Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Czekalam na Ciebie ,teraz ide pod wode i spac ,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura_
Aj, ale mnie temat ominął😭 nie obrazicie za moje spóźnione wspominki:) też doskonale pamiętam...czasy kolonii i ślubów kolonijnych:D więc mój pierwszy pocałunek z moim ślubnym😘 super wspomnienia... Na przekór pogodzie zimnej, mokrej, deszczowej strasznie...ciepłe i słodkie dzień dobry;) dzisiaj międzynarodowy dzień czekolady! Smacznego wszystkim...mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Witaj Sakura Widzę że każda ma jakieś wczesno młodzieńcze wspomnienia. Wczoraj mnie naszło, podwpływem Daa:D a dziś żałuję że tak dosadnie napisałam pradę :O ale cóż....nie wymarzę, ani ze stronki, ani z pamięci:D Ciężko mi się pisze, bo piszę ze starego lapka. Od rana mordowałam się ze swoim, zresztą też już nie młodym sprzętem (2 września skończył 7 lat:D) ale tak mnie wkurzył, że go spakowałam i włożyłam do szuflady. W tym jest trochę inna klawiatura, i potrzebuję czasu by się przestawić. Sakura powiadasz że dziś dzień czekolady? Szukałam w kalendarzach ale nie znalazłam tego święta, widocznie nie umiałam znaleźć. Mimo że sama nie znalazłam go w kalendarzu, to jednak chętnie poświętuję z tej okazji:D Czekolada bardzo zdrowa, wspomaga wszelkie fukcje życiowe a szczególnie pamięć. Najważniejsza jej zaleta, że jest silnym afrodyzjakiem :D a poza tym czekolada jest z kakao a kakao z kakaowca. Kakaowiec to drzewo, czyli czekoladę można jeść jak owoc :D bo nie tuczy a dodaje siły i energii:D Chciałam wszystkich zaprosić dziś na gorącą czekoladę http://kuchnialidla.pl/img/img/Original/19d8596b6e-KW_44_goraca_czekolada_S_144526_960x540.jpg Niestety muszę kończyć, jak wiecie, pan w domu:O Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko i życzę pięknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wiesz, aż sama postanowiłam sprawdzić czy aby niezbyt pochopnie uwierzyłam komuś na słowo:D z tego co zrozumiałam to dzisiaj świętuje się z Wedlem a światowy dzień czekolady to jeszcze kiedy indziej;) teoria z drzewem bardzo mi odpowiada, więc nie mam już wyrzutów, bo do świętowania tego dnia, nigdy nie potrzebny mi był dopisek w kalendarzu:D pozdrawiam a za gorącą gorąco dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Za oknem ponuro ,nastroj tez ponury .O wczoraj jestem zla jak osa :-) Mozemy dzis urzadzic sobie swieto czeolady ,a co tam i tak zycie jest ciezkie choc nie zawsze to uwidaczniamy naszymi wypowiedziami . Ferdzi ,niczego nie musisz zalowac,ja to dopiero jestem jak otwarta ksiega :-)Czesto ,a moze zawsze mowie o takich p*****lkach i zdaje sobie sprawe z tego ,ze ktos moze pomyslec 'ale durne babsko ',no ale o czym mam pisac ,nie bede zmyslac ,ze moje zycie jest bogate w ciekawe przezycia bo takie nie jest . No i wlasnie ,moze nie powinnam od rana sie tak wypowiadac bo jeszcze nie 'doszlam' ,a po drugie mam w sobie duzo zlosci :(,tylko prosze nie pytajcie dlaczego ,bo ja saama nie potrafie tego zrozumiec ,moze potem ,gdy Ulan mi sprawe wytlumaczy bo poki co dla niego ta sprawa jest zabawna ,a dla mnie wrecz odwrotnie . Mialam o czyms jeszcze napisac ,ale juz nie pamietam o czym :-) Zycze Wam dobrego bezstresowego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa ja w temacie to za bardzo nie jestem, ale zdążyłam zauważyć że co niektórzy z Was znają się jak łyse konie chyba:D w sumie to nawet miło, ale mi musicie wybaczyć to, że swojej prywaty tu aż tak nie będę wyciągać. Zwyczajnie są tu na forum tacy życzliwi mi, którzy będą potem moje wyrwane z kontekstu wypowiedzi roznosić wszędzie;) zgadzam się, że życie to nie bajka, ale mimo wszystko ja jednak chyba częściej się uśmiecham i wszystkim tego życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura ,jednak dobrze slyszalas ,choc w kalendarzu nie ma na dzisiaj tego swieta to jednak jest dzis Miedzynarodowy Dzien Czekolady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura ,tacy 'zyczliwi 'wszedzie i zawsze sie znajda ,ale tak jak w Twojej stopce ,niech ida do itd .:-). Troche doszlam wiec biore sie za robote :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Witam czekoladowo :) a dopiero kilka dni temu śniło mi się, że dostałam w prezencie taki zestaw w czekoladowym kolorze: taca, kubeczki i talerzyki deserowe. Odpakowałam z przeźroczystej foli, przyglądam się bliżej a to wszystko było z czystej czekolady w wyryte jakieś drobne wzorki :) o he, he Ferdzi :) też troche pożałowałam, że tyle wczoraj napisałam, nawet rozważałam użycie funkcji ,,edytuj,, :D nawet mój M tego nie wie:D o tymczasem muszę się już zwijać z przed laptopa bo mam parę spraw do załatwienia na mieście. o miłego dnia i lekkiej pracy pracującym :) (ja mam wolne:classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) cześć Sakura 🌻 l hej Ferdzi 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l Co prawda czekolady w pracy nie mam ale jej snak czuję. A to dlatego że co chwilę sięgam po słodką muszelkę. Są o smaku czekoladkwym. A po pracy by należycie uczcić święto kupię tabliczkę gorzkiej. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 zalogowani mają szansę zmiany zeznań :D ale można też w razie draki powiedzieć ze wymyslło się taką historię na potrzeby topiku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wszyscy po kolei zaczniemy zalowac tego co napisalismy ,to nie pozostanie nic innego jak odejsc stad ,a chyba tego nie chcemy ,prawda ? .Przeciez nic zdroznego nie robimy ,zasmuciliscie mnie jeszcze bardziej .Popatrzcie ,pisze nawet o rzeczach niesmacznych przez ktore Ferdzi poszla spac glodna :D ,czy zaluje ? ,nie :D .Pomimo wielu trudnosci w moim nieciekawym zyciu ,jestem tez i wesola ,no chyba ,ze sie zdenerwuje :-) ,jak wczoraj ,wowczas nie chcialabym abyscie mnie slyszeli :D Saam ,rozsmieszyly mnie te slodkie muszelki ,ot wypaczona wyobraznia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa a mnie ciekawi, dokąd Ty tak po trochu dochodzisz? Ot taka wyobraźnia moja:D calinessa1 super masz sny...przyznam się że czekolada to moje słodkie uzależnienie:) muszelki saama też działają słodko na wyobraźnię:D ja tam nie żałuję bo szybko zapominam o czym zamulałam chwilę wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
ech...nie moge kupić biletu i jade na gape :-o facet przedemną kupował 10sztuk i zablokował automat. Został komunikat : wyciągnij karte- drukowanie biletu...i nic ale już mam przesiadke więc kupię czasowy. hmmm..muszelki skojarzyły mi się jednznacznie jak kojarzą się ptaszki :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calinessa1 mi też, tylko w kontekście wypowiedzi saama...to gdzie On pracuje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do automatów biletowych...po prostu cuda techniki:D nie korzystam, ale jak już muszę to też zawsze mam problem z kupnem biletu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ,he ,Sakura ,po stokroc wolalabym takie 'dochodzenie ',ktore podpowiada Twoja wyobraznia :D ,anizeli to moje rzeczywiste ,ktore mam na co dzien .Od lat gdy wstaje ,mam metlik w glowie i potrzeba czasu aby szare komorki wrocily na swoje miejsce ,czesto przy pomocy 'niebieskiej'tabletki :D Juz umylam łepetyne ,zrobilam oko ,obralam ziemniaki ,rozmrazam rybki i zaraz zrobie surowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że wiem jakimi muszelkami Saam się delektuje, takie zbożowo-kakaowe...ja ostatnio w pracy podjadam rodzynki w czekoladzie by się posilić, mam też ziarnka kawy w czekoladzie na wypadek gdy mi nastrój spadnie a do fajrantu daleko😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa no szkoda cholera bo liczyłam po cichu na ciekawsze rozwinięcie:D ale w sumie to tak powoli od rana dochodzić, żeby już dojść późnym wieczorem, to nie jest chyba zły pomysł?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakura ,mysle ,ze takie calodniowe dochodzenie nie byloby przyjemnoscia ,a wrecz meka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda postu więc edytuję;) calinessa1 poczekajmy na zeznania:D Daa no ja to inaczej widzę albo wyobrażam sobie...że moment dojścia zrekompensuje męki największe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poskacze jeszcze i ide do dalszych zajec :-) Hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×