Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hcg w ciągu 2 dni spadło mi z 50,8 na 47,7. Gin nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Hej dziewczyny :-) tak czytałam i czytałam co piszecie aż w końcu zdecydowałam się, że napiszę... Też z mężem staramy się od kilku miesięcy o małego bobasa a tu cisza.. Nic a nic.. żyje nadzieja ze może akurat w tym miesiącu się udalo.. Za kilka dni powinnam mieć @... Oby nie przyszedł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Hej dziewczyny :-) tak czytałam i czytałam co piszecie aż w końcu zdecydowałam się, że napiszę... Też z mężem staramy się od kilku miesięcy o małego bobasa a tu cisza.. Nic a nic.. żyje nadzieja ze może akurat w tym miesiącu się udalo.. Za kilka dni powinnam mieć @... Oby nie przyszedł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Hash przykro mi ;( ale pocieszeniem jest to, że jesteś płodna udaje Ci się zajść w ciąże i już niedługo możesz się starać na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, podaj swoje dane do tabelki :) Ola, różowy cień to tez ciąża, za kilka dni będą grube krechy. Hashija, przykro mi bardzo bo domyślam się co czujesz... Przetraw to wszystko po swojemu, i trzymaj się! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak staram sie o pierwszego bobaska ale tak juz na luzie co ma byc to będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash beta spadła niestety jeszcze ci się uda moze w nast.cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash ;/ .. musisz być silna ;/ eh wyobrażam sobie co czujesz:( a u mnie wyobraźcie sobie takie nowiny.. udało mi sie dostac dzis do mojej gin bo zaczęło mnie tam swędzieć itp, zbadała mnie i stwierdziła że rzeczywiście mam zapalenie. Z luteiny dopochwowej dała mi pod język jakieś witaminki dla ciężarnych do 12 tygodnia i tabsy przeciw zapalne dopochwowe. Wspomniałam jej o usg a ona stwierdziła że jeszcze nie ma potrzeby robić i ze ktoś z luxmdu po prostu chciał mnie naciągnąć na koszt bo przy zapaleniu nie robi sie usg..ehh dziewczyny dobrze ze poszłam do niej dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
mnie właśnie zaczęło boleć na dole okropnie, ale no owu, zawsze myślałam, że boli tylko na owu a nie przed czy po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Hashija przykro mi,ze Twoja beta spada..ale jesli sama sie oczyscisz to wlasciwie zaraz chyba mozecie znow sie starac. Nelll nie idz za szybko na usg,uwierz cioc***ap,ze tylko nerwy wtedy przed toba. Idz w skonczonym 6tyg zeby sprawdzic serduszko. Ja w pracy dzis tak sie zdenerwowalam na 3chlopcow(pracuje w przedzzkolu) ze olala. A potem w lazience na majtkach kilka pasm brazowego sluzu.a ze wczoraj wieczorem plakalam mezowi ze sie martwie to dzis zaraz pojechalam do szpitala. Przyjal mnie mlody lekarz,zrobil badanie zwykle i usg.powiedzial,ze nie ma krwawienia ani torbieli jest zarodek 2mm i bije mu serduszko a usg pokazuje ze jest to 6tydz(a wg OM to jestem w 7t1d :/ ) tak wiec od razu zaczelam go o to pytac ale powiedzial ze na tym etapie jest okej i ze wazne ze jest bicie serca(nie wiem ile). Przepisal mi duphaston i kazal odpoczywac i czekac do wizyty u swojego gin za tydzien. L4 nie dal ale kazal w pracy raczej siedziec i nie dzwigac dzieci. Troche sie uspokoilam tak wiec chyba zrezygnuje z jutrzejszego gin prywatnego. p.s. ladne macie te nowe avatarki :) ja zawsze pisze z telefonu do was dlatego sie nie loguje na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1407
hashija lepiej oczyścić sie teraz niz w poźniejszym stadium. Tez przeszłam przez to piekło. Mialam łyżeczkowanie. Beta zaczela spadac miedzy 8 a 9 tyg. Nie wiadomo czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hashija przykro mi, trzymaj się:-* Doti witaj:-) X Jej dziewczyny mój apetyt przechodzi ludzkie pojęcie:-D dzisiaj na przerwie wpierniczałam tunczyka z puszki;-) teraz znowu jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Paula - jesteś niemożliwa! :D Rozbawiłaś mnie tym tuńczykiem :D Pap - skoro dzisiaj miałaś nieoczekiwaną wizytę, wszystko sprawdzone to pewnie, nie musisz jutro iść ;) Doti - Witaj!! :) ;D Hashija - tak mi przykro :( Nawet nie potrafię sobie wyobrazić przez co teraz przechodzisz :( Trzymaj się kochana :* Nell - No to nieładnie zrobili,przecież przy zapaleniu USG się nie robi. Ja za chwilę kończę pracę ;) Jestem padnięta, kiepsko dzisiaj się czułam. Strasznie mnie brzuch zabolał dzisiaj przez chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola :-D Dbaj o siebie:-* Powiem Wam dziewczyny że czuje zbliżającą się @, termin @ na poniedziałek a objawów ciążowych brak, temperatura w normie, piersi mnie nie bolą. Eh kolejny cykl za mną będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tez mam wrażenie ze w tym cyklu nie wyszło, no trudno :D Ale może się mylimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia wiesz co ja się nastawiam już raczej na nowy cykl, czyli nowa szansę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie znalazłam chwilę żeby zajrzeć :) Hashija - trzymaj się kochana. Udało Ci się dodzwonić do gina? Ja dzisiaj wreszcie mam spokój. Nic nie boli, a i krwawienie już ustało :/ Nie wiem tylko, czy nie za wcześnie? Paula Ty masz wilczy apetyt, a ja dzisiaj przeprowadzam filozoficzne rozmowy z kibelkiem :P Coś mnie dziwnie niektóre zapachy drażnią :( Organizm chyba nie do końca się jeszcze przestawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala dobrze, że już nie boli... I idź za jakiś czas do ginekologa sprawdzić czy wszystko się dobrze wyczyściło... Ale to na pewno wiesz. Kibelkowe wizyty są okropne, współczuję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny porozmawiajmy o czymś przyjemniejszym;-) U Was w mieście są już jakieś fajne buty na wiosnę? Bo u mnie już są, ale kurcze nic fajnego nie ma, no po prostu nic. Jestem niska i chciałabym na obcasie, ale jak są to obcas gigantyczny! Chyba się nachodzę za tymi butami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jeszcze zima, więc nie szukam butów na wiosnę. Kupiłabym a potem bym stwierdziła, że jednak mi się nie podobają :D Poza tym nienawidzę zakupów. :D Dopóki mogę chodzić w kozakach to chodzę :D A ile masz Paula wzrostu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dziś kupiłam szydełko :-P i będę dziergała tzn. będę się uczyła z filmików w necie bo w życiu tego nie robiłam ale zawsze jakieś zajęcie będzie. Tym bardziej że przede mną jeszcze pół miesiąca do starań, a nie chcę dostać na głowę do tego czasu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×