Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Weekend coraz blizej. Sam - to jest dzien szukania kogos czy czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciebie nie trzeba juz szukac :P jak tam , dzisiaj upal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Ja już się znalazłam, znalazłam też swój telefon. W pracy myślałam, że mi zginął a okazało się, że go nawet nie zabrałam z poduszek 😭:D takie dni się podobne do siebie zrobiły ostatnio😭 Ale zauważyłam, że klient dzisiaj kupował kmin rzymski u mnie w markecie, ale nie miałam odwagi zapytać do czego go używa :P A co do święta to myślę, że kto szuka ten znajdzie ;) o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Witam,witam i o zdrówko Daa pytam:DCaal masz dobre wieści? Caal,Saam gorąco ściskam;)resztę ciepło pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Cześć, ja jestem i gość czytający :) dzięki za pozdrowienia. Celinko klient wie co dobre, przestrzegam jednak przed przedawkowaniem :D szczypta powinna wystarczyć by poprawić walory....smakowe proponuję WGB https://www.youtube.com/watch?v=dhk7HrEfock oj się śpiewało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
tak się zastanawiam czy dzisiaj młodzież też spędza czas przy ognisku z gitarą i śpiewnikiem? łoj ale mi się zamarzyło.... i pieczone ziemniaki z ogniska i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Saam już nie wiem czy to ja jej czy raczej to ona mnie szukała. W każdym razie po pracy znaleźliśmy się. Do tej pory trzymała mnie w swoich rękach. Musiałem ją trochę posunąć bo inaczej nie dałbym rady w sobotę skończyć. Mówię oczywiście o domowej robocie ;) l dobry wieczór :) l Witam wszystkich nawiedzonych ..... znaczy nawiedzających filtrownię 🌻 fajnie że odszukaliscie się l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ten Dzien Szukania wprawil mnie w romantyczny nastroj. Odszukalam troche starych piosenek, dawnych zdjec****amiatek. Czy jest ktos kogo byscie chcieli odszukac gdybyscie mogli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) jest wiele takich osób, oczywiście głównie płc***ięknej. Może niekoniecznie spotkać bo nie wiem czy bym na ulicy rozpoznał po tylu latach. Dobrym rozwiazaniem byłoby móc popatrzeć na nie z kamery, niekoniecznie z ukrytej. Fajnie na przykład byłoby zobaczyć jak teraz wygląda pierwsza miłość, ta z wczesnej podstawówki. Chyba sobie kupię drona o dużym zasięgu ;) :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) niestety nie mam żadnych wiadomości, ani dobrych ani złych...sama czekam bo Daa obiecała, że o wszystkim mnie powiadomi gdy przeżyje😭 0 Gośćinna :) ja myślę, że zawsze są tacy co śpiewają przy ognisku, albo chociaż kiełbaski pieką na kijkach przy ogniu ;) o Zuzia :) no widzisz, szukanie czasem jest fajne bo się znajdują niespodzianki :) o Saam :) jakich nawiedzonych? my jesteśmy odwiedzające :D pewnie, że posuwaj te kafelki fugą :D w sobotę już pewnie będziesz polerował na błysk ;) co to dron ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja kiedys odszukalam moja milosc z lat szkolnych. Fajne sa takie spotkania. Na NK albo FB nie patrzyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jak chcecie ale ja idę się zagubić w poduszkach by poszukać fajnych snów czego i Wam życzę :) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pzesluchalem dzisiejsze piosenki z topiku, oczywiście próbowałem się włączyć do śpiewu :p dobrze że nie było tego słychać na filtrowni. Latem na biwakach pewnie jeszcze można spotkać młodzież śpiewającą przy gitarze l Dron to bezzałogowy samolocik szpiegujący. l Zuziu :) nie mam konta na tych portalach, jakoś omijam to co modne. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) dobrej nocy :) l Ja też już się pozegnam na dzisiaj bo potem mogę nie dać rady jak wczoraj l dobranoc :) l kolorowych szukanych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
śpijcie śpiochy słodko:) ja pobuszuję jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajde Cię w tych poduszkach Cali:P Twój Sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Nie ma na tym świecie sprawiedliwości. Większość ludzi jest o tym przekonana. Ale w sumie to przecież nikt nie obiecywał ze będzie sprawiedliwie. l dzień dobry ! :) l "Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym." l Dzisiaj Dzień Sprawiedliwości l Także dzisiaj Dzień Fajki Palenia oczywiście nie popieram. Choćby dlatego że wiem ile kosztuje rzucenie. Wlaśnie fajką próbowałem zastąpić papierosy ale na dłuższą metę nic to nie dało. Lepiej nie zaczynać. wcale l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) o Saam :) no nie ma sprawiedliwości😭 jedni będą sobie mogli pisać na kafe a inni nie... ale może nie będzie tak źle :) a z fajkami to czasem tak bywa i chyba u mnie było, że ciekawość wzięła górę na rozsądkiem :D na szczęście dawno temu ciekawość została zaspokojona i mam spokój ;) o miłego słonecznego dzionka życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam pezd weekendem. Dzien fajki kojarzy mi sie z ladnym zapachem tytoniu fajkowego. Dzis malo kto pali fajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe l cześć Celinko 🌻 gwoli sprawiedliwości udostępniam dla Ciebie czynność filtrowni przez całą dobę. Z pewnością będziesz mogła nadrobić stracony czas jakim jest pobyt z dala od topiku ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 tytoń oczywiście może pachnieć ładnie, zwłaszcza jeżeli jest aromatyzowany. Ale już po spaleniu zapach jest wątpliwy. Tak samo jak oddech palacza. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny zbieg okoliczności. Dawno nie widziałem kogoś palącego fajkę i jestem zdania tak jak Zuzia że mało jest osób palących fajkę. Ale przed chwilą, podczas pisania poprzedniego posta z auta obok wysiadł pan w górnej granicy wieku średniego, pod dość długim wąsem. Pyknął dwa razy z palącej się fajki i oproznił ją na trawnik dłubiąc w niej czymś. Następnie schował fajkę do auta i poszedł na zakupy. Ciekawe czy wiedział że dziś ma święto :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - bo fajke najpierw sie nabija , potem pali a na koncu trzeba ja oproznic i wyczyscic. Poszlam za Twoim przykladem i "rozejrzalam sie" po otoczeniu. Obecnie nie znam ani jednej osoby ktora pali fajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Wiem Zuziu ale zjawisko nieco jednak nieco dziwne w obecnych czasach. To tak jakby ktoś pod supermarket zajechał furmanką :D l To może i my pyknijmy z fajeczki, a jak ktoś ma to i gołąbeczki może dusić. Tylko żeby tym gołąbeczkiem nie była pieszczotliwie nazywana wybranka :p chyba że to duszenie będzie w cudzysłowiu i będzie miało inny zmysłowy wymiar ;) l Śląsk - Starzyk l http://www.youtube.com/watch?v=wvKnbFL0YXo l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca Was
Ja tak na chwilkę.Dobry wieczór;) Saam z tą furmanką to strzeliłeś w sam środek:D:D:D:D Dobre:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×