Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

dobry wieczór :) l witaj Zuziu 🌻 widzę że nie uważałaś na poprzedniej lekcji l cześć Danusiu 🌻 ja chodzę za lustrami nie dlatego że chciałbym dokupić ale po to żeby zmienić. A skoro zmienię to jedno odpadnie. Dzisiaj znalazłem nowy sklep z lustrami. Nie kupiłem kolejnego bo na szczęście nie było ciekawszego od wczoraj kupionych. . l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - na poprzedniej lekcji bylam na wagarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dzisiaj saamodzielnie kupiłem dywaniki łazienkowe, inne niż były wcześniej upatrzone. Po prostu bardziej mi się podobały. Po powrocie zostałem trafiony fochem z tegoż powodu. Ale był bardzo krótki i mało wyrazisty. Może dlatego że zakup pasuje i dobrze wygląda na swoim miejscu. Poza tym lada moment pojawią się goście pełniący zarazem tymczasowe funkcje lustrzanych arbitrów więc nie wypada się fochać l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) to widać bo o co najmniej dwie i pół godziny spóźnia Ci się weekend. Wiem że są czasem bardziej niepokojące opóźnienia więc tym zbytnio się nie frasujemy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Dzien Focha zostal uczczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale można powiedzieć że w sposób symboliczny. Odfoszenie nastąpiło bardzo szybko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do pary z górskiej wycieczki to z punktu widzenia faceta sprawa pewnie wyglądała zupełnie inaczej. Szkoda że nie możemy posłuchać drugiej strony. Najwidoczniej wieczorem była tylko rogrzewka. Od zawsze wiadomo że poranek to najlepsza pora na miłosne igraszki. Choćby dlatego że swiatła nie można zgasić :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegladam rozne przepisy na 'inne potrawy 'i dochodze do wniosku ,ze te swoje 'stare'sa najlepsze .Wylaczam juz laptopa ,mam metlik w glowie .Jutro jedziemy za miesiwem ,tylko gdzie je wloze .Bede musiala uruchomic druga lodowkozamrazarke w piwnicy . Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Nie no, takie naleśniki jakie zrobiłaś Ferdzi to też bym zjadła. Placki ziemniaczane też, nawet kupiłam ziemniaki w tym celu bo mi Saam ślinke puścił :D ale oprócz mnie nie było chętnego do jedzenia😭 bo chory więc odpuściłam. Sprowokowałam Ferdzi więc odniosę się bo postępowanie pana z wczasów wydaje mi się znajome :-O no może nie koniecznie z powodu seksu... Tyle, że nauczyłam się już nie dać satysfakcji by mój ujrzał łzy. Nie dlatego, że to ukrywam tylko jego fochy zwyczajnie już mi ,,latają,, ...mało tego(uwaga drastyczne!:D) potrafię sprawić, że widzę jego łzy:classic_cool:, czasem muszę sięgnąć po jego własną broń...ale nerwówka jest :( i wcale dobrze się z tym nie czuję...ech dobrze, że dzień focha się kończy ;) o Saam :) no widzisz, nie ma się co bać saamodzielności :D nie to, żebym Ciebie buntowała, nie w tym sensie, ale mi na przykład bardzo to poprawia humor, zwłaszcza gdy zakup udany :) o Daa :) pewnie z głodu Cie głowa bolała. I co, po obiadku przestała ? Ja to wolę kupić bluzke w sklepie, dzisiaj kupiłam dwa żakiety ale z przymierzeniem. Jeden czarny, drugi jasny, taki w kolorze ecru, obydwa lniane z delikatnym haftem motyli i kwiatów. Ale czy założę to się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Ale bijecie pianę,sadyści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
