Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość saam
Agnieszkę nocną która właśnie zmieniła ubranko pozdrawiamy 🌻 l l dzień dobry! :) l Poniedziałek zapracowany od samego rana. Ale wreszcie czas na kwadrans oddechu. Sprawdziłem najbliższe kalendarze ale nic ciekawego nie znalazłem. Szukam dalej i oczekuję propozycji tematu na dziś l Tymczasem udanego dnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gość 🌻 sprawa daty przygnębiającego poniedziałku może być dyskusyjna w tym roku. Wiele zależy od tego czy traktujemy niedzielę jako pierwszy czy jako ostatni dzień tygodnia. Blue Monday przypada w ostatnim pelnym tygodniu stycznia, oczywiście w poniedziałek. Według Biblii niedziela jest pierwszym,dniem tygodnia i wtedy byłby to następny poniedziałek. Ale przyjmujemy że to dzisiaj skoro inni dzisiaj świętują. Dzięki za wyszukanie :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o A ja nie wiem o co chodzi bo link się nie otwiera. Domyślam się, że chodzi o jakieś stany depresyjne i złe wydarzenia więc jako, że czasem lubię pod prąd :D trzeba działać antydepresyjnie ;) polecam napój bogów wypity z przywołaniem np. miłych sercu wspomnień :) http://www.tapeta-kakao-czekolada-serduszka.na-pulpit.com/zdjecia/kakao-czekolada-serduszka.jpeg to tylko jedna z propozycji... o miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Celinko 🌻 po prostu z algorytmu wynika że wlaśnie dzisiaj kumuluje się u ludzi złe samopoczucie. Mysl że nie u wszystkich. Na przykład jeżeli ktoś nie brał na święta kredytu to już jeden powód do flustracji mu odpada bo nie musi spłacać. Jeżeli ktoś nie robił postanowień noworocznych na wyrost to już drugi problem z głowy. A to że dzień jest już blisko godzinę dłuższy od najkrótszego też napawa optymizmem. Oczywiście popieram Twoje propozycje poprawy nastroju. Ja po pracy skorzystam również z pewnego napoju który dobrze poprawia saamopoczucie;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Saam :) za wyjaśnienie sedna, może czasami jednak lepiej mniej wiedzieć :( dobrze, że większa część dnia za nami i od jutra będzie już tylko lepiej :) Twój napój to pewnie produkt jakiegoś browaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) oczywiście zgadłaś. Co prawda gorzelniane produkty rozweselają szybciej ale zbyt długo się po nich dochodzi ;) a trzeba się wyspać bo jutro do pracy. A dzisiaj już tylko kwadrans i do domku :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Zuziu 🌻 najbardziej oburzające jest to że Ci co powinni stać na staźy prawa i być wzorem dla innych sami balansują na granicy prawa i łamią moralne zasady. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Zuziu 🌻 najbardziej oburzające jest to że Ci co powinni stać na staźy prawa i być wzorem dla innych sami balansują na granicy prawa i łamią moralne zasady. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja mysle ze problem jest szerszy niz tylko to. Ale jak to zwykle w zyciu odpowiedza za te ktore nie potrafia sie bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o Zuzia Mnie widocznie algorytm też dopadł😭 nawet nie mam pomysłu jak się wypowiedzieć, w sumie nie pierwszy raz się słyszy o podobnych przypadkach. o Myślę, że reszte niekorzystnego dnia lepiej przespać o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się wypowiadać bo temat jest złożony. Skoro nie było przymusu czy nacisku to trzeba też szukać winy w przygotowaniu młodzieży do życia i w systemie wartości jaki jest obecnie modny. Oczywiście nie umiejszając winy tych którzy to wykorzystali. Jednak chyba to za ciężki temat na najtrudniejszy dzień w roku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) pewnie byli i tacy którzy cały ten trudny dzień przespali. Szkoda że nie wpadłem na ten pomysł o piątej rano :p Ja już raczej z tego co zostało nic nie prześpię. Znalazłem zajęcie i narobiłem sobie bigosu. Dosłownie :classic_cool: Ale już się streszczam l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych optymistycznych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy dzień macie, cieszcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Oczywiście że cieszymy się nowym dniem. Tylko że niewiele jest czasu aby poszukać uciech. Pracy za to dużo l dzień dobry ! :) l Drugą swoją dekadę styczeń kończy śniegiem. Niewiele go ale tam i ówdzie się bieli. Dzisiaj Dzień Bohatera, każdego bobatera. Ja póki co bohatersko stawiam czoła przeciwnościom w pracy, "całom siłom i godnościom osobistom" l Tymczasem udanego popołudnia życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 ciekawy jestem co sprawiło że dostałaś skrzydeł? Też bym takie chciał bo po pracy mam latać po sklepach. A jak latać jak ja nielot? Tak więc przelotem nie zajrzę na topik. Ale może wdepnę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bancodire1985jntsq
cześć Celinko witaj na nowym ciekawe czy uda się znaleźć Twoj pierwszy post na poprzednim. Oczywiście po to żeby wiedzieć kiedy świętować rocznicę Twojego przybycia l l Jasne http://url.callsteam.com/H47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz se to w dooppe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich filtrujacych. Dzien bohatera brzmi dumnie. Od razu mysle jakich bohaterow bym wymienila. Mozemy zaczac od narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdeptuję na jedną chwilę i być może się nie pomylę l cześć Zuziu 🌻 to ja podpowiem z pomacą wikipedii jakimi cechami powinien charakteryzować się bohater "Bohater – osoba, która odznaczyła się niezwykłymi czynami, męstwem, pomocą i ofiarnością wobec innych ludzi. Bohaterów narodowych mamy mnóstwo, niektórzy pewnie dyskusyjni. Wymienię tylko kilku bezdyskusyjnych - Jan Pawel 2 - Józef Piłsudski - Adam Mickiewicz - Maria Konopnicka - Jan Matejko l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bancodire1985jntsq :) pięćdziesiąt złotych się należy za wykorzystanie moich słów do celów reklamowych. Powyższą kwotę proszę wpłacić na PCK. Ciekawe ile zaśpiewa sobie Celinka za wykorzystanie jen imienia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezdyskusyjnych? :p nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×