Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

krótkie ale wymowne DOBRANC :) l kolorowych adorowanych .... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dam spokój aż kafe się nie naprawi miłego dnia wszystkim którzy mnie widzą na podglądzie👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lololololololololololololololol Widzę że nie ma mojej dobranocki więc robię próbę mikrofonu raz ...dwa ...raz ...dwa ...raz dwa trzy .... dzień dobry .... dzień dobry dobry :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tradycyjnie jak na poprzednim topiku i to nie od pięter zależy, miejmy nadzieję, ze to chwilowe ...i będziemy płynnie płynąć topikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
cześć Celinko 🌻 wreszcie Ci się udało. Mam nadzieję że chęci troche też Ci zostało l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będę mógł solidaryzować się ze swietującymi. 14 stycznia jest Dzień Osób Nieśmiałyc oraz Dzień Ukrytej Miłości. Nie pamiętam czy urodziłem się nieśmiałym czy nabyłem ją w wieku poźniejszym. Tak czy tak to proszę próbować mnie otworzyć kiedy zauważycie że coś tracimy przez moją niesmiałosć ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien Dobry. Myslalam ze uda mi sie otworzyc dzis topik ale nie. Witam wszystkich ktorzy tutaj zagladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 aby otworzyć filtrownie trzeba się troszkę bardziej postarać. Ale z pewnością udało Ci się otworzyć środowe popołudnie na filtrowni :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Daa jeszcze za słaba by pisać :( rozmawiałyśmy przez telefon, pozdrawia topik za moim pośrednictwem :) Daa :) czekamy na Ciebie!!!! 👄 nabieraj sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Krótko piszę, bo niewiele tak o pani wiem, mało tak o pani wiem: wstaje pani wczesnym dniem, zmierzchem chodzi z psem. l Krótko piszę, bo dość listów pani co dzień ma i niewiele o to dba, że pod oknem pani cień, długi cień - to ja. l Bogusław Mec - Z wielkiej nieśmiałości l http://www.youtube.com/watch?v=QSB1XsfyGq8 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) jak wyżej widać coś jeszcze wyszperałem w temacie Dziękuję za wieści od Danusi. Myślałem że już dzisiaj będzie i martwilem się czemu jej nie widzę., Mam nadzieję że pozdrowilaś ją od nas :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dobry Wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ukrywaniu miłości to ja jestem słaby. Jeżeli kocham to chcę by o tym wiedział cały świat. Ale piosenkę znalazłem. Różne mogą być powody ukrywania uczucia. l "Widziałam dziś jak szedłeś z nią nie pierwszy raz Słyszałam jak mówiłeś jej nie raz, nie dwa, Że ją kochasz i że nikt o tym nie wie, tylko wy Tylko wy... Tylko wy..." l http://www.youtube.com/watch?v=tP7Olz_VyXE l l Breakout - Nie ukrywaj wszystko wiem l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×