Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Celinko :) gdybyś mi to podpowiedziała zanim polozylem podłogę to bym się mocno nad tym zastanowił. Teraz nie będę rył nowych kafli :p Słyszałem niedawno więc opowiem jako ciekawostkę że ktoś zakupił sobie przezroczystą wannę do zabudowy w podłodze. Ciekawe w suficie jakiego pomieszczenia będzie znajdować się dolna cześć wanny :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) na rodzonego (prawdziwego) brata się nie zgadzam. Przyrodnia siostra też nie bardzo mi pasuje. Jako rodzeństwo przybrane myślę że całkiem dobrze byśmy funkcjonowali bo już nie ma spokrewnienia ani spowinowacenia. Ale najlepiej jeżeli będę adoptowanym bratem. Takie rodzeństwo już wszystko może ;) nawet lody z tej saamej zamrażarki (tak nawiasem przypominam się] :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,tez tak mysle ,tylko moze Ty wejdziesz do tej zamrazarki :D,poniewaz sama mysl o tym ,ze ja mialabym tam siedziec ,nawet przez chwile ,napawa mnie o dreszcze i nie wiem do konca czy to z powodu zimna czy emocji :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
A ja mam dreszcze bo coś mnie łapie😭 troche zdradliwe te wiosenne ciepełko. Daa :) dobrze kombinujesz ;) najpierw zamrozisz Saama a potem będziesz rozgrzewać loda :P myślę że nie będzie oponował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,no wlasnie o to mi chodzilo ,zaczne od grzania loda ,a potem pojde na calosc :D:D:D Tutu ,frutu ,a w kuchni ziemniaki kipia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) już nie kombinuj że zmarzniesz. Przecież akurat do tego nie trzeba się rozbierać do rosołu. Zresztą nikt nie stawiał warunku że zamrażarka musi być uruchomiona. l Celinko :) chyba nie tylko Ty zareagowalaś zmianą ubrań na pogodę. Rzuciło mi się w oczy dużo zgrabnych siedzień spacerujacych po mieście. Widać że odzież pań uległa radykalnemu skróceniu. Długie kurtki i płaszcze poszły w odstawkę. Niektórzy zupełnie porzucili cięższe okrycia albo noszą je w ręku. A u mnie pomimo osiemnastu stopni ciepło jest tylko w zacisznych miejscach i nagrzanych słońcem autach. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) swoimi pomidorami przypomnialaś mi że trzeba pomyśleć o ogródku. Albo przynajmniej zrobić remanent wśród nasion i zapisać które trzeba zakupić. Trzeba też sprawdzić czy bulwy w piwnicy już nie rosną. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,widze ,ze pragniesz tego loda :-) .Bylam na poznych zakupach i znow dopelnilam zamrazarke ,tak wiec miejsca dla mnie niet .Chyba ze weszlabym do zamrazalnika lodowki ktora stoi w piwnicy i ktora ma zamrazalnik u gory ,tak wiec potrzebne byloby krzeselko lub drabinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego pragnąć a co innego wyjść z propozycją. O ile dobrze pamiętam to nie był mój pomysł :p Pragnienia się nie wstydzę, cały świat przecież pragnie. Jeśli nawet nie cały to z pewnością połowa, ta brzydsza połowa :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytyczyłem już drogę do poduszek. Nie może być to droga najkrótsza więc muszę zaliczyć punkty kontrolne. Pierwszy jest właśnie na filtrowni. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych spowinowaconych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się drzesz aż uszy bolą, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dobry wieczór :) o Ledwie wytrzymałam w pracy😭dreszcze przyniosły katar😭...ale kichałam!!!...dobrze, że jutro wolne :)ale tyle życzeń "na zdrowie!" dostałam od ludzi, że muszę wyzdrowieć :D ,,Mój penis,, poszedł do pracy więc też zostało tylko pragnienie... hmmm... taki różowy penis lizak jak w filmiku przydałby się ;) :P:D byłoby słodko :) o dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all :) Saam to masz się dobrze jak dzisiaj masz wolne ;) x Pozdrawiam Wszystkich zycząc Wam milego weekendu tak słonecznego jak u mnie było wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Widzę, że Dawna Bywalczyni zawitała i przyniosła ze sobą słońce, oby nam dziś pięknie świeciło. Dla mnie dopiero zaczyna się dzień. Będzie to dzień bardzo pracowity, bo jak przewidywałam, żonkil poszedł do pracy a ja muszę sama wędzić. Nie mam nic przeciwko, bo już jakiejś wprawy nabyłam a przy okazji pobędę więcej na słońcu. Nie będzie to tylko samo pilnowanie wędzarki, ale też muszę skończyć co wczoraj popołudniu