W przeciwieństwie do was ,to ja czasem przeczytam to co napiszę. Małe piwo z dużą pianą. A sklepowa o tym wie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto późno przychodzi ten saam sobie szkodzi. Nie ma komu focha dać trzeba grzecznie lecieć spać. l *D*O*B*R*A*N*O*C* l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio za oknemnadal pochmurno, kawa więc wskazana, mocna, gorzka i gorąca. Daa, zakupiłaś bluzeczki, ale nie piszesz w jakim kolorze i dlaczego kupiłaś na raz tak dużo ? Te kominy ładne, czyżbyś też zamierzała kupić ? Ja niestety nie gustuję we wzorzytych kolorach, choć mi się podobają ,wybieram raczej rzeczy w jednym kolorze, zresztą jak najciemniejsze :D Masz rację, stare sprawdzone przepisy są najlepsze, najlepiej smakują i zawsze wychodzą, po co udziwniać ? Saam, gratuluję, tak trzeba. Och, jak ja bym się cieszyła, gdyby żonkil sam od siebie kupił coś do domu :D Piszesz, że wybrałeś inne niż było ustalone i zobacz, ppodobały się , czyli z Twoim gustem nie jest tak źle. Jak widać foch może był ale króciutki, czyli czasem warto stawiać na swoim:D Saam jeśli chodzi o pana na wczasach, to on z tych co muszą 4 razy dziennie:P a przecież nie każda kobieta jest tak potrzebująca:D Calinessa, to mnie zaskoczyłaś, że Ty taka kr**** kobietka potrafisz faceta doprowadzić do łez. Myślę o tych żakietach co kupiłaś....no, ale jak się nosi rozmiar S to w każdym sklepie coś dla siebie wybrać można. Takie wzory kwiatów i motyli najmodniejsze w tym sezonie, dlatego te kominy Daa, też by pasowały do obecnych trenów. Spokojnie, założysz, jak tylko pogoda będzie sprzyjająca, to aż będzie Ci się chciało założyć coś nowego i wtedy wyciągasz z szafy żakieciki. Ja niestety dopiero wybieram się po podobny zakup. Nie jest łatwo, bo w moim city ciężko upatrzyć coś fajnego. Mam w planie dzisiejsze wyjście , ale póki co mam lenia, ale może mi przejdzie :D Na razie, zostawiam na stoliczku soczek dla Daa, grejfrutowo-pomarańczowy z łyżeczką miodu, dlaCalinessy herbatkę zieloną ale też gorącą czekoladę, dla Saama kawusię i znikam, bo czas mnie goni. Miłej soboty życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry ! o U mnie wyszło słoneczko zza chmur, więc znak zapytania czy na długo. Ferdzi :) dobrze, że tak z rana skrobniesz posta :) przynajmniej jest natchnienie ;) bo czasami nie wiem co napisać jako pierwsza :D Hehe, rozmiar S kiedyś miałam, teraz jest M i rzeczywiście nie ma trudności z kupowaniem choć zauważyłam, że największy wybór jest w rozmiarze L. Ostatnio noszę ciuchy zasłaniające biodra i tyłek:D a te żakiety są dość króciutkie, więc przydałyby się jeszcze dobrze leżące spodnie. Marzą mi się czerwone. Białe, czarne mam, jeansy mam. W ogóle to w tym roku będę jak papuga bo intrygują mnie intensywne kolory. Ciekawe jakie spódniczki będą modne. Przyznaję, że zbyt uwagi nie przywiązuję do mody, noszę to co mi leży i w czym się dobrze czuję ;) Ajciu, ajciu...:D patrzę w kalendarz a tu figuruje...aż sprawdziłam powtórnie :D Dzień Masturbacji :P no i co? przyznajemy się ?;) :D czy dyplomatycznie opiszemy jako zjawisko występujące procentowo w grupie kobiet i mężczyzn ? Teraz wiem dlaczego Ferdzi szybko się ulotniła :D o fajnego dnia wszystkim 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa ulotniłam się ale znów jestem :D Jak pisałam wcześniej dziś mam lenia,więc tylko z lekka ogarnęłam chatę i uprasowałam żonkilowi koszule, bo już zalegały na stercie :O Piszesz że kupujesz M, to też fajny rozmiar, ja w życiu takiego nie nosiłam, zawsze miałam większe gabaryty :P Był taki czas kiedy też szukałam kolorów i czułam się w nich dobrze, ale od jakiegoś czasu,najlepiej czuję się w czarnym. Niedawno zakupiłam sukienkę w kolorze grafitowym i ....oddałam koleżance, bo czułam się w tym źle. Też mi się marzą czerwone spodnie i teraz tak myślę, że zamiast butów czerwonych do tej torebusi będą pasować czerwone spodnie ...eureka!!! świetny pomysł, czemu na to wcześniej nie wpadłam. Też nie patrzę na modę, tylko na wygodę. Moją słabością jednak są buty:( zawsze patrzę na te szpile i marzę by jak kiedyś takie założyć na