Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

A przy okazji udało mi się przenieść akcję na kolejną nową stronę. Na tym jednak zakończę filtrowanie w tym fajnym dniu. l dobrej nocy :) l kolorowych fajnych ... l do juterka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek to juterko jest niedzielą więc swiętujemy l dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Gość l U mnie poranek był mroźny, oszroniony Ale za to niebo częstuje pięknym sloneczkiem na tle niczym nie zmąconego błękitu. Brak wiatru sprawia że jest naprawdę miła pogoda l Zabieram się za trudne zadanie, mianowicie tradycyjne drożdżowe z twarogiem. Obiad połowicznie wczoraj zrobiony więc mogę otworzyć produkcję uboczną. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka od Celinki dobrze sie komponuje ze spokojnym niedzielnym południem. A po piosence rzut okiem na kalendarz. 18 stycznia jest Światowym Dniem Śniegu. Ale niestety z powodu jego braku możemy tylko teoretycznie świętować .... i oglądać skoki narciarskie. Dzisiaj także Dzień Kubusia Puchatka. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry. A u mnie piekne slonce. Dzien sniegu pasuje idealnie. Kto ma ochote pojechac tu: https://www.google.no/search?q=ice+hotel&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=OZi7VLfWMsyMaPuFgbgL#q=ice+hotel+pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saam ciągle gotujesz i pieczesz, pewnie ze 150kg nosisz na sobie:D Zuza kojarzy mi się z tobą piosneczka: zuza lalka nieduża... Daa loguj się bo trudno cię rozpoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 z linku wychodzi mi jakiś hotel w Szwecji. Myślisz że jest tam śnieg? A może inne atrakcje? l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) nawet ci którzy idealną wagę trzymają muszą codziennie coś jeść a co za tym idzie przygotowywać posiłki :p ale nie chcę aby z tej wypowiedzi wyplywał wniosek że ja jestem wagowym ideałem :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może coś o sniegu wg. wikipedii l Śnieg – opad atmosferyczny w postaci kryształków lodu o kształtach głównie sześcioramiennych gwiazdek, łączących się w płatki śniegu. Po opadnięciu na ziemię tworzy orowatą pokrywę śnieżną, także nazywaną śniegiem. Śnieg powstaje, gdy w chmurach para wodna krystalizuje , tworząc kryształy lodu l l .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze warto dopingować naszch zawodników. Ale jeżeli tak jak dzisiaj Kamil Stoch wygrywają zawody to trudno nie wierzyć że pomoc widowni ma duże znaczenie. To zwycięstwo to fajny prezent na Dzień Śniegu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bardzo dziekuje za piosenke Gosciu. Bardzo mi sie podoba. Slucham jej teraz nalogowo. Milego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) nie narzekaj, dostalaś zdecydowanie lepszy komentarz niż ja. Pewnie masz plecy u Gościa :p Wzajemnie, milego .... :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) zostało mi jeszcze kawałek miłej niedzieli ;) Saam :) jakieś dziwne ciasto upiekłeś :D sernik na drożdżowym spodzie ?:D a może drożdżowe nadziewane twarogiem ? albo strucla z serem ? ja drożdżowe z serem lub jagodami to piekłam bułeczki, nie dzisiaj oczywiście. Zobaczcie jak ładnie ułożył się śnieg :) http://reinterpretacja.blog.pl/files/2013/12/%C5%9Bnieg-nnnn.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) to było (znaczy jeszcze połowa jest) zwykłe maślane ciasto drożdżowe z naniesioną na wierzch przed pieczeniem cienką wastwą mieszaniny twarogu i serka waniliowego. Na to jeszcze rodzynki i kruszonka. To powiedzmy takie urozmaicenie drożdżowego. Nawet się udało i jest smaczne. Mam nadzieję że zagrasz też jakąś balladę na cześć Marków. Na przykład "Dzień Dobry Panie Marku" .Ale to raczej jutro :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zato
Calinessa1 stary przebój ale super. Zmieniliście topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zato :) nie było wyjścia, kafeteria nam skasowała poprzedni topik :( Ale dla chcącego nic trudnego założyć nowy, no nie ? :) i działamy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zato
Jak to wam skasowała. Musieliście nieźle narozrabiać. wzywaliście do Dżihadu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie aczkolwiek sympatycznego uśmiechu nie pozbawione DOBRANOC :) l kolorowych sniegowych .... l do jutra l l p.s. piosenkę jednak przesłucham rano :) l Olivier l Zato l dobranoc ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Saam :) o Witaj Olivier :) no, no wjechałeś na topik fajną furą ;):D a kto by nie chciał takim pojeździć ? jeszcze w takiej scenerii...ech ...kiedy te lato będzie😭 o Zato :) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) ważne, że drogowskaz Ciebie tu przywiódł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :) Nikomu nie mów...ale to moja wieczna miłość ...;) mowa oczywiście o tym Mercedesie ..;) ...a lato przyjdzie wkrótce ...;) już wiosna prawie za oknem...;) widziałem te mgły dziś u Ciebie, widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, he, he...nikomu nie mów :D no dobrze, wiemy tylko Ty i ja :D mam nadzieję, ze nie zbłądziłeś w tych mgłach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, tylko przemknąłem przez nie, niepostrzeżenie, i pędziłem dalej na zachód ...;) ale przybędę i to Twojego City, przybędę...i to niebawem...;) ...a co do niepijania kawy, to masz tu moje duże poparcie ! i zbożowej chętnie się z Tobą napiję...może być nawet ze sojowym ...;):D ...a samochód jest ...no piękny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Olivier :) niech ten utwór będzie kołysanką ;) biegnę już przygotowywać się do pozycji leżącej... dobranoc , (nie)spokojnej nocy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×