Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Szczypiornisci prawie o zawał serca mnie przyprawili. Szyba chyba o w ostatniej sekundzie dał nam drugą szansę w dogrywce. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i możemy krzyczeć HUUURAAAA!!! i to nie jeden raz! fascynujący mecz, dobry mecz gratulacje, mamy brązowy medal :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat przyjechałam do domu na dogrywkę i wygraną naszych. Brawo dla naszych chłopaków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pojeździłam sobie po placu:classic_cool: z prywatnym kierowcą :D jeszcze cała się telepię z wrażenia ;) trochę zapomniałam co robiłam po kolei ale gazu już dodawałam, na jedynce oczywiście ;) chyba wpierw ustawiałam fotel i lusterka, wszystko guziczkami, zapięłam pasy, spuściłam ręczny, wcisnęłam sprzęgło i wrzuciłam jedynke(albo odwrotnie ?:D), powoli puszczałam sprzęgło, ruszyłam i ...jazda i hamowanie...coraz delikatniejsze za każdym razem :) a tak się początkowo bałam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry wieczor. Weekend minal niespodziewanie szybko. I znowu caly tydzien pracy przed nami. Tak mija caly rok. Zima w pelni. Dlugie wieczory sluza pisaniu na kafe. Jest tu ktos czy wszyscy kolacje jedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Zuzia :) ja już po kolacji, bananowej i żelkowej zresztą ;) tak, u mnie od jutra będzie znacznie mniej czasu na nic nierobienie. Tak więc z góry przepraszam za absencję :) ale w dni wolne pewnie zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Witam Niestety też żałuję, że weekend się kończy, jutro znowu praca:/ Czyżby ktoś zaczynał kurs prawa jazdy? jeśli tak to trzymam kciuki za postępy w jazdowej przygodzie. Oglądałam mecz i byłam o krok od zawału, takich emocji dawno nie przeżywałam. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gościnna :) to mi się udało uniknąć zawału :D miałam swoje emocje za kierownicą i obejrzałam tylko fajną zagrywkę meczu. Nie można przesadzać z emocjami ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Cześć Celinko, Szczerze mówiąc pamiętam emocje związane z nauką jazdy, chociaż teraz euforii za kierownicą już nie przeżywam, przeciwnie jak tylko mogę siadam na miejscu pasażera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca Ty jestes zmotoryzowana? Jaki samochod bys polecala? Weekend rozleniwia, wybija z rytmu i rozkleja. Albo tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku raczej to nie była euforia a strach pomieszany z ciekawością ;) w sumie też bym wolała być pasażerką ale nie mam kierowcy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pasazerka wygodnie byc bo mozna podziwiac krajobrazy i nie trzeba patrzec na droge oraz to gdzie sie jedzie. Tez to lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Celinko czy swoją nieobecność usprawiedliwiasz kursem? ile ty godzin jeździsz, że na kafe 5 minut znaleźć nie będziesz mogła. Myślę, że Saam musi się w tej kwestii wypowiedzieć bo jak dla mnie to usprawiedliwienie jest lewe. Teraz odbywa się wręczenie medali . Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Zuziu 🌻 l hej Goscinna 🌻 l Proszę nie urywać nic z weekendu, jeszcze kilka godzin zostało. A na pracę będziemy narzekać jak rano budzik zadzwoni l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Zuzia najlepszy samochód to taki, który jest sprawny i nieawaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia ææ
Tyle to i ja wiem. Najlepszy nowy, sprawny i wyposazony we wszystko co potrzeba. Ty czym jezdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) jeszcze nie mam samochodu(stary dawno zezłomowany:D), na razie priorytetem jest uzyskanie prawa jazdy. o Gościnna :D no może gdy zobaczę, że Ty jesteś to postukam do Was nawet z telefonu w terenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Nie mam się czym chwalić Polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Trzymam Cię za słowo! a co u Daa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Polo to dosc "rozlegle" okreslenie. Cos blizej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę trzymać kierownicę niż być pasażerem. Chyba że trzeba poruszać się w trudnym nieznanym terenie o dużym natężeniu ruchu to mógłbym oddać stery. Ale w obecnych czasach nawigacja pomaga i nawet na obcym terenie trudno zabłądzić lub wjechać pod prąd :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę trzymać kierownicę niż być pasażerem. Chyba że trzeba poruszać się w trudnym nieznanym terenie o dużym natężeniu ruchu to mógłbym oddać stery. Ale w obecnych czasach nawigacja pomaga i nawet na obcym terenie trudno zabłądzić lub wjechać pod prąd :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - nawigacja w obcym trudnym terenie az tak duzo nie pomaga. Latwo sie zaplatac i nie zawsze wiadomo czy wskazana droga to ta czy ta obok. Wiem cos o tym. Ale wszystko dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) oby ten prywatny kierowca nie nauczył Ciebie złych nawyków. Choćby sposobu trzymania kierownicy. Potem instruktor będzie miał podwójną robotę :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - Ty czym jezdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) w korzystaniu z nawigacji też trzeba mieć doświadczenie. Początki w każdej dziedzinie są trudne. Ale oczywiście ważniejsza jest wiedza i spostrzegawczosć kierowcy, nawigacja tylko pomaga. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - pomaga albo przeszkadza. Ale za to czasami jest wesolo jak sie zabladzi. Ladny samochod. Ile pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
nie wiem co zjeść na kolację, ale chyba już najwyższa pora, idę rozejrzeć się w lodówce, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×