Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gość
aleksandra testy owu robi sie codzień o tej samej godzinie i najlepiej nie wczesniej niz o 12. Jutrzjeszy test o 10 nie ma sensu bo to za wcześnie skoro ten o 20 nie wyszedł. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak miło na teście owulacyjnym dwie kreseczki aż miło :-) teraz zostaje relaksowac się z mężem i oczekiwać na dobre wieści. Aaa wszystkiego naj dziewczynki z okazji naszego święta :-D Właśnie oglądałam program o kobietach które piją w ciąży o takiej patologi że cholera mnie trafia noo... Wrr jak tak można?? My się staramy chcemy tak bardzo dziecko a te głupie idiotki robią jedno dziecko za drugim dla jakieś zapomogi finansowej.. No ale mnie to wk##### po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tu dzisiaj cisza, czy raczej zawieszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria zaczyna być coraz bardziej wkurzająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj, ale zawiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Co tam u was w tak piękny dzień? U mnie pogoda jest przepiękna:D Słonko świeci, ptaszki śpiewają;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wiosna!!!!! Aż uśmiech z twarzy nie schodzi;):D:D Zauważyłyście że ten tydzień to mamy jakiś taki leniwy? Nikt nie testuje;) A przynajmniej tak wynika z tabelki;) A ja jestem dziś już drugi dzień na Clo i jak na razie.... odpukać w niemalowane.... skutków ubocznych nie ma:) Tylko żebym tego nie napisała w złą godzine:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U mnie tez sliczna pogoda. Dzis z synkiem ide do dentysty, sobie tez zrobie przeglad i az sie boje co znajda po 2 latach braku kontroli. A z wiesci cyklowych - @ brak. Mam metlik w glowie. Jak szybko doczekam sie wredoty skoro hcg juz mi spadlo? Przy pozamacicznej Od września do listopada spadalo mi hcg a w miedzy czasie mialam krwawienia miesieczne. A teraz 2 dni obsuwy a ja juz niespokojna jestem. Maz Tez juz tylko czeka az wejdziemy na normalne tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona mama
Czesć dziewczyny Ja też staram sie o dziecko ale jak na razie nie wychodzi. Ale w tym miesiącu mój okres coś sie spóźnia...Mam cykle 30 dniowe, dziś mój 34 dc i nadal nic...@ nie ma testy wychodzą negatywne. Nie wiem co sie dzieje... w dzień spodziewanej @ mialam trochę krwi na papierze a do tej pory nic...Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jussio ja wczoraj zaczełam clo:)a Ty bierzesz rano? bo ja na noc żeby przespać objawy:) Hash a nie idziesz do gina żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiona mama ja bym poszła na bete i problem z głowy:) Kate ja też wczoraj zaczęłam brać clo i ja mam 2x dziennie wiec musze brać rano:P A ty przez ile dni bierzesz bo mi kazał od 5-9 dc brać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona mama
na bete nie da rady bo codziennie pracuje na 6 godzinę..:( a krew pobierają tylko rano więc lipa....wolne mam dopiero w sobotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiona mamo dla pewniosci zrob badanie hcg z krwi jesli bedzie w normie dla nieciezarnych to idz do gin na zastrzyk wywolujacy. Ja tak bym zrobila. Bedziesz wiedziala na czym stoisz. Kate no wlasnie gin kazal czekac na @ i dopiero po niej sie zglosic na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiona poszukaj laboratorium ktore pobiera tez po poludniu. W szzpitalu nie macie laboratorium? Albo w sobote podjedz tam gdzie maja otwarte. Albo powiedz ze musisz badania zrobic ze potrzebujesz dnia wolnego albo z rana chociaż . musisz kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na betę w sobotę prywatnie sobie i juz pi południu będziesz mieć wszystkie wyniki:-) bo testy nie wychodzą od razu a może udało się wam juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja mam od 3 do 7 dc czyli 5 dni po jednej tabletce:) myślę że 2 tabl. tak jak Ty masz to dużo, jeszcze bez monitoringu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash rozumiem w takim razie musisz cierpliwie czekac na @ a wiem że to jest trudne;/ Doti to teraz czekasz na efekty skoro wczoraj test owul. pozytywny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba nic z tego bo testy wciąż wyraźnie negatywne a u mnie brak śluzu... Tylko coś mi bulgocze w dole brzucha i takie uczucie lekkiego jakby bólu jak na @ a to dziś 15 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra nie poddawaj się, może po prostu przesunęła Ci się owulacja. Dziewczyny ja mam coraz większego stresa :( Niby piersi bolą, dół brzucha ciągnie, od czasu do czasu pobolewa prawy jajnik, śluz też jest, tempa znowu wzrosła, ale i tak mam wrażenie, że kolejny miesiąc do tyłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie ma idealnego sposobu aby od razu wiedzieć, że jest się w ciąży :P Skoro już musimy męczyć się z @ to mogłybyśmy mieć chociaż coś co natura od razu by przekręcała pokrętełko w stronę "ciąża" i już :P Gadam trzy po trzy, ale to wszystko dlatego, że niby coraz bliżej terminu @, a jednak nadal tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wykonam chyba 2 testy jeden gdzieś o 12 a drugi około 18 i zobaczymy... Tak do środy będę wykonywała... Szczerze to mocno nastawiłam się, że się uda a tu taki zawód... Tak bardzo chciałabym być w ciąży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alekssabndra jesteś bardzo chaotyczna z tymi testami. Dlaczego nie robisz wieczorrem o tej samej porze? Czekaj, spokojnie, ozbaki jak na owulke masz, więc na pewno przyjdzie. Wiesz o tym, że stres CI na pewno nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×