Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gośćszarik
A ja mam taką propozycję,bo mam taki nawyk.Nawet jak się podpiszę w banku to to przeczytam. Czytajmy to co piszemy,bo potem będzie wstyd i nie wybaczy nikt... "Gdzieś w hotelowym korytarzu kruuutka hwwwwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja dzisiaj z kolei przejęłam się Ukraińcami, którzy uciekli ze swojego ,,piekiełka,,przyjechali tu do nas w nadziei na lepsze życie a są nieludzko wykorzystywani przez psudo-pracodawców :-O wyłączyłam telewizor i staram się o tym nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, czy jutro idziesz na pierwszą zmianę ? Współczuję Ci tych nocek, strasznie nie chciałabym pracować nocą, choć kiedy byłam bardzo młoda to pracowałam. Niestety po powrocie z pracy spałam 12 godzin, wstawałam i znów szłam do pracy :D teraz byłoby pewnie jeszcze gorzej. Na tematy poruszane wcześniej nie chcę już zabierać głosu, bo już i tak jestem tak przestraszona, że jak tylko słyszę samolot nad moim domem to truch /leję Zaplanowałam na jutro wyjazd do rodziny. Ciekawe czy żonkil da się namówić, wciąż chodzi z pomocą laski, ale już jest zdecydowanie lepiej. Jednym okiem zerkam na Paranienormalnych , bardzo lubię tych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
No i k***a dalej nie czytają po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) nie, jutro idę na 12. Jedna nocka na miesiąc to jeszcze da się przeżyć :) Kurcze, Ty tam bliżej Ukrainy jesteś to masz stracha:( Od Daa nie mam żadnego odzewu na wysyłane smsy, może to jeszcze za wcześnie, miała mieć bardzo poważną złożoną operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze rano masz luzy. Nie wiem, może nie ma siły by utrzymać telefon. Może mogłabyś napisać mi na @ jaki zakres tej operacji i co poszło nie tak przy badaniu ? Pytam, bo mnie się też zbliża termin tego samego badania i zaczynam się zastanawiać czy robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Zwolnijcie trochę,bo wam się tampony zapalą,albo wata jak mówi mój tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj kundlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już , mam rozmowę na skypie. Życzę wszystkim pięknych snów, spokojnej nocy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Pomimo,że wpadam w gości to zawsze wymagam jakości. Rzucając psom byle jakie kości,wasza jakość traci na wartości. Więc choćbym chciał ,w tym miejscu nie mogę użyć "mości" państwo. Poziom inteligencji kundli jest do wglądu na tym topie. Tutaj tylko Sam jest na topie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Spadaj mątwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćszarik :)nie rozmawiamy z Tobą bo nie wiemy o co Ci chodzi? piszesz abstrakcyjnie nie wiadomo o czym😭 na dodatek zacząłeś wulgarnie a to już Ciebie skreśla jako rozmówcę na naszym topiku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Bijecie pianę bezkarnie,jak ktoś wygarnie prawdę to zaraz wurgalnie... A jakie sa pasożyty w ziarnie maku? Wy o ziarnie,ja wurgalnie? Szukam osób yntylygyntnych. P.S Ta męda w maku,nazywa się rozkruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Nie masz szacunku do psów,ja nie mam szcunku do Wioletty Villas,która psy kochała,a syn skundlony się skundlił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem nagrodę dla siebie :classic_cool: lepiej późno niż wcale. Przypomniało mi się że w kuchennej szafce schowałem paczkę hipsów. Psy też czasem zakopują kości. Myślę że radość podobna gdy uda się odkopać :p l Tak się zastanawiam co bym ja chciał zobaczyć sennie w rosnących na polu kalafiorach. To znaczy wiem co ale nie potrafię sobie tego wyobrazić :p l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych przewodnich .... l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie u mnie