Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest sens do niego pojechac?

Polecane posty

"gość dziś Teraz jeszcze beznadziejna egoistka" xx nie to byl przyklad jak moglabym Ci obrazic - rownie dobrze przykladem mogla byc "sprzedajna dziewoja" - rozumiesz slowo przyklad? Clue bylo takie ze ja Cie nie wartosciuje jako osby a ty mnie tak xx "NIby tego nie piszesz, ale jednak dajesz znac co myslisz" xx Oczywiscie ze daje znac co mysle, ale nie uciekam sie do wulgaryzmow czy bycia niegrzeczna - czym innym jest powiedzenie ze Twoje zachowanie jawi mi sie jako egoistyczne a czym innym ze jestes glupia egositka -w ierze ze widzisz roznice xx " Gdyby bylo inaczej, po prostu napisalabys, ze nie obrazasz mnie jako osoby, a jednak dodalas reszte" x nigdy nikogo nie obrazm, uwazam ze obrazanie to bron ludzi mialkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spalili to oboje a czy da się to ożywić ?możliwe ale i tak zawsze pozostaną z ambicją na pierwszym miejscu,ale każdy chce miłości nawet jak jest obok ambitnych planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś Uwierz, ze kupuje kupon i nie oczekuje niczego. Po prostu tak na chybil trafil, bez oczekiwan. Nie wiedzialas, ze tak mozna?" xx mozna tez wyjac wszystkie pieniadze z banku i wrzucic je do morza, nie neguje wykonalnosci tego posuniecia. Przyklad z loteria - kazdy kto kupuje (wyjawszy powyzszy przypadek) oczekuje - gdyby nie oczekiwal to by nie kupowal kuponu, przy czym ktos sie skupia w 100% na potencjalnej wygranej a ktos inny w 15% - na zasadzie bedzie to bedzie, ajak nie to nie - to jest wlasie podejscie, tak to widze. Chyba ze ktos kupuja kupon z zastrzezeniem ze nagrody i tak nie przyjmie, wtedy sie zgodze ze nie ma zadnych oczekiwan wzgledem loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś spalili to oboje a czy da się to ożywić ?" xx ja tez odnioslam wrazenie ze im nie zalezalo . Ale ozywiax chce jedna osoba - druga pewnie poszla dalej swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepychanki nie mają sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe że poszła swoim życiem a możliwe że skupia się na zarabianiu:-)i nie ma czasu na baby ,jak dla mnie nawet pasują do siebie kierują się rozsądkiem nie sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zauważyłam że im człowiek starszy tym bardziej sentymentalny uczuciowy więc może to dobry czas,ile można myśleć o materialnych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś możliwe że poszła swoim życiem a możliwe że skupia się na zarabianiuusmiech.gif i nie ma czasu na baby ,jak dla mnie nawet pasują do siebie kierują się rozsądkiem nie sercem" xx pojscie naprzod - to niekoniecznie nowy zwiazek - naprwde miec oczekiwnaia wzgledem faceta w wieku 35-40 lat na podstawie tego mowil 12 lat wczesniej.... I tego nie rozumiem jak osoba bedaca na poziomie autorki nie moze tego zalapac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś ale zauważyłam że im człowiek starszy tym bardziej sentymentalny uczuciowy więc może to dobry czas,ile można myśleć o materialnych rzeczach" xx a po 70-tce w ogole ponoc dziecinnieje, co nie?:-) Bez przesady mowa o ludziach w sile wieku w koncu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno w pewnym sensie lapie, ale nigdy nie zaszkodi sie upewnic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mi np. wrażliwość zwiększyła się z wiekiem,a jaki jest ten facet to trzebaby było sprawdzić ale ja tu zawsze mówiłam że delikatnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napewno w pewnym sensie lapie, ale nigdy nie zaszkodi sie upewnic" xx a myslisz ze tu o upewnienie chodzi?