Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Ogorki sa wszedzie. Do listy Saama dopisac moge , ze juz w sklepie mozna sie zapoznac z jakoscia i wielkoscia ogorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila zaslyszane :D 'co robi krol w zamku ? -penetruje lochy ':D Przed kilku dniami wspominalam Wam o pewnej sytuacji .ktorej bylam swiadkiem :D .Wlasnie pewien facio w obecnosci kilku osob penetrowal sobie lochy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi pojechala na zakupy i wsiakla 😭 Feeeeeerdziiiiiiii !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i dzis goscie ja nawiedzili :-) :D Hit Dnia -Rolnik szuka zony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam relacje, że w jednym z lokali w moim City w którym jest referendum na 1800 uprawnionych przybyło niecałe 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo do przewidzenia ,tym bardziej ,ze referendum pewnej partii zostalo odrzucone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem jestem , jestem, tylko nie chcę Wam psuć humoru, a widzę że fajnie sobie gadaliście:D U mnie po prostu dalszy ciąg perypetii zdrowotnych żonkila:O Znów byliśmy w szpitalu:( i znów kolejna recepta a przyjąć nie mogą bo to "TYLKO' nadciśnienie :O Trochę zmarzłam i pewnie trudno w to uwierzyć ale przyniosłam sobie do komputera "małpkę" nalewki z pigwy :D i zaczęłam się rozgrzewać :D Jak ktoś ma ochotę to zapraszam Y Y Y Y Y Y Y Y Saam, nie mam pojęcia jak to się stało że rano nie przeczytałam twojego wyjaśniającego nocnego postu, dopiero teraz jak włączyłam komp :O Poczytałam i trochę nie rozumiem, bo same sprzeczności. Jak to nie chcesz się chwalić ? skoro saam uznałeś że nie jesteś zadowolony z niektórych wykonań , to chwalić się nie chcesz, czy może obawiasz się krytyki ? W każdym razie nie nalegam, jeśli uznałeś, że nie masz do mnie aż takiego zaufania że nie możesz przesłać zwykłych kilku fotek, przedstawiających wybrane fragmenty, to już zapomnij o sprawie i przepraszam. Daa, jakoś nie widzę ani Ciebie hukającej ani Twojego ułana :D Toż to samo dobro ten człowiek , więc jak mógłby krzyknąć ? Przecież nawet chyba tego nie potrafi. Calinessa, bardzo zmysłowe obrazki tych ogórasów :D muszę przyznać że działają na wyobraźnię :D Moje ogródkowe ogóry jeszcze wciąż rodzą, jutro pewnie znów będzie tak co najmniej do 4 słoików, ale też jest dużo uschniętych, więc przy sprzyjających warunkach zlikwiduję całą plantację, bo czas wysiać poplon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,nie chcialam glosno tego mowic ,ale tak pomyslalam ,ze moze zonkil dalej ma wysokie nadcisnienie i cos sie dzieje .Mowilam Ci ,ze tez kiedys mialam ponad 2oo /na 120 ,trudno jest dopasowac leki wiec probuje sie roznych . Fakt ,nie hukamy na siebie (czasem ja cos glosniej wyraze :-)),ale widzisz ,ja mowie mu o wszystkim ,a on nie uwaza za stosowne informowania mnie chocby o tej nieszczesnej kratce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Daa, z kratką to akurat masz rację , bo to dla Ciebie rzecz częstej potrzeby i Ty w kuchni rządzisz, więc zapytać powinien. Jednak jeśli chodzi o inne sprawy, to jak to facet, woli pewne sprawy zostawić dla siebie, bo znając Twoją wrażliwość, chce Ci po prostu oszczędzić złych wiadomości , które z czasem i tak się jakoś wyjaśnią a Ty byś się zamartwiła i tu go popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, wyjdzie na to że będziemy pisać po jednym widocznym poście, a resztę będziemy szukać na podglądzie :O Znów nowa stronka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) czasem trzeba uzyc mocniejszych slow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żonkilem to jest tak że nie wiadomo od jak dawna chodzi z tym wysokim ciśnieniem. Lekarz rodziny (nasz wspólny) nie raczy mu w gabinecie nawet zmierzyć, bo szkoda mu czasu:O A w domu, ile razy go prosiłam, zmierz ciśnienie, jedyna odpowiedź była ; po co? nie chcę wiedzieć? odczep się !!! No więc nie sprawdzał i nie wie. Teraz ciężko tak w ciągu krótkiego czasu je zmniejszyć, tym bardziej że jego poczucie obowiązku siedzi w głowie i dręczy że powinien być w pracy , bo co tam się dzieje bez niego itd, zrozumiesz pracoholika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie cały mój wymarzony WOLNY wrzesień szlak trafił, bo według słów doktora, nie powinien wrócić do pracy przed zabiegiem, a po zabiegu, będzie miał conajmniej miesiąc na L4 😭 wklejam na raty, bo myślałam że sama skaczę ale widzę że nie tylko ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Calinessa, mam sok z aronii, pijemy co dziennie , bo wpływa nie tylko na ciśnienie, ale to jest kropla w morzu potrzeb. tz nie potrzeb soku :D bo jego mam dużo, ale kropla zmniejszająca ciśnienie a przy tak wysokim nie ma szans na poprawę bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za lekarz ,moj tez nie mierzy ,ale odsyla do pielegniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×