Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Doti87
Ola super gratulacje :-) niech mała fasolka ładnie rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ola ładujesz w dolnej tabelce. Gratuluje szczęściaro !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_26
Ola gratulacje:) czyli nie ma się co przejmować zwykłymi testami, teraz już tylko unikaj stresu :) Paula, a u Ciebie @ nie ma być za tydzień? Być może to plamienie implantacyjne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella1989
Ola-gratuluje:) Ale fajna wiadomość:) Tak czułam, że coś jest na rzeczy;D dobrze że choć Tobie się udało! Dbaj o siebie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za to jakieś dziwne pobolewania w dole brzucha, niby to jajnikow, niby takie ćmienie. I biegam do lazienki kilkanascie dziennie:/ Do @ jeszcze 6 dni, więc pewnie nie ma co doszukiwać sie objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGLO
No to pieknie Ola :) Ja mialam przy pierwszej ciazy 256 i to byl 4tydz 2dzien. I po co tyle stresu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Ola wielkie gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję ;* Mam nadzieję Tysia :D Ale jaja :D Nadal nie mogę w to uwierzyć :D Bo testy to tylko testy, mogą się mylić ale krew nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę ci bardzo :D ale tak pozytywnie :D mówiłaś juz ukochanemu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola gratulacje!! X Termin okresu mam w poniedziałek oj będę w napięciu do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test się nie pomylił, po prostu ciąża jest zbyt wczesna, za kilka dni i test wyjdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Może w niedzielę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Ola wielkie gratulacje!!!!!!!!!! Kate jakoś ostatnio mam mało czasu żeby do was zajrzeć:( ale ostatnio myślałam o tym jak ci idzie z modlitwą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ola super gratulacje! X Kate czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już powiedziałam :D Strasznie się ucieszył, ciężko w to uwierzyć ale były nawet łzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Ola jeszcze raz wielkie gratulacje :D Ja przy pierwszej ciąży, jak się dowiedziałam to o mało nie przyprawiłam o zawał dziewczyny mojego brata :P Tak się rozdarłam :D Kate co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - hahaha :D My na razie nie będziemy mówili nikomu ;) tz. nasi jedni znajomi się dowiedzą najpierw pewnie w najbliższym czasie bo oni podejrzewali ;) A na pewno będą się wypytywali, a ja nie potrafię kłamać :D Boję się trochę jaka będzie reakcja moich rodziców bo oni zawsze byli za tym żebym się "wyszalała", "wybawiła" , "pozwiedzała świat" a dopiero rodzina czyli coś około 30 czy coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;D Potem się do niej śmiałam, że sama jest sobie winna, bo zmusiła mnie do zrobienia testu :P Ola rodzicom wszystko przejdzie jak zobaczą maleństwo :) Tak było z moim tatą, który do końca nie mógł się pogodzić z tym, że jestem w ciąży :) Wystarczyło jednak, że wziął Nadię na ręce i po prostu przepadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Ola!!! Gratulacje!!! mówiłam, że mam dobre przeczucia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - mówiłaś :* Tak chciałam zajść w ciążę, a teraz jak zaszłam to doszłam do wniosku że jestem bardzo ciemna jeżeli o to chodzi. Nie wiem co mogę a czego nie.. Ciężko mi będzie się nie stresować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie wolno Ci alkoholu, serów pleśniowych, podnosić ciężarów, stresować się, niektórych leków, palić, brać gorących kąpieli. to tak na szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol i papierosy wiem ;) Najgorsze jest to że chwilowo mieszkamy z mojego narzeczonego rodzicami. Nie mamy z nimi problemu, bezkonfliktowi, zabawni , kochani <3 Wymarzeni teściowie tylko że oni palą.. Planujemy jakoś na lato przeprowadzkę dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratulacje:)i nic się nie martw że jestes zielona w temacie bo każdy to musi przejść po raz pierwszy:) A ja po monitoringu i jest wszystko ok:)wszystkie pecherzyki pękły, jest ładne endometrium 9 mm i teraz tylko czekac na brak @:)chociaz dopytywałam o te "żołnierzyki" czy moga być słabe po antybiotykach w grudniu to powiedziała, że tak bo to do 3 mies się regenerują wiec jeśli w tym cyklu nie wyjdzie to zwale to na nasienie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate to super teraz tzymac kciuki za brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×