Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Witajcie kochani zapowiada się słoneczny dzień, a mówili że dziś będzie padać. Właściwie to czekam na deszcz, bo wszędzie tak sucho, ale mimo oznak i zapowiedzi, deszczu nie ma. Wczoraj , niestety nie przybyłam na Filtrownię , bo ciężko pracowałam. Wykorzystywałam chwile, kiedy żonkil mi chciał pomóc, bo zwykle wszystko musiałam robić sama. No, ale wczoraj dałam tak do wiwatu, że kręgosłup się na mnie wściekł. Dlatego po powrocie do domu, tylko kąpiel i łóżeczko, bo nawet siedzieć się nie dało😭 Oczywiście zażyłam leki przeciwbólowe, i nawet teraz widzę poprawę. Niestety, dziś będzie dalszy ciąg prac, może jeszcze bardziej intensywne. Taki jest plan, ale czy mój kręgosłup znów się nie zbuntuje ? Widzę, że dla Was też ten wczorajszy dzień do łatwych nie należał. Nie wiem, być może coś było w powietrzu, ale może dziś będzie lepiej. Nie dobudziłam się chyba jeszcze dobrze, bo jakoś ciężko mi zebrać myśli, dlatego nie będzie dziś długiego postu. Pozdrawiam Was bardzo cieplutko i życzę wspaniałego weekendu🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuzanno dziękuję za śniadnko, wszystko pyszne, tylko jajko sadzone zamieniłabym na jajko w koszulce. Podróż fajna, skojarzyłam od razu z Krzysiem Klenczonem, ale to na pewno śpiewał Seweryn. Tam na Florydzie zawsze ciepło a u nas dziś chyba z powrotem zima się zbliża :( Z moich planów nici, byłam tylko na zakupach i to ubrana w cieplejszą kurtkę i omotana szalikiem, bo temperatura 4 st brrr jak zimno. W nosie mam wszelkie prace ogrodowe, nie będę nadwyrężała swojego zdrowia. Przyjdzie lepsza pogoda to wszystko zrobię a teraz to i mój kręgosłup szczęśliwy że dałam mu odpocząć :D Dziewczyny meldować się proszę ...dość grzania się pod kołderką :D Meri Ciebie też wołam 👄 Saam gdzieś się zaszyłeś w jakiejś innej pracy i nie masz czasu nawet kuknąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na rozkaz :-) Dzien Dobry 🖐️ Gdziez bym tak dlugo wylegiwala sie pod koldra .Sobota ,to i roboty wiecej .Wlasnie wyjelam z piekarnika babke na jogurcie greckim z kominem :D.Niektorzy zapewne pamietaja ile bylo zartow i smiechu z mojej babki z dziurka w ubieglym roku :-)'kto smiał naruszyc komin Daa ' :D Odkurzylam ,przejrzalam dokumenty i cos tam ,cos tam :-) Obiad mam od przedwczoraj ,ten schab w kapuscie ,tylko ziemniaki ugotuje ,ktore juz tez obralam (wszystko w szczegolach :D) Ferdzi ,co dobrego dzis kupilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy przewijam strone ,pojawia sie jakis facet i natychmiast znika ,straszy mnie czy co ?Tez tak macie ,zaczynam sie bac :D U mnie jest 2 razy cieplej ,bo 8 stopni ,pelen luksus pogodowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa cieszę się że mimo zapracowania zaglądnęłaś 👄 Podziwiam Cię że wciąż chce Ci się piec ciasto, ale to pewnie chłopaki przepadają za słodkościami i dlatego. U mnie jeszcze ciasto od świąt zalega w zamrażarce, dziś wyjęłam kawałek sernika i królewskiego, pewnie długo jeszcze piekła nie będę. Jednak przyznaję że od rana chodzi za mną drożdżowe ciasto i nie wiem czy do wieczora jeszcze czegoś nie "wymodzę":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego mnie spamuje podzieliłam posta , ciekawe czy przejdzie reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz co kupiłam, otóż nic wielkiego. Pojechałam w zasadzie po kwiaty, bo mama idzie dzisiaj na imprezę. Jej siostra obchodzi 50 lecie ślubu. Mama ma 5 sióstr ale tylko jedna ma jeszcze męża:( My nie idziemy, bo to skromna uroczystość, tylko dzieci jubilatów i rodzeństwo. Przy okazji zakupiłam na targu jaja i warzywa i to wszystko....aaa ...jeszcze zatankowałam auto a benzyna znów