checia przylacze sie do Was. Z M. zaczynamy starania, a wlascieiw przygotowania do staran. Mamy juz prawie 3 letnia corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
SIMKE dzięki za odpowiedź zawsze bylam ciekawa czy gin nie powinien włączyć luteiny do mojej kuracji... Ja miałam raz takie plamienie ale to było jak nie przyjęła mi się ciąża... Pap86 to czekamy, u mnie pewnie też pojawi się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap ale właśnie to tak boli jak na @ a dodatkowo ciągnie w pachwinach tzn ja tak mam, przy pierwszej ciąży miałam identycznie i się pytałam ginekologa czy to normalne że jestem w ciąży a boli jak na @ i gin powiedziała że to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
dziewczyny a robicie testy owulacyjne ?Ja robie od 4 miesięcy i nigdy nie miałam ciemniejszej kreski bywają prawie równej barwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelute1988tpnao
Jutro idę do szpitala odebrać wyniki tych badań po poronieniu. Ale czytałam różne fora i oczywiście z tych badań pewnie nic się nie dowiem... Poronienie przypadkowe, losowe i już ;/ W dodatku odebrałam wyniki cytologii i okazało się że mam jakieś zapalenie... Więc muszę to wyleczyć. I czasem wyrzucam sobie, że za bardzo się stresowałam, za dużo płakałam. No ale stało się, czasu nie cofnę. Jeśli uda mi się zajść w następną ciążę, to na pewno nie popełnię tych błędów. Jasne http://z-url.us/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie robiłam tych testów, wiem po sobie że za bardzo bym się po nich nakręcała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) Jak samopoczucie z rana? Witam nowe staraczki Simke, Iwonchen może napiszcie coś wiecej o sobie:) Macie już dzieci? Czy staracie się o pierwsze dziecko? A może macie jakieś pokręcone historie związane ze staraniami;) U nas można wylać wszystkie żale i problemy staraczkowo-ciążowe zawsze chętnie wymieniamy się doświadczeniami;) Dziewczyny tak a pro po bolących cycków przed @ to ja sobie to tłumacze zawsze tak: jak bolą cycki tzn że produkujemy dużo progesteronu bo to on ma wpływ na ten nieszczęsny ból;) a jak produkujemy progesteron tzn że była owulacja:D:D:D i są szanse na ciążę:D I od razu dopisuję żeby nie było... Nie wszystkie kobiety odczuwają ból piersi a owulacje mają więc to nie jest jedyny wyznacznik;) Mnie zawsze przed @ cycki bolą do tego stopnia że po schodach nie mogę chodzić;):P i jak mi się zdarzy cykl że nie bolą to od razu wiem że owu zaszwankowała:( A ostatnio czesto mi sie to zdarza:( i ma to przełożenie na moje temperatury:( Nell to faktycznie jak zawsze bolały cię piersi przed @ a teraz jeszcze nie bolą to owu dopiero teraz bedzie;) Ola a co to za problemy rodzinne? Coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio - Jakis czas temu moj dziadek mial udar, teraz ciezko sie z nim dogadac bo jeszcze mu mowa nie wrocila za bardzo, trzeba sie nim zajmowac. Do tej pory robila to babcia ale ona miala teraz operacje i byla w szpitalu. Musialam przyjechac do nich zeby pomoc bo mojej mamie tez bylo ciezko. Wracam dopiero w czwartek, boje sie ze strace ten cykl ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to faktycznie nie wesoła sytuacja:( Ja podziwiam osoby które opiekują sie starszymi ludźmi bo to wielkie poświęcenie i wydaje mi się ze ja bym tak nie mogła:O ale wiadomo że zycie pisze różne scenariusze i jak ktoś bliski sie rozchoruje to trzeba zacisnąć zęby... no i wtedy to raczej inne wartości są w życiu ważne:) Życzę dużo zdrowia twoim dziadkom, niech jak najszybciej wrócą do sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio - Nim jakos w szczegolnosci nie trzeba sie zajmowac, kolo siebie wszystko sam robi, tylko gotowanie, sprzatanie itp itd na naszej glowie + babcia trzeba sie bardziej zajac bo po operacji kregoslupa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chociaż tyle dobrze, że jest "na chodzie" jak ja to mówię;) I tak życzę dużo zdrowia:) Ale rozumiem, że kawałek cyklu masz wycięty ze staraczkowych planów;) Chociaż czasami takie oderwanie myśli od tych problemów bardzo dobrze działa;) bo tyle nie myślimy ktory to dc, jaki śluz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ten kawalek cyklu jest bardzo wazny. No zobaczymy jak to bedzie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąż/narzeczony nie mógłby do ciebie dojechać? To by też było jakieś wyjście z sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnue nie za bardzo, troche kilometrow trzeba tu przebyc, a on ma swoj sklep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Mnie też awsze bolały piersi przed@ do tego stopnia ze bez stanika nie wyobrażałam sobie życia a teraz nic. Może się coś poprzestawialo. A dół brzucha mam taki jak by mi ktoś kamieni i waty napchal:) noi czuje dalej lewy jajniczek więc taką sytuacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
