Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Jakis dziwny mam posmak w ustach dzisiaj tak jak by lekarstw polopiryny czy coś w tym stylu wiem wiem to nic nie znaczy tylko taka ciekawostka kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap tak tylko pytam bo wiesz zawsze dobrze jest wykorzystać wszystkie możliwości. Trzymaj sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. niby rozumowo to wszystko wiem, ale jednak jakaś panika mnie teraz dopadła.. i nie chcę zostawiać poczęcia przypadkowi, bo my bardzo chcemy mieć dzieci, i już i tak za późno się za to zabieramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Jussio to dobrze że mi o tym piszesz bo bede sie mniej martwić zwale to na luteine:)mówisz że Ciebie nie martwią te skąpe miesiączki bo z tego co piszesz to jeszcze uboższa jest u Ciebie niż u mnie;/ Byłam dzisz na bad prolaktyny i tsh ciekawa jestem jak te moje hormony teraz wyglądają:) do gin nie ide bo myślę że nie ma sensu, wezme clo i pojde dopiero na monitoring w 10dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate oby nie przyszła i byłą radość z testu pozytywnego :) pap za ile będziesz miała wyniki bety? moje się coś spóźniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nawet na nauce sie skupic nie moge przez to co sie tu u nas dzieje:( okrutny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni mi kiedyś dziewczyny jeszcze na tym pierwszym wątku pisały czy nie mam nadżerki jak miałam takie mini jednodniowe plamienie w środku cyklu:O Takie właśnie jak ty że tylko w środku było:P Ja na szczęście nie mam nadżerki, a ty? Bo to może być podobno przyczyną takich plamień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate potwierdzam, po luteinie miesiączki są dość skąpe i krótkie. U mnie zazwyczaj trwa 1 do 2 dni. Chociaż ja i tak od zawsze mam krótkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 ja tez się do was dopisze jeśli oczywiście można? Od następnego cyklu bo teraz lada dzień chyba będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie, żebyś się cieszyła już za tydzień :) teraz trzeba wprowadzić nadzieję na to forum, żeby te zmartwienia odgonić i dobrej energii tu wnieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio nie nie mam nadżerki ostatnio odwiedzałam gina dosc często zdarzało się 2 razy w miesiącu zupełnie bez powodu i wszystko dobrze,zbadałam prolaktynę i tsh i tez w normie wiec dopiero jak @ się nie pojawi to mam go odwiedzić a teraz kazał ciągle działać,więc zdziwiło mnie to plamienie.Zawsze myślałam,ze to takie proste zajść w ciąże a jednak skomplikowana sprawa ah trzymam za was kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPippi
Dajcie dziewczyny Oli trochę czasu, może nie jest gotowa na rozmowę z wami. Nie pomyślałyście o tym? Dajcie jej ochłonąć. A może wszystko jest ok lub robią jej jakieś dodatkowe badania? Jak będzie chciała to sama do was napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate mnie martwiły i to bardzo te skape @ bo zawsze miałam bite 7 dni okres i to taki konkretny:p Pierwszy taki skąpy i krótki pojawił sie przy pozamacicznej no i potem ja przy drugim cyklu z dupkiem znowu miałam taki skąpy i trwał 4 dni to byłam przerażona i poleciałam do gin to mnie uspokoił ze tak może być i czesto się zdarza że sie skraca i jest sąkpy, niby to jest normalne:O No i mi sie teraz skrócił z 7 dni na 4 w zasadzie ten 4 to już tylko plamienie na papierze jest widoczne bo tak to czysto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest!! MAm wynik Bety :) HCG 0,5 :Da więc oficjalnie jestem nieciężarna! to teraz czekam na rasową @ i powracamy do normalnego życia małżeńskiego :D ale się ciesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija super!!! Teraz potrzebujemy takich dobrych wieści;) żeby odgonić to fatum z tego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra do roboty weźmiemy się po miesiączce :D chyba, że jeszcze przed miesiączką przestane plamić. Katę wygląda na to, że tak jak mówiłam z plamienia przejdę prosto w @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mega wciągnęłam się w to pisanie na forum... Ja co 15 minut zerkam tutaj :) Ale chociaż czas szybciej płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - super :) wreszcie jakaś dobra wiadomość tutaj. mam nadzieję, że zapoczątkowałaś lawinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie was nie pocieszę a niektórych może zirytuje że to nie ten temat, ale naprawdę jeśli miałabym wybór to wolałabym poronić niż stracić nagle przez zaniedbania lekarzy najwspanialszą osobę dla mnie, moją mamę w wieku 50 kilku lat, która tak marzyła o wnuku i nigdy się go nie doczeka, bo miałabym świadomość że mogę miec kolejne dziecko i dąc jej to szczeście. A ja nigdy tego szczęscia nie dam mamie i nigdy nie doznam tego co pewnie większośc z was, czyli usmiechu i szczescia waszej mamy i was na widok waszego pierwszego dziecka....... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :D ja też mam nadzieję, bo przecież tyle nadziei w marcu pokładamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra mam to samo :) Jak tylko mam chwilkę wolną to od razu do Was zerkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
"Wyrok"odlozony o tydzien bo lekarz na dzis dzien nie jest pewny. Hcg mam wysokie i dopiero za tydzien mam przyjsc i wtedy zdecyduje ostatecznie. Chodzi o to,ze lekarz chce sprawdzic czy za tydzien pojawi sie serduszko i jak bedzie to wszystko wygladac..narazie napisal mi ze to poronienie zagrazajace. Powiedzial,ze szanse sa malutkie ale cuda sie zdarzaja... Ja tam w cuda nie wierze dziewczynki. Wiem co bedzie za tydzien ale dobrze,skoro lekarz nie ma pewnosci 100% to zaczekam. Za tydzien jest piatek 13 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap to pozwól że ja będę wierzyć w cuda za ciebie;) moja nadzieja w stosunku do ciebie nie zmalała ani przez chwile:) dlatego tak dopytywałam czy byłaś u innego lekarza. Mam nadzieję że cię tym nie zirytowałam;) Cały czas trzymam za ciebie kciuki;) Trzynastego piątek to nic nie znaczy;) A nóż widelec... x Teraz ja wiszę:( Mam nadzieję że równie szybko przepchniemy nową strone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×