Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

myshka84 to nie rób nic na siłę kochana. Może kochajcie się po prostu, kiedy będziecie mieli ochotę nie pilnując dni płodnych i nic nie planując? A strach zawsze będzie, trzeba do tego nabrać dystansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Ale dzisiaj smutny dzień :-( same złe wiadomości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak wizyta? Co powiedział lekarz? Kate a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija daj znać jak będziesz miała wyniki bety :) Kontaktowałaś się ze swoim ginem dlaczego to tak długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!!! Co tu się dzieję? Dlaczego? Jak Was przeczytałam aż mnie roztukło z nerwów :( Po prostu nie wierzę w to co czytam! Jednak życie jest okrutne i nie sprawiedliwe:( Ola- nie wiem co powiedzieć, daj znać co u Ciebie? Może już napisałaś ale strona pewnie wisi - zresztą jak zwykle:( Pytałaś jak się czuję, czy mam jakieś objawy? No objawów na razie zero, poza bolącymi piersiami. Czuję się w miarę dobrze. Wczoraj miałam gorszy dzień - senny. Na 17 marca mam pierwsza wizytę, ale po tym co piszecie boję się cholernie :( Anka32- tak mi przykro, nawet nie chcę sobie wyobrazić co teraz czujesz:( Jak sobie pomyślę, że może mnie też to czeka - nie lepiej nie myśleć na zapas! Pamiętam jak informowałaś nas o pozytywnym teście a teraz taka informacja? Po prostu nie jestem w stanie tego pojąć ;( Pap - i Ty też? Co się dzieje? To chyba jakieś fatum, że tyle tragedii na raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny przykro to czytać życie jest takie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
naprawę smutno kurczę tutaj :( Kiedy przyjdzie do nas dobra passa? Mi też tak smutno kurczę, tyle się starać i nic :( Naprawdę czy to ten Czarnobyl czy co? Ja z każdym cyklem tracę nadzieję, że kiedykolwiek się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, trzymajcie się! :( Właśnie Ola, jak tam wizyta? :( Kate dopisz mnie też do tabelki. :D 22---5---1---@22.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dziewczyny.....trzymajcie się:( brak mi słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka jak tak czytam co dziewczynom się przytrafia to też nachodzą mnie takie myśli żeby odłożyć starania że nie jestem gotowa na takie przeżycia, że chyba kolejny raz nie dam rady:( Ale wszystko jest do przeżycia:O Wiem że to trudne i boli... ale czas leczy rany:O to taki banał, ale musimy widzieć światełko w tunelu;) gdzieś na końcu tej wyboistej drogi jest nasze szczęście:) Wszystkim nam się uda:) Trzeba w to wierzyć:) Bo inaczej zwariujemy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka nieszczęścia chodzą po ludziach, ale tylko próbując osiągnie się jakiś cel. każde działanie jest obarczone jakimś ryzykiem. xx czekam teraz na wyniki, a przy okazji spacerkiem zrobiłam prawie 6 km do laboratorium i z powrotem :) muszę się rozruszać, bo mi brzucho rośnie i to bez dzidzi w środku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ja caly czas czekam na wyrok...lekarz nie daje wielkich nadziei ale chce miec pewnosc. Zrobil usg.teraz czekam na wynik bety.po nim bedzie decyzja.. ludzie co sie dzieje...Anka..jak to mozliwe???to juz zadnej ciazy na naszym forum nie utrzymamy??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam was codziennie i smutno mi się zrobiło na sercu wspomnienia wróciły,współczuje wam z całego serca :-( wiem co to znaczy bo sama przez to przeszłam w październiku oj życie jest takie niesprawiedliwe,człowiek się cieszy gdy zobaczy dwie kreseczki a później takie rozczarowanie :-( Ja nawet po spadku bety miałam nadzieje na cud niestety nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola odezwij się... Dziewczyny chyba Hashija i ja miałyśmy "dobre" przeczucia... Ja od początku też plamiłam, ale walczyłam do końca jednak natura chciała inaczej... Mi ginekolog moja powiedziała, że jak pojawia się krew to trzeba nastawić się że to zapowiedź najgorszego... I że do końca 12 tygodnia takie rzeczy się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap a konsultowałaś się z jakimś innym gin? Nie wiem z lepszym sprzętem czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś mało śluzu mam... Jak na płodne dni... Chociaż mam cały czas uczucie mokrości... Koło 20 zrobię test owulacyjny i zobaczymy. Niby ginekolog potwierdziła, że owulacja będzie... No nic libido mam duże więc staramy się do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja plamiłam prawie nie zauważalnie tam w środku przez 2 dni tak jak by koloru jasny brąz i od wczoraj cisza coś czuje,ze to cisza przed burzą znienawidzonej @,pobolewa mnie podbrzusze i mam uczucie,ze jest mi mokro ale nic susza i ok 5 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra1988 jestem reni84 nie chce mnie zalogować coś z kafei się chyba pierdzieli jak nie urok to sraczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - a może to plamienie implantacyjne? Tala - gin na piękne oczy mi nic ie powie. i tak dla pewności kazałby mi zrobić hcg. jeżeli będzie wyższe niż ostatnio tj. 14,5 to pewnie wezwie mnie do gabinetu przebada i da skierowanie do szpitala z podejrzeniem pozamacicznej. jeżeli wynik będzie niższy to będę musiałą czekać i tak na @. wtedy nastąpi reset i starania zaczną się od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję, ze złych wiadomości koniec na dzisiaj i caaaaały rok:) Anka wiem co czujesz, czas troche zaleczy ranę:) pap Ty ze szpitala piszesz?? Ola powiedz jak najszybciej co u Ciebie?? Hash napisz jak beta?? u mnie @ przyszła dziś i mam nadzieję, że bedzie to normalna @ przynajmniej z 3 dni potrwa bo czytałam że krótkie miesiączki to zły znak a ostatnio to miałam może dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Kate pisze z izby przyjec. Jussio dzis w szpitalu trafilam na dobrego lekarza i dobry sprzet. Jesli ten mnie jednak pokieruje nw zabieg to bede miala kolejne usg z innym lekarzem. Nie robie sobie zludzen bo nie ma po co. Czekam. Naprawde jakis urok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija tego plamienia nawet nie było na zewnątrz tylko tam w środku sama nie wiem mam cichą nadzieje,ale nie sądzę jejku jejku raczej czuje się jak na @ ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie chce cie martwić ale jak luteina działa tak jak dufaston to mozesz mieć skąpą @ a przynajmniej ja tak mam:O Strasznie "ubogie" mam ostatnio @ leci ze mnie tylko jak siedze na toalecie, z podpasek to korzystam tylko w pierwszym dniu i to tylko żeby mieć komfort psychiczny, a tak to w zasadzie tylko wkładka mi wystarcza:P Gin twierdzi że to normalne przy dupku:O Także różnie może być u ciebie. x No ja oszaleje z tymi zwisami😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam porzadek w tabelce:)dziewzcyny dopisałąm Was:) wiecie co mój termin @ przypada dokładnie w moje urodziny aż się boję co bedzie jeżeli przyjdzie;/ pap nadzieja umiera ostatnia, ale bedzie dobrze zobaczysz jak nie teraz to już niedługo w kolejnej ciąży:0wiem co czułaś wyrzucając testy, ja po zabiegu łyżecz. jak wróciłam do domu to pierwsze co to wyniosłam na strych wszystki rzeczy które mi o ciaży przypominały i testy tez! ehh wiszee, dziewczyny piszcie żebyśmy popchnęły strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×