Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

W d***e a nie w ciąży pozamacicznej!!! :P Dopóki @ nie ma to jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Nio lipa nikomu się nie udało :( Ja się teraz boję bardzo bo mój gin powiedział, że jak nie wyjdzie teraz to on mi kontrast zrobi a ja się tego boję :( Zapisałam się też do endokrynologa ale najbliższy termin wolny to 2 kwietnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate na pewno wszystko jest w porządku. Nie ma co uprzedzać faktów :) Przyznam, że mimo wszystko myślałam, że Ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to która w końcu odczaruje to nasze forum i to tak dobrze, że wszystkie znajdziemy się w dolnej tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam tylko plamke i nic więcej;/ kurde jestem przestraszona! chyab jutro do gin pójde bo mnie to martwi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
hej dziewczyny:) Ja wrocilam z urlopu, wyszalalam sie, poimprezowałam;) No i namowilam mojego faceta na badanie nasienia!:) no i okazalo sie, ze nie ma uplynnienia nasienia - trzeba bylo uplynnic mechanicznie! Troche slabo, bo moje wyniki są bardzo dobre, idziemy do gina w pn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :D Ja się czuje już dobrze tylko ten kaszel i katar. :/ I działamy już. :D Kokardka - trzymaj się. :( Kate - jak okresu nie ma, to coś na rzeczy jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka - przykro mi :( Wyniki bety wieczorem. Krwawie nadal.. Czasem przestaje a czasem leci duzo gestego. Moze to stara krew juz i schodza pozostalosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zaczynam się wkurzać. To forum to jakaś tragedia.. W sensie zacinania stron oczywiście, bo Wy jesteście super :) Zrobiłam dziś badanie tsh i prolaktyny, wyniki w poniedziałek. Wątpię, żeby coś z nich wynikło.. Może co najwyżej że prolaktyna wysoka, ale jak ma nie być wysoka jak rano przed wyjazdem na badanie wpadł do mnie szef z propozycją zmiany pracy na lepiej płatną :) i pyta się co ja na to. Więcej pracy, dalszy dojazd, ale fajniej :) i jak się nie przejmować? A jutro mamy rozmawiać o kasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
hej:) a u mojego mena wyszło, że nie upłynnia mu się nasienie i trzeba mechanicznie:( troche mnie to podlamalo, ale idziemy do gina mojego w pn, moze cos pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zawiechy faktycznie do szału doprowadzają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam dziś test owulacyjny i wynik negatywny więc będziemy działali od jutra dopiero Uczucie mokrości pojawiło się dziś, ale śluzu malutko i nieciągnisty... Jutro zaczynamy kopulację a dziś dam sobie jeszcze spokój... Bo owulacji w ciągu 48 godzin według testu i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakieś dziwne ciągnięcie w dole brzucha. Zupełnie jakby coś mi mięśnie naciągało. I w krzyżu łupie :( Boję się czy coś i mnie nie rozkłada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z moim już przytulałam. :D Teraz tak do poniedziałku i mam nadzieje, że się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razu, a co to znaczy upłynniać mechanicznie? Wyjaśnili to jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - jest nadzieja, glowa do gory! :D :) Aleksandra - ja tez sie kiedys wkrecilam w ten serial, nie od razu ale nadrobilam wszystko i teraz ogladam co tydzien :D Razu - dobrze ze go namowilas na badanie. A na czym dokladnie to polega co mu beda robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra mi uczucie mokrości już zmalało :P Razu również ciekawi mnie co to znaczy. Ola daj znać jak tylko będziesz miała wynik. A kiedy do gina na wizytę? Nadziejka działaj najintensywniej jak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie... Dziewczyny jak wy polecacie się przytulać? Owulacja ma być w niedzielę a od wczoraj niby lekko płodne dni mają być według kalendarzyka... Jak często i od kiedy do kiedy? Niby według kalendarzyka płodne od wczoraj do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w sumie zależy od nastroju, czasem codziennie, czasem co drugi dzień. Zresztą u mnie wygląda to trochę inaczej bo moja @ potrafi wrednie zaskoczyć tak od 26 do 32 dni :P Wyznaczam sobie błodne dla obu tych dat i jak to mówi mój R, w tym czasie mamy maraton przytulankowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, mi ostatnio ginekolog mówił, że najlepiej dzień przed owulacją, po ok. 5 dniach przerwy (żeby żołnierzyki się doszkoliły ;) ). My zazwyczaj staraliśmy się dzień albo dwa przed owu i potem "poprawialiśmy" przez kilka dni, na wszelki wypadek ;) Teraz pewnie będzie sobota wieczór i może jeszcze niedziela wieczór/poniedziałek rano. Na razie nie mamy nawet jak zacząć, bo mój luby jest ode mnie 80km oddalony ;) więc spróbujemy zgodnie z zaleceniami gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, u mnie nie ma szans na maratony, bo mój M jest antyprzytulankowy :) czasem się zastanawiam, czy gdyby nie chęć posiadania potomstwa w ogóle byśmy się przytulali częściej niż raz na miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wręcz odwrotnie :P To ja częściej nie miałam ochoty niż on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... No i teraz dylemat czy zacząć już dziś czy jutro skoro owulacja ma nastąpić w niedzielę... test owulacyjny negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to może poczekajcie do jutra i wtedy zacznijcie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Jussio dzieki za pamiec. Czytam Was caly czas. Narazie nie bede sie za wiele odzywac. Jestem wlasnie w kolejce do gin zeby dostac skierowsnie do szpitala...wroce do Was napewno ale narazie bede tylko czytac. Swoje juz przemyslalam. Teraz moze byc tylko lepiej ale ja nie wroce do staranek tak odrazu. Zrobie najpierw badania hormonow. Moze za szybko po antykoncepcji to sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - od wtorku mam dni płodne i mój gin. zaleca żebyśmy do poniedziałku się starali. Przytulaliśmy się w poniedziałek i mieliśmy dwa dni przerwy i od dziś się staramy do poniedziałku. :) Przytulamy się dwa razy dziennie..hmm akurat jutro i w sobotę mam bardzo płodne i niedziela ow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×