Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

To teraz trochę pikantnej teorii Za pikantność potrawy odpowiada z reguły substancja o nazwie kapsaicynoidom. Jest nierozpyszczalna w wodzie dlatego próba łagodzenia pieczenia po spożyciu popijaniem wodą nic nie daje. Skuteczniejsze jest mleko, jogurt, ciekły tłuszcz roślinny, lody, sok pomidorowy, pomaranczowy a także cukier l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o włosy ścięte, nowa fryzurka.. Saam :) tych ściętych było więcej niż zostało ale i tak jeszcze jest dużo :) na całkiem krótko się nie obcięłam ;) a pikantny to może też być dowcip jako strawa rozweselająca o Siedzi Francuz, Włoch i Polak przy piwku i rozmawiają jak doprowadzają swoje kobietki do szału. Francuz: - Kupuje butelkę dobrego winka, zapraszam ją wieczorem na piknik nad Sekwanę, rozpalam ją delikatnymi pocałunkami, a do szału doprowadzam ją poprzez miłość francuską. Włoch: - Przygotowuje dla nas wspaniałą kolację z owoców morza, otwieram butelkę dobrego winka i kochamy się namiętnie całą noc i to ją doprowadza do szału. Polak: - Wracam z roboty, stara jak zwykle przy garach, biorę ją od tyłu, a do szału doprowadzam ją, jak wycieram potem fi*ta w firankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi zmęczony mąż po pracy do domu. Żona mówi do niego: - Otworzyć Ci puszkę? A mąż na to: - Cipuszkę potem, teraz dawaj jeść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie łatwo znaleźć pikantny dowcip powiązany z jedzeniem ale za to uśmiałam się przy tym :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał kogut ze wsi do miasta. Idzie sobie ulicą i widzi jak kurczaki kręcą się na rożnie. Patrzy tak na nie i mówi: - No proszę, w mieście karuzela, opalanko, a na wsi nie ma co posuwać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Celinko :) nazbieralaś sporo pikantnych dowcipów, niektóre to nawet powiedzialbym że hardcorowe :D l Ja byłem na zakupach i już miałem w koszyku mocno pikantne chipsy ale jednak się rozmysliłem na rzecz mniej pikantnych. Niestety pomimo ciemności i tylko jednej wolnej ręki nie dałem im szansy dojechać do domu. Morał z tego taki : kto je podczas jazdy ma nazajutrz auto do odkurzania :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast Celinko jeżeli chodzi o Twoje włosy to wydaje mi się że tylko fotka mogłaby nam sytuację rozjaśnić. Od zawsze po kafe chodził za Tobą wizerunek długowłosej piękności. Więc jak teraz wyobrazić sobie że jest inaczej ? ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkie, aczkolwiek dokładnie zaadresowane DOBRANOC :) l kolorowych pikantnych ..... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak się wiecznie spieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
na ciepłe nóżki się śpeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, Saam jeszcze musi policzyć gwiazdy...na niebie ;) Fotka będzie robiona w poniedziałek bo mi potrzebna do pewnego dokumentu ;) Dobranoc Saam :) Spokojnej nocy Goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnie dzień dobry ! :) l Ja już przy kawie pośniadaniowej i zerkam do kalendarza. Mamy dzisiaj Dzień Wszystkich Fajnych. Fajne święto i myślę że wszyscy mogą dzisiaj poświętować. Przecież w każdym człowieku jest coś fajnego. A kobiety to już z pewnością mają coś takiego fajnego ;) I nawet jeżeli inni nie dają nam do zrozumienia że uważają nas za fajnych to saami w sobie możemy z łatwoscią znaleźć fajne cechy ;) l fajnego dnia życzę wszystkim fajnym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam Niedzielnie. Fajna mamy wiosne tej zimy. I fajnie by bylo zeby ktos zaparzyl kawy w fajnych filizankach. Fajnego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 fajnie że jesteś. I fajnie że witasz się z nami swiątecznie w zwykłą sobotę. Kawa a zwłaszcza kawa w fajnych filiżankach jest dobra na wszystko (prawie). I chociaż chętnie bym się kawy napił to niestety nie mogę zaparzyć bo jestem poza domem. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza czy Ty sie dobrze czujesz? Jaka niedziela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) fajnie, że wszystko fajne :) chciałam zauważyć, że dzisiaj sobota ( to do Zuzi) i jeszcze chciałam zauważyć , że mężczyźni też mają fajne rzeczy i potrafią być fajni ;) no i jeszcze chciałam zauważyć, że bardzo brakuje Daa :( fajnej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 absolutnie zgadzam się z Tobą, brakuj***ardzo Danusi na topiku. Brakuje także pozostałych którzy wcześniej pisali i gdzieś się zapodziali. Ale fajnie że Ty jesteś :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ok. Niech ktos zrobi kawy. Fajnej kawy. Duzo fajnej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ktoś by chciał takiej kawy jaką ja sobie robię ? a mianowicie zbożowej z mleczkiem sojowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRETKA
A ka kawy nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bretka :) głębiej, w kolejnych rzędach była herbata. Dalej mleko, kakao, mięta i rumianek. l Celinko :) kiedyś piłem kawę zbożową inka wymieszaną we wlasnych proporcjach z naturalną rozpuszczalną. Do tego zwykłe krowie mleko. Fajna była taka kawa. Mleka sojowego jeszcze nie próbowałem. Tak przy okazji zastanawiam się kto i w jaki sposób doi soję :p ręcznie czy dojarką ? :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja bardzo lubie kawe zbozowa z cukrem bez mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od Inki wolę Anatola, fajniej smakuje ;) szkoda, że Bretka tylko przelotem się wypowiedziała😭 już myślałam, że mam poparcie w nie piciu prawdziwej kawy :) Tyle, że po tej mojej to oczka się raczej zamykają niż otwierają ;) Saam :) a to ciekawe z tym dojeniem soi :) nie pomyślałam o tym ale mleko jest! w kartonie, a jakże :) a tak można udoić po domowemu, hmm.... może spróbuję bo taniej wychodzi :) http://ewelina-majdak.przepisy.net/domowe-mleko-sojowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dzisiaj Celinka zrobiła szybkie dobranoc. I jak na sobotę to dość wcześnie. Czyżby jutro niedzieli nie miała? dobrej nocy Celinko :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×