drożeje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam ,ze we Wroclawiu sa przepyszne lody naturalne 'Polish lody '.Ustawiaja sie za nimi spore kolejki .Ciekawe czy nasza Celinka o nich wie ,no i oczywiscie Olivier :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się żaden facet nie pokazuje, ale ja mam włączonego ad///block ///era reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam jeszcze że byłam w aptece po fe/mi/flav//on i chyba dlatego mnie spamowało. Nie wiem, czy dziś miałabym ochotę na lody, przy takiej temperaturze na zewnątrz to raczej tylko "ciepłe" :P wchodziłyby w grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam blokade ,a mimo to dziadyga probuje tu mi wejsc :-) Wczoraj wlasnie czytalam o podwyzce cen benzyny :-( Coz ,nic na to nie poradzimy . Ja na 'te dolegliwosci 'nic nie bralam ,jakos tak tragicznie nie odczuwalam skutkow 'tego ',mimo ,ze u mnie to nastapilo g***townie ,wraz z poczatkiem radioterapii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
dzień dobry :) z telefonu bo jestem w galerii i swoim markecie na zakupach. o U mnie też nie za ciepło bo 10 stopni. ale na zakupach gorąco i właśnie wsunęLam gałkę pistacjowego loda. lubię wszystkie smaki ale gdy widzę pistacjowe to zawsze je wybieram. na lepszejsze lody będę jeździć gdy już zasiądę za swoim kółkiem ;) fajne szklaneczki trafiłam okazyjnie, włoski kryształ po 2,87 szt bo wyprzedaż koñcówki. są śliczne, poręczne i w sumie oprócz szampana można w nich pić wszystkie zimne płyny ;) o Zuzia;) na wycieczke się zabiore gdy będę miała chwile na lapku bo w tel. to tylko śniadanko, dzięki :) o miłego dnia a Saamowi nieuciążliwej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie przemarsz czy strajk roznych grup zawodowych .Ja chyba tez musze zastrajkowac ,poniewaz w tym miesiacu jeszcze moj 'piekny' nie dal mi wyplaty ,ktora powinna byc ok.10 :-) Malo tego ,pozyczyl wczesniej ode mnie spora sumke pieniedzy no ale tak to jest gdy sie pracuje na 'swoim'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę , mimo chłodu, Calinessa zajadała się lodami:D Lubię takie wyprzedaże, oj lubię. Chociaż mam dużo tych "skorup" jak mówi mój żonkil, to też niedawno zakupiłam szklaneczki do whisky:D Nie mogłam się oprzeć, choć przecież tak naprawdę nie potrzebuję, ale była okazja :D Daa, nie wiedziałam że w" stolycy "znów strajki. Oj cieszą się sąsiedzi że u nas wrze, że zgody nie ma i tylko kłótnie:( Nasze osły zapominają o starym powiedzeniu że--" zgoda buduje a niezgoda rujnuje"---:( Ciężko by mi sie chyba żyło, jakbym nie miała pewności co do stałej daty wypłaty, a może to kwestia przyzwyczajenia. Nigdy nie pracowałam "na swoim" to nie wiem jak to jest. Myślę, że wypłata musi być na tyle duża, by wystarczyła na przedłużony miesiąc a czasem na dwa...Podziwiam Cię Daa, bo pewnie nie raz trzeba dobrze się na główkować by odpowiednio podzielić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,jestem zabezpieczona ,nie jest tak zle :-) Jestem z tych ,ktorzy odkladaja na ;czarna godzine ',tylko kiedys chlapnelam jezorem i powiedzialam ile mam na 'boku' :-) Cal ,a sprobuj narzekac ,ze Cie bierze jakas infekcja ,dostaniesz opier papier :-) Moj laptop juz glupieje ,a tak bylo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak mowilam .Czekalam na Zonkila ktory pojechal do syna pomoc naprawic brame .Chcialam nastawic ziemniaki ,bo mi sie chce tego obiadu ,a on zobaczywszy babke zrobil sobie kawe i wsunal duzy kawal baby :-)Jeszcze moze jutro zje ,a potem bede musiala go namawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że zaradna jesteś gospodyni Daa. Dobrze sobie radzisz z finansami, duży plus dla Ciebie. Tak faceci