zaczęłam, czyli wywożenie kompostu. Wczoraj wywiozłam z 10 taczek :O Kręgosłup krzyczał, ręce wołały spocznij a ja ładowałam całe taczki i wywoziłam na grządki, jeszcze zostało mi drugie tyle do wywiezienia. Poza tym innej przydomowej pracy też sporo, więc nie będę się nudzić :D Moi sąsiedzi (wnuki sąsiadów) wczoraj otwierali sezon grillowy :D a było tej młodzieży chyba z 20 , zabawa była przednia, ale nie byłam w stanie w niej uczestniczyć (wzrokowo):P bo byłam strasznie zmęczona. Poczytałam Was i widzę że tu igraszki w głowach :D ale co się dziwić, wiosna w pełni. Sama, podobnie jak Saam i Daa, też często o tym myślę :D może nawet za często:P . Jednak na różowiutkie zastępstwo się nie zgadzam :D musi być wszystko naturalne :D Pisaliście o lodach i zamrażarkach i pewnie dlatego nasza Calinessa się zakatarzyła, bo wciąż zmieniliście temperaturę :D Raz zamrażarka włączona raz wyłączona i jak tu nie dostać kataru :D Calinesso, też zdrówka Ci życzę i mam nadzieję, że nie będziesz się męczyć z tym katarem tak długo jak ja. Daa, Ty figlarko, nie naciągaj Saama na przechłodzenie, bo jeszcze on gotów dostać kataru i wtedy z pozycji 6/9 nici :P:P No nic, zabieram się do pracy, bo sporo jej przede mną. Wam życzę miłego sobotniego wypoczynku, dobrego relaksu, ciepła i słońca🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O !!! zaglądam jeszcze a tu proszę, widać Saam i Daa, że Wasz wczorajszy nastrój nie minął bez echa :D Inni też się romantycznie nastroili :D Dawna Bywalczyni, widać że romantyczka z Ciebie👄 Teraz już uciekam, zostawiając na stoliku kawę, gorącą czekoladę i soczek jabłkowo- marchewkowo-pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi kochana ,co do lodow ,to ja zaproponowalam Saamowi 'rzeczywistego loda' ,ktory sie szybko topi gdy sie go nie lize :D ,a potem pooooooooooszlo :-)Ale dajmy temu pokoj :-) Gosciu tak romantycznie gral i sie znow rozczulilam ,a tu tyle roboty mnie czeka . Ferdzi ,jestes silna kobieta ale nie powinnas wyreczac Zonkila ,ten kompost to raczej meska robota ,oberwiesz sie i 'cos'i potem bedziesz mniala niekontrolowany 'sik':-) Ide do roboty ,milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Gość l Agnieszkę nocną pozdrawiam 🌻 l l Spałem 11 godzin :classic_cool: bo nikt mnie nie budził. Jestem wypoczęty ale trochę rozkołatany. Właśnie kawa doprowadza mnie do ładu. Niestety kawał dnia w plecy. A miałem tyle w planach. Nawet o grillu w ramach obiadu myślałem ale nie zdążyłem podpowiedzieć i już co innego na obiad przygotowane. Trzeba startować żeby nadrobić stracone przedpoludnie. Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mam przerwę a chciałabym powiedzieć Mam Dość !!! Niestety po przerwie dalszy ciąg pracy:( Sądziłam że wędzenie przy takiej temperaturze to będzie pikuś a tu jak na złość było gorzej:( Za wysoka temperatura od startu i długo musiałam wychładzać, suszyć mięso...eh.... Jakby na złość wiatr podsycał jeszcze ogień i ciężko mi szło. W tym czasie kiedy się wędziło, to ja robiłam grządki pod zasiew, bo pora już najwyższa. Nie woziłam więc kompostu, ale wysiłek i tak był spory. Na domiar złego za płotem, sąsiad włączył pilarkę spalinową i hałas okropny. Mało tego, drugi sąsiad poszedł w jego ślady a trzeci włączył cyrkularkę ...o matko, mam łeb jak sklep😭 Chyba przez to wszystko, boczki wyszły mi zewnątrz ładne ale trzeba je parzyć albo gotować bo jednak nie są miękkie w środku. Szynki i schaby jeszcze się wędzą, ale to już pod okiem żonkila, bo ja odpadłam:( Trochę już wysiałam, ale jeszcze sporo zostało do zrobienia, jak odpocznę to pójdę i ile starczy mi siły to dziś zrobię, reszta zostanie na przyszły tydzień. Daa, przecież ja wiem, że proponowałaś zimne lody, ale Saamowi , jak każdemu facetowi zresztą, lody kojarzą się raczej z czymś innym:P Myślę że Saam tak długo spał, bo nocą uskuteczniał to co w głowie siedziało przez cały dzień :D:P a co niechcący sprowokowałaś :D Saam jakoś nie wierzę w to że spałeś 11 godzin, ale że tyle czasu przebywałeś w łóżku :P Oszczędzaj się dzisiaj, nie można się zbytnio forsować po nocnym wysiłku. Wiecie co ? jestem strasznie zmęczona i pieprzę farmazony, wybaczcie jeśli kogoś uraziłam, nawet myśli mi w głowie zanikają :O Idę na chwilę na podusię, muszę wyprostować kręgosłup i dać odpocząć mięśniom. Trzymajcie się cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×