zapowiada się piękny dzień. Słońce pokazało swoją piękną tarczę w całości, nie ma nawet jednej chmurki, będzie cudnie:D Na początek zagram bardzo energetycznie https://www.youtube.com/watch?v=NUsoVlDFqZg może Wam się udzieli. Kawa oczywiście czeka i pachnie, herbatka zielona, czekolada gorąca także, więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) u mnie na razie niedziela szara z mgłą u góry ale podobno ma się rozwiać z upływem czasu. o Ferdzi :) jak dla mnie to utworki super energetyczne ;) pierwszy przypomniał mi, że jednym z moich życiowych celów jest znaleźć się choć na trochę w Hiszpanii. Podręcznik słówek i zwrotów leży już od trzech lat w domu :D może w przyszłym roku.... Przy drugim utworze zakręciła mi się łezka bo niedawno miałam już prawie takie włosy jak Shakira i skróciłam je do ramion😭 Wszystko przez M który zatruwał mi życie powiedzeniem,,włosy długie, rozum krótki,, :-O eeech.... o miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l Ja już byłem w kosciele, w sklepie i na krótkim spacerze. Zakupiłem napój gazowany wiodącej marki więc może po śniadaniu zabiorę sięza ciasto. l Ferdzi :) obie piosenki nie są na urzadzęnia przenośne, taki mam komunikat. Później odpalę komputer aby zapłacić kolejne rachunki więc sobie je odtworzę. A na razie doenergetyzuję się kawą. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 widzę że zdażylaś zajrzeć na filtrownię przed pracą. Życzymy Ci spokojnej i szybko biegnącego czasu w niej. U mnie też bez słońca ale na niebie są fragmenty błękitu. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Czy mi sie zdaje czy ktos obiecywal kawe i czekolade na goraco? Ca Hiszpanie znakomicie mowia po angielsku wiec porozumiesz sie z nimi bez slownika. A Hiszpanie warto zobaczyc. Piekny kraj. Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa a to mnie zaskoczyłaś, nie sądziłam że miałaś i chciałaś mieć aż tak długie włosy. Niepotrzebnie słuchałaś swojego żonkila, jeśli chciałaś mieć takie, trzeba było zostawić. Sama nigdy długich włosów nie miałam i nie chciałam mieć. Teraz mam takie do ramion, ale już zaczynają mi przeszkadzać, więc pewnie znów zetnę je na krótko. Jeśli chodzi o języki, to widzę, że tak się przymierzasz do hiszpańskiego jak ja do niemieckiego (uczyłam się jakieś 4 miesiące) i włoskiego ( też kułam te słówka chyba z miesiąc) Na razie wszystko leży odłogiem. Jakieś 7 lat temu zaczęłam się uczyć angielskiego z internetu. Nawet dobrze mi szło, ale kiedy zmieniłam komputer, już nie w głowie była mi nauka :D musiałam się uczyć komputera, więc języki zostały w tle. Najbardziej przydałby mi się angielski, gdyż wiem jak trudno jest, będąc za granicą kraju, porozumieć się nawet w prostych sprawach. Trudność sprawiają nawet prozaiczne zakupy, no chyba że w supermarkecie, ale czasem nawet przy kasie, pada pytanie a tu ani w ząb zrozumienia:O eh.... Saam, to Ty szybki dziś jesteś, tyle spraw załatwionych, brawo. Ciasto polecam, tylko pamiętaj o dużej formie, bo do małej keksówki nie wejdzie. Na razie słuchałam Andrzeja Poniedzielskiego, uwielbiam ten jego smutny styl. Niektóre jego eufemizmy bardzo przypadły mi do gustu :D Niestety, muszę teraz do kuchni, popełnię jakąś sałatkę a raczej surówkę z pekinki, bo przecież witaminki też jeść trzeba, a i o jakimś mięsku pomyśleć by wypadało. Lecę więc, a Wy trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 czekoladę na gorąco masz u mnie jak w banku. Jest tylko jeden warunek, trzeba coś powiedzieć ewentualnie zaśpiewać na temat Dnia Myśli Braterskiej który dziś jest w kalendarzu ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) to ja też do kuchni. Ale najpierw muszę przestudiować przepis, jeszcze raz sprawdzić skladniki. Jajka z pewnoscią mam, reszty trzeba szukać l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×