Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

już widać posty...Ferdzi :) chcę Ci powiedzieć, że pewnie czeka Cie coś lepszego i dlatego stało się jak się stało:)więc spokojnie planuj wycieczkę;) Ja do wszystkich linków dotarłam ale widzę, że wszyscy się skupili na tym co w slipkach a zapomnieli o tym co w staniczkach więc wkleją na dobranoc jakiś duży damski rozmiar :P http://images9.bibsy.pl/FoNkB9Ut/duzy-biust-gwarantuje.jpeg o dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Audrey :) dziękujemy za dobrą ocenę i zapraszamy do udziału. l Celinko :) to że o tym nie pisalem wcale nie oznacza że nie myślałem :p szkoda że wkleiłaś ubrany ;) l DOBRANOC :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero się wyrobiłem i bez zwłoki tu przybyłem. Już filtrownia ładnie działa choć ekipa wciąż niecała. l dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l U mnie poranek był dość chłodny, tylko 10 stopni. Na ile to się zmieniło to nawet nie wiem bo nie miałem czasu wyjść z zakładowych lochów. Mnie tam słońce nie przeszkadza. Jest nawet wskazane bo ciągle mam w domu pracę na zewnątrz. W bezchmurny dzień jest dłużej widno i można dłużej robić. Niestety dni nam się kurczą w szybkim tempie. l Udanego czwartku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=tcw-qy3G6oY Uslyszalam dzis w TV te powyzsza piosenke i przypomnial mi sie pierwszy moj pocalunek ,ło mamcia ,mialam chyba 15 lat :D ,pamietam w ktorym miejscu to sie odbylo i z kim i nie byl to Ulan ,byl to zolnierz :D:D Ferdzi pokaz sie ,juz Cie nie zesmacze ,chociaz kto to wie :D .Zjedz moze najpierw to co zamierzasz :-) Poczynilam juz przygotowania do obiadu ,bedzie zapiekanka ziemniaczana :-) Dobrego Dnia Calusnego 👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) a to Cię miłe wspomnienia wzięły :D ja pierwszy pocałunek też pamiętam i to mocno ale niestety był agresywny:-o, miałam 16 lat i zupełnie nieznany chłopak mnie napadł i zaczął całować, było to niedaleko gdzie mieszkam przy torach kolejowych, wyskoczył z za krzaków. Nawet koleżanka z którą siedziałyśmy sobie na murku i plotkowałyśmy nie dała rady go odpędzić. Strasznie mocno mnie skrępował rękami i nogami:D ale pięknie mówił :D mówił, że gdy mnie zobaczył to jak by słoneczko zaświeciło;) :D, że on mi nie wróg, nic mi nie zrobi złego... a koleżance, gdy go szarpała mówił, że też jest piękna jak księżycowa poświata:)kilka miesięcy mnie prześladował, chciał bym była jego dziewczyną, bezskutecznie, potem gdzieś przepadł...tak mi to utkwiło, że pamiętam nawet jaka pogoda wtedy była i co kwitło dookoła....żadnej przyjemności nie czułam z tego pocałunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal,oj to faktycznie niefajne masz wspomnienia pierwszego pocalunku :-) .Moj odbyl sie pod sciana budynku Milicji :D ,bylam z bratem i znajomymi na zabawie i odprowadzal mnie wlasnie ten poznany wowczas zolnierz :D ,byla chyba 4 ;00nad ranem ,mial na imie Benek :D:D.Ale j...a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello all :) Pozdrawiam i zycze miłego Wam czwartku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, a widziałaś jeszcze potem kiedyś tego Benka? mój całuśnik miał na imie Wiesiek:D cześć Jola :)i nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,juz go nie widzilam i zalowalam tego pocalunku ,bo bylam grzeczna dziewczynka i balam sie czy ktos nie zobaczyl tego ,ojciec by mnie zabil :D ,nawet gdy juz bylam po 18-stce musialam sie kryc chcac isc na zabawe .Mama biedna za mnie obrywala . Przez te wspominki prawie rozgotowalyby sie ziemniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w strachu że mama coś zauważy bo mnie troche pogryzł i podrapał a wtedy nie robiłam makijażów jeszcze by ukryć ślady. Teraz myślę, ze może gdybym powiedziała mamie to rodzice by mi pomogli się go pozbyć przez te kilka miesiecy gdy łaził za mną. Ale wstydziłam sie tego co sie stało:-o Miałam szczęście, ze nic mi gorszego nie zrobił i niby przypadkowe spotkania kończyły się łapaniem za rękę, silnym przytuleniem, chęcią całowania i ogólnie szarpaniną z mojej strony. Mówił, że jest nieszczęśliwy i wyszedł z domu dziecka, nie ma rodziców, żebym go nie odrzucała... kurka wodna, czas do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za przestój na (w) filtrowaniu? Czyżby się niektórzy wystraszi że trzeba będzie się zwierzyć z pierwszego całowania:D l późnopopołudniowe hej! l Ja nie pamiętam szczegółów związanych z pierwszym całowaniem. Nawet nie mam pewnosci z kim to było. Widocznie był króciutki :p l Niedawno wróciłem z miasta. Tym razem zakupy były nie dla mnie. Trzeba jeszcze się zmobilizować i zabrać za jakąś robotę. l miłego wieczoru wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,mysle ,ze 'pierwsze razy 'zostaja nam w pamieci na zawsze ,pocalunek czy riki tiki tak :D Jola byla i nic nam nie powiedziala o pierwszym pocalunku ,moze jeszcze powie :-) Ferdzi gdy przyjdzie tez moze nam sie zwierzy z pierwszych calusow :-).Ferdzi ,chodz ,pokaz sie bo juz sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O! luba, zginąłem w niebie, Kiedym raz pierwszy pocałował ciebie! Pocałunek jej, ach, nektar boski! Jako płomień chwyta się z płomieniem, Jak dwóch lutni zlewają się głoski Harmonijnym ożenione brzmieniem." A. Mickiewicz. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) mówimy dzisiaj o pierwszych pocalunkach i to wlaśnie je miałem na myśli mówiąc że nie pamiętam. A w przedszkolu kto by się tam bawił w pocałunki. Zabawa w doktora była zdecydowanie ciekawsza :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba w stronę poduszek kierować swoje kroki chociaż droga do nich nie jest krótka. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych kissowych ..... l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Stuk ,puk ! - Kto puka ? Moj buziak Cie szuka .. Rozchyl usta ma slodka, wpuscze go do srodka . Ubralem go w garnitur ubrany z milosci , by sprawil Ci odrobine przyjemnosci . Jest specjalnie dla Ciebie ,wersja limitowana , nikt nie dostaje takich ,jak Ty ma kochana . Mozna go uzywac wielokrotnie i o kazdej porze , na kazdy fragment ciala przykladac go mozesz . Gwarancje masz wieczysta , zniszczy sie ....coz z tego . Zwrocisz go na me usta ,a dam Ci drugiego . Dobrej Calusnej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) ale fajny wierszyk:) kurcze pocałuskowałabym się:P :D tyle, że mój M tak cuchnie papierolchami :-O zanim wyczyści i odkazi jape to mi się odechce:D ale na masaż karku chyba pójdę do niego bo dalej mnie trzyma bolesna sztywność.... dobrej spokojnej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×