nogi...ale mogę jedynie o tym pomarzyć i wiem o tym, a jednak kiedy idę do obuwniczego to zawsze oglądam takie szpile.https://secure-i5.ztat.net//detail/EV/41/1A/07/KQ/11/EV411A07K-Q11@7.1.jpg Wiem jaki dziś dzień :D przeczytałam o tym już po wysłaniu posta:D ale stwierdziłam, że dam satysfakcję komuś innemu, by o tym napisał :P:D Ja się nie mam do czego przyznawać, bo mnie to nie dotyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja też mam lenia ale muszę go zwalczyć bo najbliższe wolne dopiero w piątek 😭 Szpile to ja mam, czarne i czerwone. Takie na koturnach też ale leżą bo przecież na rower nie pasują :D Gdy zacznę jeździć autkiem to szpile i inne seksi ubiory pójdą częściej w ru/ch ;) o wracałam teraz z zakupów i dostałam dreszcza trwogi:-O bo przez kilka minut był wstrzymany *****cywilny a trasą zasuwała na syrenach kolumna wojskowa, przeróżne pojazdy z żołnierzami w czarnych maskach na oczach, uzbrojeni po zęby. Przyjaźnie machali do nas przechodniów ale jakiś niepokój zasiali. Tak jakby ,,coś" wisiało w powietrzu ...a kysz!!! podobno z Putinem nic nie wiadomo nawet w środku Europy w XXI wieku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opóźnione i szybkie dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celnko 🌻 l Muszę się zastanowić czy i jak uczcuć dzisiejsze święto. Poki co to brak czasu i intymności. Przed nowym lustrem raczej świętować się nie da bo nie wiadomo czy zawiśnie. Wiem że to robi się nudne ale głosy arbitrów rozłożyły się po równo i ciągle brak wskazania. Trzeba wznowić negocjacje 😭 l U mnie od rana bardzo slonecznie. Cieszy mnie to bo przy wolnej sobocie trochę czasu spędzę na powietrzu. l Udanego ..... :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, no to masz przechlapane, tyle dni w pracy bez odpoczynku :O ale tak niestety w handlu bywa:( Myślę, że kiedy zaczniesz jeździć autkiem to dopiero wysoki obcas nie jest wskazany:P chyba że wrzucisz szpile do środka a założysz po wyjściu z samochodu :D mnie tak się zdarzało :P Przestraszyłaś mnie na dobre😭 wciąż się chcę łudzić, że obecne napięcie jakoś się rozluźni, ale jak widać raczej nie będzie łatwo:( Myślę, a raczej cchę wierzyć że Ci rządzący i decydujący wiedzą że użycie broni jądrowej, będzie ostatnim gwoździem do trumny wszystkich ludzi, niezależnie gdzie mieszkają :( Już nie będzie co zbierać...😭 Nie o takiej przyszłosci marzyłam dla swoich dzieci i wnuków 😭 Saam, widzę że dylemtów ciąg dalszy. Ja na Twoim miejscu, zrobiłabym wyliczankę entliczek, pętliczek ... i niech się dzieje wola nieba. Drugi sposób, to niechący uszkodzić jedno z luster, też sprawa będzie rozwiązana, tyle że szkoda kasiorki wydanej niepotrzebnie, więc raczej pierwszy sposób lepszy. Jeśli chodzi o uczczenie dzisiejszego święta to......eh lepiej już nic nie napiszę, bo wychodzi że straszna zbereźnica jestem :P:P Dzisiejszy obiad to barszczyk ukraiński z jajem, ziemniaki tłuczone, gulasz, sałatka z białej kapusty, kto chętny to zapraszam, a ja wyjątkowo napiję się kawy, bo rzeczywiście coś mi się dzieje....wciąż mam łzy na końcu nosa:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mięsko drobiowe i wieprzowo- wołowe w słoikach już się piecze a ja biorę się za spóźnione placki ziemniaczane bo nadal mam chęć. No i chlebek do pieczenia, dzisiaj z ekologiczną soją czeka w kolejce tzn soję trzeba wcześniej 3 godziny moczyć by dodać do ciasta. o Ferdzi :) słyszę w tv, że wojska amerykańskie są w Polsce na ćwiczeniach i teraz pewna część przemieszcza się do Niemiec a następna do nas dotarła. Tylko, że na pojazdach które ja widziałam były duże litery ŻW. Więc chyba to nasi byli? o hmmm Ferdzi ;)...w pierwszym poście pisałaś, że Ciebie dzisiejsze święto nie dotyczy a teraz widzisz się jako zbereźnica :P