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś hehe mi np. wrażliwość zwiększyła się z wiekiem,a jaki jest ten facet to trzebaby było sprawdzić ale ja tu zawsze mówiłam że delikatnie wszystko" xx no troche co nieco autorka o im zdradzila - na pewno przez jakis czsa zycia stawial mocno na kariere - a czy jest wrazliwy czy nie to chyba wszystko jedno - co autorce po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie 12 lat to dużo i nie tak dużo,mój tak bardzo się nie zmienił taki sam narwaniec jak wcześniej,doskonale pamięta co gadał 10 lat temu ale jak tamten porwany przez inną to może nie pamiętać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o sprobowanie nawiazania kontaktu i zobaczenie co z tego moze wyniknac. Byc moze cos, a byc moze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,niech sprawdza,taki materialista to i tak podejmie rozsądną decyzję dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie ja bym nie mogła tak wzdychać do karierowicza,do poety prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide stąd bo autorka ma nas pewnie dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie 12 lat to dużo i nie tak dużo,mój tak bardzo się nie zmienił taki sam narwaniec jak wcześniej,doskonale pamięta co gadał 10 lat temu ale jak tamten porwany przez inną to może nie pamiętać" xx wiesz czasem 1 rok wszystko zmienia w zyciu a czsaem przez 15 lat neiwiele sie zmienia xx "Chodzi o sprobowanie nawiazania kontaktu i zobaczenie co z tego moze wyniknac. Byc moze cos, a byc moze nic" xx to mozna zrobic subtelniej - nie trzeba od razu do kogos jechac, ale autorka specjalnie - moim zdaniem - odrzuca te opcje - bo ona chce pojechac i go zobaczyc i tylko tym sie kieruje, nawet nie tym jak on moze sie ztym poczuc x "tak,niech sprawdza,taki materialista to i tak podejmie rozsądną decyzję dla siebie" x kazdy zawzse wybiera deczje "dla siebie" - w kazdej sytuacji praktycznie. Nie przecze ze sa altruiscie jeszcze na swiecie - istnieja, ale ze swica ich szukac, przecietna osoba to egoista (przy czym nie uwazam zeby to bylo zawzse pejoratywne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie ja bym nie mogła tak wzdychać do karierowicza,do poety prędzej" xx ja bym nie mogla do poety zkolei;-) lubie ludzi ktorzy wiedza czego chca od zycia - przy czym maja dystans do pieniedzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam słabość do poetów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś ja mam słabość do poetów" xx Ja nie - bo znalam takich w mlodosci i slabo na tym wyszli w doroslym zyciu - z plotacych o milosci przeistoczyli sie w plotacych o nienawisci i wlasnych frustracjach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to rzeczywiście,wiesz osobowość jest ukształtowana koło 30tki,dopiero wtedy człowiek poznaje siebie ,poeta w moim upodobaniu osoba o pięknym wnętrzu,ja już się pożegnam bo tu zaraz poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej nocy, i prosze pamietac, ze nie kazdy kto probuje stworzyc sobie jakies godne warunki do zycia jest materialista. Tak na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie,dziś nie da się realizować marzeń bez kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś oj to rzeczywiście,wiesz osobowość jest ukształtowana koło 30tki,dopiero wtedy człowiek poznaje siebie ,poeta w moim upodobaniu osoba o pięknym wnętrzu,ja już się pożegnam bo tu zaraz poranek" xx ;-) jasne kazdyma swoj typ;-) xx "Dobrej nocy, i prosze pamietac, ze nie kazdy kto probuje stworzyc sobie jakies godne warunki do zycia jest materialista. Tak na przyszlosc" x juz nie przesadzaijcie z ta noca;-) xx "spokojnie,dziś nie da się realizować marzeń bez kasy" xx nigdy sie nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizzu
On moze juz nie żyje autorko ... Minęło 7 lat od waszego ostatniego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zizzu dziś On moze juz nie żyje autorko ... Minęło 7 lat od waszego ostatniego kontaktu" xx mam nadzieje, ze sie myslisz - ale bywa i tak;( Dlatego uwazam, ze jesli ludzie od lat nie utrzymuja ze soba kontaktu to znaczy ze maja nas gdzies i nie awrto sobie nimi glowy zawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło boze a ROR dalej sie produkuje,ale jej sie trafił temat-szłam spać pisała wstałam a ona dalej przy kompie, jak autorka dalej nie dojedzie to ROR może przypłacić ten topik zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak ROR śpi, no trzeba przyznać,że ładnie pisze,ale dziwne,że nie widzi, że to temat wymyślony,ktoś sobie zażartował a ona bidula tak się bardzo wczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×