Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

mysha tak mi się wydaje, że mogą być różne rozpiętości cenowe. a może Twój doktor ma jakiś układ z nimi, że mają niższą cenę ale za to dr ich poleca. Albo po prostu gin wie co i jak, a wiadomo, że dobrzy lekarze chcą leczyć a nie zdzierać kasę niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo @ która trwa już od 5 dni postanowiłam sprawić sobie kąpiel w wannie. I tak zrobiłam :) I teraz jestem zrelaksowana i odprężona. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnam tego jeszcze robić ale dziękuję Wam za gratulację :) Do mnie to jeszcze nie dociera :) Jestem w ciężkim szoku :D W niedzielę powtórzę test, bo boję się że to jakiś żart losu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash dzieki za radę:) własnie porozmawiałam sobie z mężulkiem i tak fajnie mi wytłumaczył, że on się nastawiał że w tym cyklu nic nie wyjdzie bo pamiętacie słaby był podczas dni płodnych a poza tym od grudnia plemniczki jeszcze sie nie zregenerowały na tyle żeby były skuteczne:) dlatego faktycznie ten cykl zrozumie że nie wyszło (a wiem bo robiłam test owulacyjny dzis w 24dc a on jak jest ciąża to powinien być pozytywny a u mnie była tylko jedna kreska i ani cienia drugiej i juz łzy zdażyły popłynąć). Ale na przyszły cykl nastawiam sie pozytywnie i M tez mówi że bedzie ok:)i wiecie co jutro M kupuje sobie motor crossa i zawarliśmy układ że jak do lipca nie zajde to on sprzeda crossa, aż taki jest pewny że sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
My za podstawowe badanie nasienia płaciliśmy 65 zł, te bardziej szczegółowe są droższe, ale nie wiem dokładnie jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaa444
Myshka bo jest badanie nasienia za ok 60 zl ale podstawowe. Te droższe wykazuje więcej rzeczy. Ale może serii masz taka tania klinikę co tak robią :) co do pozyskania próbki... Osobny pokój niestety mój sie uparl ze mam mu pomoc haha no nic dla dobra sprawy sie poświęciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka no faktycznie mi też dzisiaj ciężko szło z energią i ze skupieniem, ale może to przez to, że piątek był a mózg już wolał być w trakcie weekendu. xxx rany ale długa zawiecha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez mialam kiepski dzien.. Troche sie nameczylam, wczoraj tez i moj organizm chyba mowi mi DOSC. :( Musze troche przystopowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie moge przestac pisac do Was. Przynajmniej tu ktos chce tak jak ja malenstwa. Ja mialam wczoraj objawy na @ bylam pewna se dostane. Co cjeile latalam do ubikacji bo myslalam ze przyjechala ciocia a tu nic. Dzis juz mnie nawet nie zabolal brzuch. Przez mojego faceta zaczelo mi sie krecic w glowie, bo mamy kryzys i z tego stresu myslalam ze zwroce no i zwrocilam po 2 godzinach zawrotow i mdlosci. Wiem ze to za wczas na mdlosci i nie realne. Ciekawe co bedzie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak tak sobie ostatnio przegladam internet to doszlam do wniosku ze chyba za wczesnie zapisalam sie do ginekologa.. No bo wedlug ostatniej miesiaczki to dzis dokladnie jest 6 tydzien. Czyli tak na prawde ciaza ma 3 tygodnie? Wiec za wczesnie chyba nie? Boje sie ze nie zrobi mi nawet USG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng - mysle ze to ze stresu :) Nie ma co sie denerwowac. Jesli bys byla zafasolkowana to do faceta i tak pozniej to trafi. :D nie denerwuj sie ;) Mykam spac bo padam na nos :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wcale nie za wcześnie. Gin tak czy siak liczy wiek ciąży od dnia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie będzie za wcześnie! Usg na pewno Ci zrobi :-) nie martw się! Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Witam dziewczyny mam pytanko dzisiaj zrobiłam badanie beta, 6 dni po stosunku, jak myślicie czy to za szybko wynik 08, nie mogłam już wytrzymać, wiem że to negatywny wynik. Moje objawy ból lewego jajnika. A @ mam na 08.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za szybko... po co się aż tak spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla za szytbko. Zrób bete w okolicach miesiaczki. Teraz na darmio wydalas pieniadze a i tak nic sie nie dowiedzialas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbeatyfikuje wasze szczątki mamuchy, koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś papa, kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueeng3l z calym szacunkiem ale radzilabym wizyte u dobrego psychiatry. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całym szacunkiem ale nikt cię o zdanie nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam te ostatnie wypowiedzi z nocy nieznanych mi forumowiczów i mózg się lasuje dosłownie jak się na to patrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Aleksandra. Podobno bez mózgu nie można żyć ale takie osoby pokazują ze to jednak jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola- ja na wizyte mam zamiar zapisać sie dopiero na 20marca, czyli za 3tyg. Teraz niby jestem w 4tyg, wiec wtedy będe w 7tyg ciąży:) Ale gin jak cos ujrzy to pewnie określi że to dopiero 5tydz:) Bo zaobserwowałam, że jest taka różnica pomiedzy tyg ciąż a tyg płodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Anabella ja mam wizytę na wtorek i będzie to wtedy 6 tydz. 5 dzień. Myślę, że to dobry moment, żeby już lekarz nas zbadał i zobaczył czy wszystko dobrze się rozwija. Ola - masz jakieś bóle brzucha? Ja mam i zastanawiam się czy tak ma być (jest to normalne), czy nie... W sumie to też pytanie do obecnych już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×