to są intymne zakamarki każdego człowieka, czasem trzeba to trzymać dla siebie ale fajnie też się podzielić z drugim :D w sensie przeżywania oczywiscie. Dużo artykułów na ten temat, wprawdzie trochę długich ale jeśli komuś to nie przeszkadza to wkleję np.taki by świętu stało się zadość ;) http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-intymne/masturbacja-kobiet-czyli-jak-nauczyc-sie-orgazmu/wyvn9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, to Ty dziś pracowita pszczółka jesteś, tyle spraw załatwiłaś,nawet chlebek pieczesz. Zapomniałam napisać o tym mięsku żeby nie nakładać pełnego słoika, tylko najwyżej 3/4 ale myślę że o tym wiedziałaś sama, albo gdzieś doczytałaś. Napisałam, że możecie mnie odebrać jako zbereźnicę, bo mnie, podobnie jak facetom, wszystko kojarzy się z seksem :D :P To czego nie chciałam napisać Saamowi....to to, że żeby uczcić dziejsze święto kobieta nie potrzebuje faceta :P:P A z tego co wnisokuję po postach Saama, to jego żonkila też na braki się nie uskarża :P Napisałam, że mnie to nie dotyczy, bo nie mam problemów z "osiąganiem":P więc nie muszę uprawiać masturbacji :P:P a swoje ciało poznałam już bardzo dawno, więc tym bardziej to nie dla mnie:D Kurcze, Calinessa, klapsa dostaniesz na pupę, bo wciągasz mnie w takie śliskie tematy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ No Wy zbereznice jedne ;).Ja dzis jestem tak wymasturbowana jak nigdy dotad :-) ,ale robotą.Rano przebieralismy posciel ,potem pojechalismy na zakupy ,potem chlopaki sprzatali a ja robilam obiad .Mialam roladki z piersiatek ,pierwszy posolilam i popieprzylam a nastepne nie ,zapomnialam :-),fasolke szparagowa i kapustke gotowana 'golą'. Ferdzi ,bluzki sa kazda w innym kolorze ,ladne ,take jakie lubie .No niepotrzebnie tyle ich zamowilam ,bo az 6 ,no coz wtedy nie myslalam o tym .A tam ,mam 6 bratanic ,w razie co mamkomu podarowac ,juz tak robilam .W sumie mam 7 bratanic ,ale ta jedna mieszka na Slasku ,juz kiedys pisalam o tym i jest bardzo drobna . Ferdzi ,w naszym wieku ;)musimy sie ubierac kolorowo ,to odmladza :-) Musze isc wyjac 2 pranie z pralki i zrobie sobie mala kawe bo mi spadlo cisnienie . Dobrego Popoludna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) wiedziałam o tym, że lepiej nie napełniać słoików pod "sufit"podobnie jak gotuje się kompoty w słoikach. O smaku mojego słoikowego wyczynu napiszę może jutro :) bo jeszcze stygną. Kurcze, Ferdzi, przyłóż mi klapsa! przy okazji sprawdzisz czy jest efekt moich ćwiczeń na jędrne:D pośladki i uda, które uprawiam od stycznia. A to dlatego, że ja o innym dzieleniu się pisałam :D :P i niechcący pociągnęłam Ciebie za język :D Ale w takim razie witaj w klubie pewnego rodzaju fantazji ;) o Daa :) a miałam pytać: po co Ci tyle mięsiwa kupować ? a jak by co to u mnie w zamrazarce jest miejsce :D ja tak jakoś na bieżąco jestem, market pod ręką to po co mi gromadzić. Mówisz, że robota Ciebie wymasturbowała?:D pranie...tak? a słyszałam, że wirująca pralka nieźle potrafi pomasturbować ;):D:P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam duży post, głupia kaffe uznała go za spam, ciekawe czy teraz przepuści? Będę go w takim razie kawałkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daawidać że energia Cię rozpiera, od rana tyle pracy... Brawo dla Ciebie za to, że pozwoliłaś swoim mężczyznom wyręczyć Cię w pracach porządkowych i brawo dla nich, że się tego podjęli, wiedząc, że mamie może coś nie pasować :P Zapomniałaś o posoleniu, zdarza się, ale przecież teraz jest trend by nic nie solić, a tak poważnie, to przecież każdy może sobie posolić na talerzu. Chłopaki się napracowały,więc na pewno nie poczuli że czegoś brakuje i spałaszowali wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×