czasem mają :D wolą słodkie od porządnego obiadu :D ale co tam najwyżej zostanie Ci na jutro. Za to babkę pewnie jutro znów będziesz piekła, albo inne ciasto:D Kurcze, martwię się, bo mam takie jakieś dziwne bóle pod żebrami z lewej strony:( Złapało mnie w sklepie, aż mnie zatkało z wrażenia. Później się uspokoiło i znowu teraz mnie męczy:( Chyba nie obejdzie się bez lekarza, a planowałam dopiero za miesiąc 😭 Muszę się położyć, czuję się bardzo zmęczona, choć przecież nic nie robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,bol pod zebrami po lewj stronie moze sugerowac choroby jelita ,sledziony ,trzustki ,nerki ,a moze byc to kolka jelitowa lub cos z kregoslupem .Przebadac sie nie zaszkodzi jesli te objawy beda sie powtarzaly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko u mnie wyszło i jest bardzo ciepło. Oczywiście za szybą auta bo na zewnątrz zimny wiatr swidruje dzury w głowie. Ale w czapce już głupio chodzić l witam sobotnio po pracy! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Zuziu 🌻 i witaj Danusiu 🌻 l siemka Celinko 🌻 l Na krótkiej przerwie lukałem na topik ale pisać się nie dało bo musiałem prowadzić dialog. Na szczęście pracę mogę zostawic za sobą, do poniedziałku. Teraz ja ruszam na zakupy. Raczej skromne, to czego brakuje w lodówce. Może być kapslowane albo puszkowane. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam 🖐️ Wczoraj wybierajac sie pod wieczor na zakupy ,zalozylam zimowa kurtke i choc jest ona lekka ale ma futerko przy kapturze i tez stwierdzilam ,ze juz nie wypada i zalozylam inna .Wolimy marznac :-) Tak ,tyle pracujesz ,ze Zloty Napoj Ci sie nalezy skoro lubisz :-) Spokojnej drogi do domu zycze i smacznego obiadu :-) Ja wlasnie pozmywalam po obiedzie i sladami Ferdzi ide sie na troche polozyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie jedna geba mi sie ukazuje na moment a trzy ,jedna z nich jak zdazylam zauwazyc jest Korwin Mikke -Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) mnie żadna gęba się nie pokazuje prócz japy mojego M, nieco czerwonej bo też ma dzisiaj wolne i nadużywa chmielowego napoju:-O Oj nie lubi on wówczas gdy siedzę przy laptopie😭, teraz drzemie... o Saam :) to zażywaj wolności, wiem jak to jest gdy się nareszcie kończy pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,biedna Ty 😭 Ja sobie polezalam ,Zonkil tez i wstal i mowi 'a ty jeszcze babki nie jesz ' i znow ukroil sobie 2 grube kawalki ,jestem zadziwiona :-) Ferdzi ,moze tak byc ,ze jutro znow bede piekla (nie ,nie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie dobijalam do nastepnej strony ,a tu nikogo nie zastalam 😭 ,ide na rowerek (stacjonarny:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos podobnego :-o Slyszeliscie ,pewien lekarz planuje przeszczep glowy ,to jest niewyobrazalne .Czy ten czlowiek z nowa ,nieswoja glowa bedzie w stanie zyc ,eh lepiej o tym nie myslec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem ochotę na drożdżowe. Nawet chwilę zatrzymalem się w sklepie przed lodówka z drożdzami. Ale po krótkiej kontemplacji przypomniało mi się że jeszcze kremówka nie skończona. Teraz zastanawiam się nad ziemniaczanymi ale nie wiem czy będzie mnie stać na taki wysiłek. Zwłaszcza że całkiem niedawno zjadłem obiad. l Ze słyszenia (wiadomo skąd) wiem że dzisiaj Dzień Polskiego Radia, znaczy tego za który powinno się płacić abonament. Wszyscy płacą ? Ja płaciłem przez wiele wiele lat. Ale kiedy tych płacacych została połowa i nawet premier zaczął sobie z nich żartować to się zawziąłem. Akurat w przypadku radia to mam kaca bo rzeczywiście ostatnimi laty jestem dość wiernym słuchaczem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×