jussio Ja mam już 2 dzieci syn ma 13 lat a córka 5 :) mam 34 lata o pierwsze dziecko się nie starałam młoda byłam i tak wyszło :) a o córke tylko dwa cykle sie starałam.Myślałam że teraz też bedzie łatwo no ale jak widac juz 7 miesiąc cisza.Jeszcze rok temu zarzekałam się że już nie będziemy mieli więcej dzieci no ale jak widać sytuacja się zmieniła :) bardzo teraz tego pragniemy. Chyba faktycznie starszym to trudniej o potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIMKE
dziewczyny dopóki się nie starałam o dziecko z moimi @było ok czyli cykle regularne jeden dzień ból przed @ taka norma.A jak zaczelismy się starać o kolejnego potomka sytuacja zmieniła się nagle.Plamienia tydzień przed @ i ból podbrzusza nawet 10 dni przed.Jakby było tego mało doszedł ból prawej pachwiny czasem było mi cięzko wejśc po schodach ból był tępy i pojawiał sie przy szybkim chodzie lub wysiłku miałam robione usg i wszystko ok.Od kiedy biore luteine to nie mam bóli pachwiny oraz nie mam plamień ale to ostatni cykl z tymi tabletkami więc okaże się za miesiąc jak bedzie bez tych leków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Witam Was, trochę mnie tu nie było, ale już zdaję relację :) U mnie 9 dzień spóźnienia, @ nadal nie ma :) Coś mnie tylko od czasu do czasu pobolewa brzuch jak przed okresem:( W piątek mam umówioną wizytę u gina, chyba, że @ wcześniej mnie dopadnie to będę zmuszona ją odwołać. Ostatni test robiłam w piątek niestety był negatywny, ale tak czy siak sprawę braku okresu muszę wyjaśnić :) A jak tam u Was sprawy się miewają? Anka - gratulację, bo wyczytałam, że Tobie się udało i to za pierwszym podejściem:) Ty fuksiaro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella najbardziej dumny z tego faktu jest mój mąż hehehe który mówi że po prostu wiedział co robić :D xxxxx uporałam sie z zabawkami! Worek zabawek poszedł do garażu i będzie czekać na kolejnego dzidziusia :) aż się luźniej zrobiło e domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do staraczek nowych, zarejestrujcie sie laski i piszcie pod niebieskim nickiem, bo uzywajac tylko pomorańczowych narazacie sie na to, że ktos moze sie za Was podawac piszac posty no i oczywiscie witam wszystkie nowe laski bardzo serdecznie ;-) ja teraz mało sie odzywam, dzis nadrabiałam czytanie Was, produkcja trzech stron, hi, hi u mnie @ dobiega konca, wiec czekam na bzyku, wydaje mi sie , że jutro juz zaczne działac, bo te, które mnie znaja wiedza, że ja żadnej okazji nie przepuszcze, czasem myśle, ze"w popszednim wcieleniu byłam facetem i to mi zostało na nowe wcielenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dziś samopoczucie dziewczyny? Dalej tak szaro za oknem:/ a ja latam sikac co 20 minut, chyba już świętuje i sobie wmawiam:-P więc postawcie mnie do pionu bym nie zwariowala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll moze akurat jest cos na rzeczy ;-) u mnie cały czas bez sniegu, szaro- ponuro i ogólnie pogoda depresyjna własnie gotuje rosół, choc miałam inny plan, miały byc kotlety mielone ale miesko , które kupiłam w piatek i zamroziłam dzis po rozmrozeniu okazało sie smierdzace, takze kg miecha do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscInka - ja zawsze piszę jak jestem zalogowana, ale nie zawsze mój nick wyświetla się na niebiesko. Nie raz też jest tak, że nawet awataru mi nie wstawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
hej laski jestem nowa też się chętnie dołącze... staramy się już ponad rok i nic :< nikt chyba tego nie zrozumie jak inne osoby starające się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell nie przejmuj się ja też czasami tak mam ze sie nakrecam, a potem przychodzi otrzeźwienie;) W tym cyklu akurat tak mam, wydaje mi się że na pewno się udało:P i jak o tym myślę to aż się boję jak bedzie bolało jak zobaczę jedną kreskę:( ale to jeszcze ponad tydzień więc tak powoli jak kula śniegowa nawarstwiają mi się objawy:P Kokardka witamy:) Fajny nick:) Tak słodko mi się kojarzy:) Napisz coś o sobie;) Smike pełna podziwu jestem że świadomie decydujecie się na 3 dziecko:) Niewiele osób takich znam;) Ale fajnie, ja też tak chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
no więc staramy się już 16 cykl , jestem po clo, dziś idę do gina sprawdzić czy pęcherzyk pękł i czekam do lutego na @, jakoś mi dziś dół przyszedł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, ty brałaś clo?? Ja mam zaczać od następnego cyklu. Jak reagowałaś na clo? Jakieś skutki uboczne? Np tycie, ból głowy itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaa44
brałam nawet przypisał mi 2 na dzień jak w ulotce jest jedna, najlepsze jest to, że mówił że będzie mnie mega boleć ale nic nie było, zero skutków ubocznych, nic zero, tylko to, że pęcherzyk urósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×