Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gośćPaula
Aleksandra ja właśnie szydełkować się nauczyłam z internetu;-) Nic trudnego:-) Tysia ja mam 164cm wzrostu, mój P 195cm wzrostu wyglądam przy nim jak kurd**el:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasasdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło :P Aleksandra to powodzenia w szydełkowaniu :D moja prababcia doskonale szydełkowała, ale niestety już jej tutaj nie ma ;/ Paula na co ty narzekasz, masz spoko wzrost :) ja mam 161 i właśnie chciałabym mieć chociaż 5 cm więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia a ja chciałabym być wyższa:-) Mam nadzieję że moje dziecię wzrost odziedziczy po tatusiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by wystarczyło te 166 cm, więcej bym nie chciała mieć :P ale jak dobrze, że wymyślili coś takiego jak buty na obcasie :D tak się objadłam placków z jabłkami, że aż mnie zemdliło, fujka :P do 20 nic nie ruszę :D wzrost niech odziedziczy po tatusiu a urodę oczywiscie po mamusi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia haha:-D no może być i tak:-D wcale bym się nie obraziła:-) Moje koleżanki z grupy to w ogóle twierdzą że ja i mój P jesteśmy do siebie podobni! Mówiły mi że gdy kiedyś tam przyszedł po mnie na uczelnie to myślały że to mój brat:-D ależ się wtedy uśmiałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia, jesteście kochane! Pocieszam się tym, że hcg jest stosunkowo nisko i do terminu @ powinno wrócić do normy. Gin oddzwonil. Potwierdził, że wyniki świadczą o utracie ciąży, kazał czekać do miesiaczki i po przyjsc na kontrole. Potem cos mu chyba zaswitalo i zapytal czy teraz mialam usg robione. Jutro bedzie w gabinecie, ma przejrzeć moją historię i po 22 zadzwoni i powie czy dokladnie jak bedziemy działać. Uspokoił mnie. W jego ustach wszystko brzmi tak prosto, malostrasznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell szkoda, ze z usg nici i oby to zapalenie szybko Ci przeszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - fajnego masz w sumie ginekologa, ja niestety mam troche dziwnego. Wlasbie powoli rozgladac sie bede za nowym, milszym, porzadnym - takiego trudno znalezc no ale sprobuje.. Znalazlam kilku a u jednego takiego zaje*bistego bylam nawet na USG narzadow i byl swietny, mozna na luzie pogadac, zagaduje itp. Ale ciezko sie do niego dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zazwyczaj do dobrych jest ciezko sie doistac i wlasnie dlatego ten moj bez koniecznosci nie ciagnie mnie na wizyte coi 2 tygodmnie, zeby kolejki nie zapychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam Was już jakiś czas i zauważyłam ostatnio, że przyzwyczaiłam się do forum, więc postanowiłam się odezwać :) Staramy się z mężem o dzidziusia jakieś 4 miesiące, ja niestety należę do osób niecierpliwych, więc to dla mnie istna szkoła cierpliwości :) Od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę, czy któraś z Was też to robi? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hej dziewczyny Ją już po wizYcie wg usg 5t1d wg Om 7t więc dostałam luteine i za 10 dni do kontroli, fasolka ma 2,64mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serduszko juz bilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Tak była czynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Blue witaj:-) ja nie mierzę więc nie pomogę:-) Aga to super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap heh widzę że jesteś podobna do mnie, tez panikowałam a gin cały czas powtarzała że nie ma podstaw:) Agaa super że serduszko bije to najważniejsze:) Blue_26 witaj:)jeśli czytałas nas to tam na wcześniejszych stronach była mowa o temperaturkach to sobie podpatrz która dziewczyna mierzy i zagadaj do niej:) Hash dobrze że lekarz Cię uspokoił, też zawsze jestem spokojniejsza jak rozmawiam z moim:) Jussio co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Agaa super! Ale fajnie że zobasczyłaś serduszko :-) rozczuliłaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj blue :-) ale świetnie, nasze grono się powiększa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Uśmiech był i błysk w oku :) ale jakoś siedzi mi w głowie to że zarodek za mały jak na tydzień wg om, w pierwszej ciąży było inaczej płakałam jak głupia jak miałam usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa to super, że mogłaś usłyszeć serduszko :) To chyba najwspanialsze uczucie :) Ja przy pierwszej ciąży się poryczałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytałam wcześniejsze wiadomości, ale z tą temperaturką strasznie dziwnie jest ;) Zaczęłam ją mierzyć po ostatnim cyklu, w którym owulacja przesunęła mi się jakieś 4-5 dni. Był to dla mnie szok, bo zawsze mam wszystko jak w zegarku, miałam już nawet spore nadzieje, a jednak @ przyszła ;/ A właśnie, macie jakieś pomysły czemu owu się przesuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×