Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

toż ja nie mówię głośno:D Proszę tylko byś była dobrej myśli, uzbroiła się w cierpliwość a wszystko wróci do normy i waga też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dobry wieczór! Ja tak tylko na chwilkę by się przywitać po pracy :) Poczytałam Was i musi mi wystarczyć bo nie mam weny do pisania, ciśnienie chyba spadło a nie chcę się już niczym pobudzać na noc. Idę legnąć przed tv, może pomoże :D miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Calinessa Tobie Calinessa życzę dobrego odpoczynku. (znam całkiem fajny sposób na podniesienie ciśnienia i to bardzo zdrowy :P:P) Ja też się pożegnam, prowadziłam przez dwa dni dyżur na Filtrowni prawie po12 godzin:D Najwyższy czas się odmeldować. Życzę wszystkim spokojnej nocy i kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cal .Odpocznij sobie dziewcze .Tu nie ma sie czym pobudzac ,rozmawiamy o cyckach i pupie :D Ferdzi skoro juz uciekasz to zycze spokojnej nocy ,wolnej od pajakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,przepraszam ,nie powinnam przypominac o pajakach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Celinko 🌻 myślę że pomimo tego że jesteś zmęczona po pracy to będziesz dopingowala naszym piłkarzom skoro już będziesz przed telewizorem. l Ja typuję że nasi wygrają z Irlandią 2:1 Całego meczu nie będę oglądał bo aż takim kibicem nie jestem ale będę podsluchiwał i podgladał. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prikaz ogladania bo moi poszli na Droge Krzyzowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferdżi koturny są rodzaju męskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kibicuję naszym ale dopinguję naszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że jeszcze po polsku potrafisz coś napisać i powiedzieć ale to się pewnie wkrótce zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ,siadz pod lipa ,a odpoczyn sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo ty Da zapraszasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie usmiechasz ,to zaraz przyjemniej sie zrobilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja iść., eeeee, jak to się po waszemu mówi ? spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz ,szkoda ,ale wazne ,ze nie przegralismy . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam ten remis😭 ale to była moja pierwsza myśl gdy pomyślałam o typowaniu... Daa :) a co tu jakiś Kali z Tobą pisał ? :D Poleżałam to teraz trzeba iść spać ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrana była w ząsiegu ręki. Ale ważne że nie przegraliśmy. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych poweekendowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o'le!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo'le!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu To przesunięcie godziny jeszcze rozwala mi dzień, ale pewnie za kilka dni o tym już zapomnę. Już o 6 obudziła mnie wichura za oknem, ale później się uspokoiło i znów zasnęłam:O Czuję się trochę przespana . Trzeba wypić mocną kawę, bo w nocy ciśnienie spadło o jakieś 10 Hp . Saam, dla Ciebie dziś też mocna kawusia z kardamonem i szczyptą cynamonu, bardzo aromatyczna. Dla Calinessy jak zawsze herbatka zielona z opuncją . Dla Daa przygotowałam soczek jabłkowy z miodkiem. Przeczytałam, że oglądaliście wczoraj mecz i emocje przy tym były:D Dobrze, że remis a nie przegrana:D Widzę, że jakiś purysta językowy nas tu nawiedza :D Sory, rzeczywiście zauważyłam, że ostatnio robię więcej błędów, pewnie dlatego, że piszę dużo i bardziej zastanawiam się nad treścią niż nad poprawnością . Życzę wszystkim udanego startu w Wielki Tydzień . Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest ten kurdemon??? l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 właśnie, nie dość że poniedziałek to jeszcze z czasem namieszane, pogoda beznadziejna i roboty mnóstwo. Trzeba się jakoś przystosować, nie ma wyjścia. Z pewnoscią kawka w tym pomoże. l Nie wiem czy są w kalendarzu inne jakieś święta ale ja póki co znalazłem tylko Dzień Kardamonu i Imbiru. O tym pierwszym nie wiem nic poza tym że jest z rodziny drugiego. Drugiego kupiłem po Waszych niedawnych zachętach i od piątku leży nietknięty. Trzeba się dowiedzieć z czym jedno i drugie się je ...... albo pije. Że z kawą to już wiem. O imbirze niedawno rozmawialiśmy więc wystarczy sobie przypomnieć l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! o cześć Ferdzi :) U mnie też wichura ale specjalnie zimno nie jest. Chyba, że mnie tak na razie energia rozpiera :D Zauważyłam, że kwitnie tarnina a wtedy zawsze robi się chłodniej... Dziękuję za herbatkę, opuncję zażywam w innej formie a herbatka dzisiaj była z mieszanką ziołową na krążenie ;) Wczoraj upatrzyłam czerwone spodnie tzn przyszła nowa kolekcja wiosenna i zawisły w dziale odzież, różne rozmiary. W moim markecie. Teraz tylko kwestia przymierzenia bo nie wiem już jaki mam rozmiar bioder :D Firma FF więc nie najgorsza, cena 69,99 ale z moimi zniżkami pracowniczymi i bonami zniżkowymi itd, zapłacę ok 40 zł. Jak dobrze pójdzie to wrócę wieczorem z pracy ze spodniami na pocieszenie 9-godzinnej pracy😭 :) o Saam :) w moim kalendarzu jakieś święto jest, Pośrednika Obrotu Nieruchomościami. Póki co nic w tym kierunku nie planuję. Kardamonu też nie znam z użycia, jedynie z nazwy ale imbir owszem. Słyszałam, że pomaga przy zaburzeniach jelitowych typu zatrucie, niestrawność...należy pół łyżeczki sproszkowanego imbiru łyknąć i popić. Usprawnia krążenie i jest antyseptyczny. Częściej używam świeży imbir krojąc w plasterki do herbaty. A właśnie o jakich sposobach na podniesienia ciśnienia pisałaś wczoraj Ferdzi ? ;) muszę już się zbierać.. a więc do boju ze skocznymi nutkami :) :D https://www.youtube.com/watch?v=9DXMDzqA-UI Gigi D'Agostino - The Riddle ( Official Video ) o miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×