Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

troche krzywy...ale fakt zapach i smak "takiego" banana jest niepowtarzalnie słodki :D nie no!!! uciekam już :P wszystko przez ten błękit nieba i smerfów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stop ,stop Cal ,jaki smak i zapach 'tego' banana ,litosci ,jestem po sniadaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche doszlam i zaczelam szukac sobie zajecia ,zajrzalam do szafek z ciuchami i butami ,stwierdzlam ,ze wszystko jest w porzadku ,obiad mam od wczoraj ,podloga nie zawalona ,mozna bez przewracania po niej chodzic i okazuje sie ,ze nie mam co robic :-) Oczywiscie moglabym myc okna ,ale saama nie poradze sobie ,wejde ze dwa razy na stolek i juz nie daje rady ,musze miec pomocnika ,ktory popychalby mnie za tylek :-) Chyba przejde sie po schodach np.do skrzynki na listy i troche poczytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. :) I Dziękuję za ciepłe słowa, które dodawały mi otuchy. :) I Pogodnego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Smerfetki już są na topiku :) kolej na Papę Smerfa :classic_cool: l dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l U mnie dzisiaj pochmurno, słońca brak. Banana do śniadania też nie mam bo jestem wierny jabłkom.Za to banan na buzi się pojawił gdy Was zobaczyłem :) Z tym zabawkowym bananem to niezły kamuflarz. Jest chyba przeznaczony dla pań które ciągle są w konspiracji :D l Post pisałem chyba godzinę bo ciągle ktoś mi przeszkadza 😭 l udanego dnia dla filtrownikow :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariibell
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marii 🌻 wnioskuję że już lepiej z Twoim saamopoczuciem skoro nas odwiedzasz. Fajnie bo już mocno tęsknilismy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marek za kwiatuszka. ;) Zdecydowanie lepiej, ode mnie w zasadzie zależy czy uda się utrzymać to co odzyskałam, dyscyplina, dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina. :) I Też tęskniłam i oto jestem, radosna pełna nadziei. :) Miło Was poczytać, a ile śmiechu z tego jest, ohoho. :D I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meri :) Jak miło Cię widzieć 👄 a Ty lubisz banany ? bo Danusię zamiast rozbawić to chyba wkurzyłam tymi bananami😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Liness, :) banana w takiej postaci jak w linku to nie, zdecydowanie nie, zaś jako owoc tak, od czasu do czasu zjem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meri 👄 Witaj Saam 👄:-p Cal ,ja i wkurzanie ,tylko jedna osoba potrafi mnie wkurzac ,ale wiesz o ktorej mowie :-) Naczytalam sie ,ze ho,ho :-)Czytam kwartalniki ,ktore otrzymuje od czasu ostatniego pobytu w szpitalu ,troche to mnie 'rozwala' ,a powinno dodawac otuchy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machnę tylko popołudniowo bo mocno zabiegany jestem. I tak raczej będzie do późnego wieczora. Przed chwilą zakupiłem trzy banany, rzecz jasna nie dla mnie. Kierując się przezornoscią wybrałem niezbyt duże, mocno zakrzywione i dobrze dojrzałe :p Jednak zachęcony opisem Celinki skuszę się na jednego bo głodny jestem a do domu daleko. Może na mnie też pozytywnie zadziała ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez machne popoludniowo 🖐️ i jade na male zakupy ,nieplanowane ,ale tak przy okazji .Kupie tez kilka bananow i tez nie dla mnie :-)Jesli chodzi o dlugosc i grubosc bananow ,to jest dla mnie bynajmniej bez znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
To ja też machnę popołudniowoale z już z pracy. Teraz jem nektarynki. Daa :) chyba jednak wkurzyłam bo buziaka nie dostałam 😭 Saam:) smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalam po kilka rzeczy ,a stracilam 160zl 😭,jak tak dalej bedzie to pojdziemy z torbami .........na nowe zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja straciłem dzisiaj dwa razy więcej niż Danusia. Oprócz spożywki robiłem zakupy do remontu. Zbliża się weekend, trzeba sobie organizować robotę. l dobry wieczór :) l Wreszcie w domu, Trzeba się sprężać by jak najszybciej iść na poduszki bo zmęczenie daje się we znaki l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wszystkie smerfy już od dawna są w swych smerfnych łóżeczkach. A czy grzecznie śpią to już zależy z kim śpią :p l Ja już zamykam ekranik ale pewnje jeszcze zerknę później l dobrej novy wszystkim :) l kolorowych niebieskich ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nie poczekasz na Celinke ? ,ja poczekam choc nie wiem o ktorej wroci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wiedział że Celinka wstanie razem ze mną to bym czekał :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak sie zdarza ,ale czy jutro to nie wiem ,powie gdy przyjdzie . Wiem ,ze tak szybko nie chadzasz przytulac sie do pusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! o Daa :) Ty znowu czekasz ? z buziakami... dziękuję :) tylko Ci kłopot robię😭 Od jutra ani mru mru jak pracuję po to byś mogła się normalnie położyć do łózka. Ja dzisiaj nie straciłam ani grosza ale jutro do południa jadę na większe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,przeciez dzis nie mowilas o ktorej wrocisz :-) Teraz juz moge powoli sie zbierac do lozka ,tym bardziej ,ze wyszlam z wanny i choc sobie wieczorami grzejemy grzejnikiem ,to i tak jest troche chlodno w koszulce nocnej :-) Dobrej nocy kolorowej i bananowej [czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×