Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Lara była super, bardzo super. To balsaam nie tylko na moje odrętwiałe usta. Ale jeżeli Ferdzi powiedziała że trzeba ssać plasterka to ssałem. Co innego gdyby rzekła: chleptaj wymoczonego. l Pozdrawiam Madzię 🌻 fajnie że dała się namówić ;) i Oliviera który pomagał namawiać l Danusi :) dziękuję za trafny wybór piosenki l Celinko :) jak zwykłe są różne opcje, na dzisiaj trzy l Dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych paskudnych .... l do jutra l p.s. O ile dobrze pamiętam Paskuda to był pływający latem w jeziorze potwór. Nie jestem zorientowany czy posiadał otwór. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Feeeerdzi ,gdzie jestes kochana :-) Czekam na Twoje kawki .herbatki i soczki i nie moge sie doczekac :-) Chcialam dzis podkrasc kawe ,ktora parzysz dla Saama bo jestem skolowana i juz saama sobie zrobilam :-) I tu moje myslenie sie wylącza ,ide lyknac 'niebieska' tabletke :-o Dobrego Dnia Zycze Wszystkim ,nie tak nudnego jakie mam ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o cześć Daa :) to tylko ja😭 herbatkę też już piję własną i jak na razie czuję się paskudnie, jakby jeszcze wczorajsza paskuda mnie omotała :( nie mów tak Daa, ja bym chciała mieć spokojne życie przy boku kochanego, odpowiedzialnego faceta. A andrenalinkę byśmy sobie robili w przyjemny sposób a nie przez fochy, głupie ciągłe walki i robienie sobie na złość z czego rodzą się kłopoty :( o Ferdzi pewnie przerobiona na maxa w tym ogrodzie i w dodatku bez grama zrozumienia. Też tak mam, że często rzucam się w wir zajęć wiedziona ochotą i nie widzę granicy gdy już trzeba by odpocząć. Skutki tego dają się potem w kości i mięśnie...pozostaje satysfakcja z ogromu zrobionej dobrej roboty :) o fajnego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,dlaczego to tylko ja ? Wolalam Ferdzi ,poniewaz to zazwyczaj ona pierwsza stawiala sie na topiku ,och ,jak nie lubie tego okreslena :-) Piszac o nudzie ,mialam na mysli ten czas ,gdy przebywam saama w domu 😭.Dzialki nie posiadam ,nie mam czego kopac ,chyba ,ze noge od stolu :-) Wczoraj ugotowalam rosol ,a ze nie jedlismy ,to dzis nie musze gotowac ,wiec sobie poczytam ksiazke (swieza dostawa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie widzę wokół zrozumienia ciągle mi ktoś przeszkadza w wygospodarowaniu czasu na przerwę. A jak już się udało to przeszkadzają napisać spokojnie choć jeden post. l dzień dobry ! :) l cześć Danusiu 🌻 l hej Celinko 🌻 l W pogodzie też brak zrozumienia: zimno, wieje i leje. Słyszałem że nawet zima nam jeszcze pomacha na odchodne. l Udanego dnia wszystkim, pomimo wszystkich przeciwności :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj oprócz Dnia Braku Zrozumienia również Dzień Trzeźwości. A to chyba dlatego aby nie szukać zrozumienia w procentach.. Zaś Dzień Kombatanta także dla tych ktorzy zęby zjedli w boju z brakiem zrozumienia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani! :D I Cała Daa, aż miło popatrzeć. ;) Cześć Danusiu. :) Cieszę się, że odzyskujesz formę. :) Tak trzymaj. 😘 :) I Cześć Liness :) Cześć Marek :) I Ja dziś lepiej ale nie popiszę z Wami, mam masę roboty w domu. Wiadomo, jak się pracuje to się nie myśli o innych rzeczach, są chęci to chcę to wykorzystać. I Dla Was i dla tych co się jeszcze pojawią na topiku miłego wszelkiego!. 🖐️ M. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,tak machnelas ,ze az Ci dlon odpadla :-) Gdzie jest Ferdzi ,gdzie :-)Moze sie pogniewala na nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłaniam się po pracy, oczywiście nisko :classic_cool: l hej Marii 🌻 w każdej pracy, również w domowej przerwa się należy. Można wtedy luknąć na filtrownię. l cześć Zuziu 🌻 wiem że późno ale jeszcze jestem przed obiadem. Twój wyostrzył mi apetyt. l Danusiu :) Ty się wreszcie zdecyduj czy chcesz moją czy nie. Kto bierze i oddaje nieznośnym się staje :p :D l Celince :) szybkiej pracy życzymy..... znaczy szykbo się kończącej l Ferdzi pewnie daje nam dzisiaj odpocząć. Zwłaszcza mnie bo jestem w słabej formie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi podpowiadała mi wcześniej w sprawie remontu. Z braku mocy przerobowych dopiero teraz będę się stosunkował do tego. Panele owszem są w planach. Mówię o ścianach bo na podłodze to pewne. Biorę pod uwagę tylko MDF. Plastik jakoś mnie z góry zniechęca. Rysunek pewnie drewnopodobny. Chętnie bym dał coś innego bo boazerię drewnianą będę ściągał. Ale póki co nic ciekawego nie znalazłem. I tak będzie tym tylko cześć ścian pokryta. Cegła jest nie w moim guście. Tak myślę. Kiedyś wytapetowalem cegłą jedno z pomieszczeń i za tydzień zdrapywalem bo nie tylko mnie się nie podobało. Planuję rozplanować w niektórych miejscach kamień. To znaczy imitację kamienia. Płytki betonowe, gipsowe, klinkierowe lub gres. Raczej te ostatnie. Zostawię też trochę miejsca na gładź. Kolor do ustalenia w zależnosci od inych elementów. I jeszcze oświetlenie i podświetlenie trzeba zaplanować wcześniej by kabelki schować. Ale dużo zależy od czasu, siły i środków płatniczych NBP. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) No szkoda, że nie zdradziłaś sie z tym wcześniej Liness ...:) bo pojechałbym do innej galerii na lody ...;) bo jestem już w Twoim City ...;) Nic...może jutro ...;) spokojnej pracy ...i jak najmniej maruderów itp. ...;):D ...no smutno bez Ferdżi ...:( może i ja coś zagram ...:) Magdo :) oczywiście pozdrowionka ;) uśmiech rownież promienny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) a może lepiej zagraj to : l To ja, to ja, to ja... słyszysz - wołam ciebie ja, Brzoza moje listki potargał wiatr za białymi plecami pożar Poprzez noce i dnie, czekam, przyjdź, przytul mnie ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Meribell równie mocne i serdeczne pozdrowienia :) miło było odebrać i dla mnie mniemam pozdrowienia ;) dobrego wszystkiego i Tobie... Fajnie jak jest wena do pracy...korzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,ja nieznosna ? Musze chwile pomyslac czy puscic FOCHA Bez zbednych pytan powinienes wiedziec ,ze z Toba zawsze i wszedzie pojde pod/za 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Olivier przyjmij stery bo ja muszę mykać l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie:) Rozliczanie podatków nie należy do przyjemnośc a na dodatek zajęło mi cały wieczór, zmęczona jestem tymi cyferkami więc zmykam dzisiaj wcześniej spać. Olivier dziękuję za uśmiech, swój też przesyłam :) Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko ja, magda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×