Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

BelieveHope chyba pomyliłaś wątki, bo tutaj żadna z nas z tego co wiem, nie przechodziła inseminacji. Poza tym jak widać wątek jest aktywny, bo cały czas tu piszemy... Anetek myślałam, ze to ja mam zły dzień bo dostałam okres ale zmieniam zdanie, Pap przechodzi teraz coś dużo gorszego ;/ Parszywy ten czwartek, masakra. Mnie na szczęście nie boli, więc w sumie nie czuję, że ją mam. I dobrze, że zostałaś :) Chyba z tego wszystkiego obalę dzisiaj winko... zdesperowanamama ciąża obumarła w ósmym tygodniu a nie miesiącu... gdybym straciła dziecko w ósmym miesiącu, to na pewno by mnie juz nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Pap bardzo mi przykro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to zapraszam do mnie napijemy sie razem winka bo ja dziś sama mój M ma nocną zmianę :/ no ja już też się otrzaslam i nie uzalam na rozlanym mlekiem,będzie trzeba próbować znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to zapraszam do mnie napijemy sie razem winka bo ja dziś sama mój M ma nocną zmianę :/ no ja już też się otrzaslam i nie uzalam nad rozlanym mlekiem,będzie trzeba próbować znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Pap kochana trzymaj sie!!!współczuję bądź dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
PAP :(((((( trzymaj się dziewczyno. Wszystko się jeszcze poukłada tak jak sobie wymarzyłaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze zmienię temat i znowu o sobie ale chciałabym zapytać was, np Ciebie Olu czy bolał Cie brzuch tak jak na okres??? Mam teraz takie jakieś skurcze, ale innych objawów brak... Kurde martwię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAP!!! tak mi przykro, tak się cieszyłam, że zasiliłaś tabelkę na dole :( współczuję i mam nadzieję, że ta przykra sytuacja rozwiąże się w sposób naturalny, bez ingerencji mechanicznej :( Trzymaj się xxx Anetek wiem jakie to irytujące jak Cie inni ignorują, no ale co poradzić też to ostatnio zauważałam. nie wnerwiaj się, najwyżej będziemy się tylko odzywać przy testowaniu jak się nie zmieni ;-P xxx Zdesperowana mam nadzieję, że Ci się tym razem uda, zaglądaj do nas. tu jest niezła grupa wsparcia jak coś się dzieje nie tak. xxx Tysia masz bardzo mądrego męża :) czas na cichą żałobę z powodu @ a potem pozytywne myślenie i do dzieła :) xxx bajkaana ktoś musi statystyki nadrobić więc nie spodziewaj się @ xxx believe przez 3 lata u Was nie doszło do żądnego zapłodnienia?? Lekarze was przebadali na wszystkie strony? mówią jaka jest przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeng3l
Dziewczynki ja sie czulam jak na okres dzis *+ bylo mi niedobrze wszystko przeszlo ale piersi jakos rwia.. Sprawdzam czy wdzystko ok na wkladce ale nie ms nic:) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pap współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueeng TY to w niedziele masz termin nie? coś mi się wydaje, że Ci się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella1989
Hej dziewczynki u mnie jutro sądny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabell trzymam kciuki!!! :)o której jutro testujesz? i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_26
smutne te dzisiejsze wiadomości. Pap przykro mi:( Tysia szkoda strasznie, przynajmniej ból Cię oszczędza, bo ja od wczoraj mam masakrę. Tez sobie umili łam wieczór drinki em. No nic, musimy być silne i cierpliwe i e końcu nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pap- wiem co czujesz, ja mojego maluszka straciłam jakoś dwa tygodnie temu, a byłam prawie w 8tc. :( Trzymaj się. Tysia- widzę, że następny termin @ masz dzień po moich urodzinach. :D Ja nie wiem co mam myśleć, jestem taka załamana...te 2tygodnie, to najgorsze tygodnie w moim życiu. Już się całkiem poddałam. Jakby nie patrzeć, to jestem jeszcze młoda i mam trochę czasu, ale moja psychika nie może tego znieść co się wydarzyło. Nie wiem co robić. :( A co tam u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Pap trzymaj sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Anabella - bede trzymala kciuki mocno! :* Bajkaanna - tak, bolal mnie brzuch jak na @,czasem to bylo przerazajace bo w polaczeniu z uczuciem mokrosci robilo niezle schizy, nieraz biegalam do lazienki z uczuciem ze to juz sie zaczelo. Przyznam ze nadal od czasu do czasu mam taki lekki bol, dzisiaj po przytulankach mi sie nasilil ale po kilkunastu minutach minal cale szczescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! pap kochana bardzo Ci współczuję, wiem co teraz czujesz tylko czas zagoi rany i modlitwa też Ci pomoże;) ale zobaczysz będziesz jeszcze szczęśliwą mamusią:) tysiaa, aneteek szkoda że @ przyszły ale następny cykl będzie lepszy:) Bajkanna na Ciebie liczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueeng3l ile masz lat bo chciałam Cie do tabelki wpisac jak sobie życzyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
bardzo przepraszam, czytalam tez wasz watek i pomylilam okienka. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelieveHope
hashija - mamy zrobione badania, jedyna znana nam przyczyna to rozne wyniki meza ktore sa czesto zaburzone przez leki poniewaz choruje na chorobe nie zwiazana z staraniami. Niestety przez caly ten okres co miesiac z nadzieja czekalismy na 2 kreski... . Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pap jak przeczytałam Twój post to od razu przed oczami staneła mi moja wizyta u lekarza tego fatalnego dnia. Kochana usunęłam Cię z tabelki, ale myślę że niebawem wrócisz do nas z prośbą o wpisanie do tabelki staraczek bo nie poddajemy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Believe dzięki i Tobie tez życzymy powodzenia, musi sie udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Pap bardzo mi przykro:( Trzymaj sie dziewczyno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio co u Ciebie? ja czuje się już jak na @ więc wielkich złudzeń nie mam;/ kokardka Ty jak odczucia?pytam Was bo mamy ten sam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No... ciekawa jestem jak dużo nas w tym roku przybędzie ;) obserwuję tendencję na córki w moim regionie - a Wy? www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dzieki Kate za wypisanie.wiecie co mnie wkurzylo?ze moj maz jakos tak tego nie przezywa...owszem przyszedl przytulil polezal obok mnie ale nic a nic sie nie odezwal sam z siebie.a ja na przemian raz chce plakac a zaraz potem jestem wkurzona a potem obojetna...ale teraz najgorsze co powiem ...wiem ze pomyslicie sobie moze o mnie zle..ale ja juz nie chce byc w tej ciazy..ten fakt ze raczej nic z rego nie bedziea ja mam tak dlugo czekac mnie jakos przeraza. Nie mam skierowania do szpitala a bez krwawienia mnie raczej nie przyjma..chybw ze bym zrobila bete jutro i potem w poniedzialek to moze jak by spadala. Czuje teraz takiego mega wk***a!dlaczego tak sie dzieje. Wiem,ze kiedys bedzie dobrze,ze bede czula sie lepiej. Ale teraz jestem wsciekla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×