Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak człowiek głodny w pracy to wszystko zje :p Zalewane zupy jadam z polskiej firmy i oprócz pieczarkwej wszystkie mi smakują. Ale ja nie jestem wybredny i poza tym niezbyt często je jem. Ale ostatnio częściej bo cały dzień w pracy na kanapkach też nie bardzo. Na kolację będą paluszki rybne. Ale póki co jeszcze pracuję. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu 🌻 dobry wieczór :) Ty pewnie już weekendujesz ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o Saam :) to po tym cienkim wikcie pracowym w domu pewnie zjesz konia z kopytami :D z szybkich flaczków lepsze są te słoiczkowe po zamojsku, tylko podgrzać... a gdzieś mam takie spodnie na szelkach, moge kurierem Ci wysłać ;) ale co Ci szkodzi naprawiać kran bez portek ?niezłe widoki by były :P i oszczędności na odzieży :D o Wróciła Ferdzi i zaraz więcej w kuchni zrobiłam ;) natopiłam smalcu ze słoninki i boczku ze skwarkami, posmażyłam znalezione w zamrażarce dzwonki karpia, zrobiłam puure ziemniaczane, marchewke z groszkiem, zalałam cytrynowe galaretki i ...ale to już nie w kuchni... umówiłam się na pierwszą jazde na środe z p. Jackiem, którego jeszcze nie znam ;) :D o cześć Zuzia :) o Wiola :) będzie jutro zupa kalafiorowa ? za mną chodzi jakaś kwaśna: kapuśniak albo ogórkowa. o miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja juz weekenduje i pisze z Wami. Zupy uwielbiam wszystkie. To jest forma posilku pasujaca zawsze i do wszystkiego. wiec jak macie jakies fajne przepisy to poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Hej dziewczyny:D Caal huraaaa będzie syn!!!!!!skoro ciągnie Cię na kwaśne;) A tak poważnie to ja też wolę kwaśne zupy,kapuśniak to moja ulubiona zupka,a jutro Caal będzie kalafiorek w bułce,zresztą to Saam mi podsunął pomysł.A zapomniałam dodać znam dużo Jacków,fajne chłopaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) ja zupy robię "głowy" ale np. na mleczną owsiankę mogę Ci dać przepis bo łatwy do zapamiętania: -litr mleka świeżego z butelki lub woreczka zagotować, zmniejszyć ogień, wsypać szklanke płatków owsianych, szczyptę soli, gotować 10-15 minut, posłodzić albo nie, na koniec dodać łyżkę masła, poczekać aż lekko przestygnie i zgęstnieje...smacznego!!! :) o Wiola :) tak się złożyło, że ja nie znałam dotąd żadnego Jacka :) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzka nie umiesz zupy ugotowac, ze potrzebujesz przepis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę poodkurzać by jutro było mniej sprzątania zwłaszcza, że po południu czeka mnie wyjście na impreze rodzinną, podwójne urodziny :) tzn. dwie osoby mają urodziny, razem wyprawiają i zapraszają na torta i całą resztę atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Tak Call:DTo najwspanialsze co los mi dał,to mój syn;)dorosły już facet,ale jest dla mnie wszystkim.Ty masz dwójkę jeśli dobrze kojarzę:DSuperowo sobota się zapowiada,ja na jutro zostawię sobie sprzątanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Tort swietna rzecz ale sie po nim tyje. Ja ostatnio unikam. Za duzo przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Zuzia ja słodyczom niestety nie mogę odmówić:(o pysznym cieście nie wspomnę:Dale o dziwo ciągle noszę ten sam rozmiar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobrze masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem myślałam że szybko dziś zasnę, ale jakoś nie czuję się senna, więc postanowiłam zaglądnąć jeszcze na kaffe. Calinessa, ależ mnie