Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Saam :) chyba już czas nosić ze sobą parasolkę Moje ogórki już kończą żywot :( liście jakoś zbielały, chyba jakiś mączniak je zaatakował. Ale trochę na świeżo i małosolno się przysłużyły. Kilka słoików na zimę może zrobię z kupnych jak ładne trafię albo będę kupowała gotowe. U nas kiszone ani konserwowe nie są specjalnie często używane tzn jedzone. Co do referendum to właśnie rozpytałam synową bo idzie na drugą zmianę do lokalu wyborczego zasiąść za stołem referendalnym, jej mama jest aktywistką w dzielnicy i ją wciągnęła. Okazuje się, że są pytania lokalne np. czy chcemy w naszym City metro czy renowację wszystkich miejskićh podwórek i czegoś jeszcze...zapomniałam więc chyba warto zabrać głos I są pytania w innym wymiarze do osobnej urny bardziej polityczne i możemy tu zabrać głos ale nie musimy...pójdę z ciekawości. o Ja dzisiaj robię karkówke w sosie na dwa dni bo jutro znów na rano i po pracy pewnie będę do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jestem nieslowna .Facet z kratka jeszcze nie wrocil :-) ale przed chwila szybciutko zmiksowalam ciasto z jablkami i sie piecze na blaszce :-) Bylam dzis na Jasnej Gorze ,bardzo dlugo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia :) ogórki Ci obrodziły w tym roku czy kupujesz? o hmmm...u mnie się rozpadało aż się nie chce wyjść z domu. chciałam wkleić grzecznie dla uczczenia święta ogórka ich fotki i proszę na co trafiłam :D http://muka.pl/i/zaba-ogorek-fotomontaz.jpg o http://pobierak.jeja.pl/images/2/4/9/56879_jesien-nadchodzi.jpg o http://4-fun.pl/photosImages/gerkin-penis-zabawne-obrazki-38177.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, uparta jesteś z tym ciastem he he...ale zapach pieczonego ciasta w domu nie ma sobie równych :) powinni wymyśleć takie odświeżacze powietrza o takim zapachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że sztuczny zapach ciasta mógłby się nie sprawdzić w domu. Aromat by nas drażnił gdyby nie można było wejść do kuchni i ukroić dużego kawałka. l Celinko :) ciekawe ogórki wynalazłaś l cześć Zuziu 🌻 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w necie l Zalety zwykłego zielonego ogórka w porównaniu do faceta: 1. Przeciętny ogórek ma przynajmniej sześć cali długości. 2. Ogórki pozostają twarde przez cały weekend. 3. Ogórek nie powie Ci, że rozmiar się nie liczy. 4. Ogórki się nie denerwują. 5. Dobre ogórki są łatwiejsze do znalezienia. 6. Ogórek zawsze uszanuje Cię z rana. 7. Możesz oglądnąć film będąc z ogórkiem w kinie. 8. Ogórek nie zapyta "czy jestem pierwszy?". 9. Ogórek nie powie innemu ogórkowi, że już nie jesteś dziewicą. 10. Jeśli chodzi o ogórki, nie musisz za każdym razem być dziewicą. 11. Ogórki nie zmuszają Cię do noszenia dziwacznych ciuchów albo do pójścia do łóżka w botkach. 12. Możesz mieć tyle ogórków, ilu dasz radę. 13. Ogórki nie są zazdrosne o ginekologa, instruktora narciarskiego albo fryzjera. 14. Ogórki nie wymagają poważnych związków. 15. Ogórek nigdy nie narobi wielkiego szumu o to że w lodówce jest inny ogórek. 16. Nie ważne, ile masz lat, zawsze możesz znaleźć świeżego ogórka. 17. Ogórka nie obchodzi, jaki to czas miesiąca. 18. Ogórkom nigdy nie musisz mówić, że jest Ci przykro. 19. Ogórki nie zostawiają niedopałków, nie zasypiają na Twej piersi oraz nie przetaczają się na Twoją poduszkę. 20. Ogórki nie trzymają Cię w niepewności przez miesiąc. 21. Ogórki nigdy nie pytają o Twój telefon ani nie pożyczają Twego samochodu. 22. Ogórek nie zje Ci wszystkiego ani nie wypije Twojego likieru. 23. Ogórek nie pozostawia nie opuszczonej klapy od sedesu. 24. Ogórek nigdy nie opuści Cię dla: innej kobiety,innego mężczyzny, innego ogórka. 25. Zawsze wiesz, gdzie był Twój ogórek. 26. Ogórki nigdy nie oczekują od Ciebie małych ogórków. 27. Łatwo jest pozbyć się ogórka. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,no widzisz ,nie potrafie jednak odstapic od tradycji i nie chodzi o pragnienie tego ciasta tylko ten nawyk pieczenia . Tak swoja droga to zrobilam teraz kawusie i ukroilam kawal ciasta ,jest super bo jablka byly kwaskowate .Ide to spalaszowac lezac na boku przy ksiazce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) no widzisz, a ja usuwam szkodzące mi tradycje :D bo ja też bym chętnie spałaszowała kawał ciasta a potem łykała piguły na poprawienie trawienia, męczyła się itd. a tak nie ma ciasta, jest spokój, nie ma roboty związanej z pieczeniem i myciem naczyń i jestem dumna z siebie. M nie jest wymagający ciasta bo zauważył u siebie pewne dolegliwości po konsumpcji ciast więc wszystko gra. Jeden kawałek można zjesć ale jest to bardzo trudne gdy jest cała blacha :D o Saam :) też to miałam wkleić, te 27 walorów ogórka ale nie chciałam przesadzać :D:P mimo wszystko męski oryginał jest nie do zastąpienia pod względem wizualnym, dotyku i czucia go(w sobie):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ale jestes 'rozbudzona ?' :D ,no ,no :D Jesli chodzi o ciasto ,trzeba miec umiar ,zreszta jak i we wszystkim ,a ja mam i niestety czesto niedojadam i gdy gdzies jestesmy to wszyscy sie dziwia i na sile chca mnie dokarmiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawie caly dzien pada deszcz . Ulan chyba gluchnie bo oglada wyscig kolarski i ma glosnosc prawie na cala pare ,a dopoki nic nie mowie to nie scisza .Zaraz hukne bo mnie szlag t...a :-) i wowczas sciszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach pezeskoczenia powiem ,ze huknelam i nareszcie jest ciszej i tez slyszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ,troche poskakalam :-) i ide dalej czytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, a Twój M nigdy nie Ciebie nie huka ? :D bo u mnie to raz jedno huka raz drugie w zależności kto ma lepszy dzień :D i w sumie chyba jest remis ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie na moment zastanowilam i wlasciwie nigdy nie slyszalam Ulana hukajacego taj dobitnie ,jesli juz cos niespodziewanie wyhukal to bylam wiecej niz zdziwiona :D.A musze dodac ,ze niekiedy 'hukal'w nieodpowiedniej sytuacji i wowczas ja hukalam z jeszcze wieksza moca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Szybko minela ta niedziela. U mnie nikt nie huka i ulanow tez nie ma. Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Zuzia, no a te ogórki o które Cie pytałam są u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calinessa jak u Zuzy nie ma ulanow to nie ma tez ogorow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×