zaskoczyłaś :D Nie sądziłam że mam na Ciebie aż tak duży wpływ :D Tyle pracy w kuchni ? no, no, szybka jesteś i w dodatku z pomysłem na kuchenne czary. Mnie niestety dziś nic nie wyszło:O Miałam piec ciasto ale...chyba jestem przemęczona, ostatnimi stresami i ciągłymi podróżami :O Niby chciałam coś upichcić a tak naprawdę nic mi się nie chciało. Wiem, w moim przypadku, to bardzo rzadkie :P , no ale jak pisałam wyżej, chyba zmęczenie materiału, muszę zwyczajnie odpocząć od ciągłego pośpiechu i stresu, na to potrzebny mi czas. Czytająca, też bym chciała tak sobie pozwalać na słodkie, jak Ty, myślę, że nasza Calinessa też może bo chudzinka z niej straszna:D ale podobnie jak Zuzanna, też nie powinnam, bo przybieram w zastraszającym tempie😭 Myślę co prawda, że to sprawka kortyzolu, który się rozpanoszył w moi organizmie i dlatego tak się dzieje, ale oczywiście tak się tylko pocieszam, że kiedy się uspokoję , to waga wróci do normy, jednak czy tak będzie ??? Saam, kurcze, jak mi przykro, że musisz na takich zupkach żyć tyle godzin. Myślę jednak, że lepiej zjeść taką gorącą zupkę , niż wyłącznie suchy prowiant. Dobrze, że nie używasz ich zbyt często, ale i tak wybierasz mniejsze zło. Mam nadzieję, że po tak wyczerpującym dniu pracy, wieczór masz całkowicie wolny i jutrzejszy dzień także. Życzę miłego relaksu i pięknych snów. Wrócę jeszcze na sekundę do spraw kuchennych. Zakupiłam ostatnio szynkowar, ale jeszcze nie używałam. Kusi mnie by zrobić swoją wędlinkę zdrowotną, bo już trochę znudziły mi się wędzonki, tyle że szukam dobrego sprawdzonego przepisu. Czy ktoś ma może doświadczenie z szynkowarem ? chętnie przyjmę wszelkie wskazówki w tej sprawie. Teraz już się pożegnam, życząc Wam spokojnej nocy i cudownych snów. Muzy nie zapodam, bo ostatnio jakoś nic mi w ucho nie wpada, ale może wpadnie Olivier ze swoimi propozycjami. Dobrej nocy kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarex
ferdżi miej litość, aż tyle czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, chyba nie lubisz owsianki bo widzę brak zainteresowania 😭 :D o Wiola :) dobrze, że masz oparcie w synu, mieszkacie razem ? bo przeważnie synkowie lubią siedzieć przy mamusi jak najdłużej ;) o trzeba by już do spania ? ale ten czas w dniu wolnym szybko leci😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...minęłam się z Ferdzi :) ej, nie jestem taka chudzinka, też muszę uważać :D zwłaszcza, że po ostatnich ćwiczeniach coś mnie rozbolało w krzyżu :( i muszę przerwać ćwiczenia aż mi przejdzie. o Cześć Jarex :) no cóż, Ferdzi nadrabia pisanie, nas to cieszy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) l Wreszcie można odpocząć. Paluszki zjedzone i oblizane :classic_cool: jeszcze chyba piwko na deser otworzę ;) Jutro wolne ale nie od prac domowych. Jednak nie trzeba będzie wstawać przed kogutami więc można jeszcze posiedzieć l Ferdzi :) szynkowar? Pierwszy raz o tym słyszę. W pierwszej chwili pomyślałem że źle napisalaś słowo szybkowar :D l Celinko :) o stroju a raczej jego braku pomyślę jutro przed naprawą kranu. Może to być dobre wyjście bo nie będę musiał suszyć ubrania w przypadku gdy stracę kontrolę nad rurą :p l Wiola :) muszę poszukać mapy żeby dobrze zlokalizować Twoje położenie. Nie byłem osobiście w Twoich stronacb. l Zuziu :) najpierw przemyśl jaką zupę chcesz zjeść a wtedy my będziemy szukać odpowiedniego przepisu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszła poczta, czy doszła to dopiero pytanie. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×