Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Ferdzi, nigdy nie ćwiczę więcej niż 8 minut a często nawet krócej ale za to kilka razy dziennie gdy są ku temu warunki. Są też dni, gdy wcale nie ćwiczę bo nie mam ochoty... A pająka nawet nie dotykam tylko przykładam szybko wysoki słoik otworem by pająk znalazł się w środku. Wpada biedaczek w nie mniejszą panikę i wskakuje do środka. Czasem trzeba mu pomóc przesuwając lekko słoik by go szkło dotknęło i wtedy już na pewno wskoczy do niego :D a gdy na podłodze to tak samo tylko delikatnie wsuwam między słoik a podłogę kartke papieru by pająk się znalazł na papierze i szybko odwracam słoik ;) o dobranoc Ferdzi :) może dobrze, że jutro poczytasz o polowaniu na pająka :D bo mogłabyś mieć koszmary przezemnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) odpowiadam na wszystkie pytania, zwłaszcza na Twoje pytania. Widocznie ich nie zauważasz :p Mam piec miałowy, półautomat. To znaczy raz na dobę wybieram popiół i zasypuję piec w zależności od pogody taką ilością mokrego miału aby starczyło do następnego dnia. Podpalam od góry, ustawiam temperature i to wszystko. Spalam w ciągu roku (łącznie z grzaniem wody 3,5 - 4 tony miału. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmywalam po kolacji ,a Ferdzi juz myknela :-) Ferdzi ,nie mam wszystkich kolorow ,bylaby to juz megaprzesada:-) Pisalam kiedys ,ze jeszcze mam inne bluzki jeszcze ani razu nie zalozone i nie pamietalam o nich.Zaopatrzona jestem az do smierci :-).Juz bluzek nie kupuje .Chcialabym jakies ladne spodnie ,takie na wesele bo znow w czerwcu balujemy w Gdansku i nie moge zalozyc tej kreacji ,ktora mialam w ubieglym roku . Odnosnie pajakow ,ja je topie w kibelku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,a Twoj piec ma imie ? :-) Moj brat gdy mial taki piec na mial ,nazywal go pieszczotliwie Lola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomne ,ze dzis w nocy bedzie zmiana czasu na letni ,czyli spimy krocej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) dobrze, że przypomniałaś ;) czyli trzeba już zmykać ... ciekawe jakich snów nam dzisiaj będzie życzył Saam? :D :P o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) mój piec nie ma żadnej ksywki, jakoś nie miałem potrzeby wchodzić w zażyłości z piecem. Ale jeżeli miałbym go ochrzcić to dostałby imię gruba berta. A to dlatego że podobnie jak tego typu działo lubi czasem porządnie huknąć. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ten czas tak szybko leci albo Dzień Masturbacji jest nie tylko raz w roku. Tak czy siak nie jest powiedziane że można to robić tylko od święta. I dobrze bo masturbacja to przecież seks z kimś kogo najbardziej się kocha. Poza tym bezpieczny, darmowy i zawsze udany :D l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych saamoobsługowych ;) l do juterka l p.s. Tej nocy trzeba spać wyjątkowo szybko aby zdążyć się wyspać. Znów ktoś kradnie nam jedną godzinę l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty calineska jesteś żydówka że tak pająki chronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie obudziłam się z katarem 😭 skąd ten drań domnie przywędrował :O Dopiero niedawno mordował mnie prawie 2 tygodnie 😭 Za oknem mgła jak mleko, ciekawe czy słońce się dziś pokaże. Nie da rady bez porządnej kawy, więc startujemy. Kawa dla Saama, herbatka zielona z cytrynką dla Calinessy, soczek marcherwkowo jabłkowo mangowy dla Daa. Calinessa, akcje z pająkami dobre :D ale ja taka samarytanka nie jestem, zawsze pająk musi być unicestwiony, inaczej bym się bała że znów mi wejdzie do mieszkania. Jeszcze gdyby mu się zdarzyło umknąć gdzieś w mieszkaniu to już byłaby tragedia:O Muszę przyznać Calinessa, że bardzo buduje mnie Twoja postawa, dbania o siebie, zresztą nie tylko o ciało ale o całość. Powinnam brać z Ciebie przykład, a ja ostatnio leń jestem straszny:( . Daa, kobieta nigdy nie ma za dużo bluzek, zobaczysz, że jak wyciągniesz te jeszcze zaworeczkowane to za chwilę stwierdzisz, że koniecznie znów musisz kupić nowe :D No takie jesteśmy i tyle :D Nie wiem jak tam u Ciebie z możliwością wyboru kreacji, ale jeśli możesz, to lepiej kupić na miejscu i przymierzyć, bo czasem te zakupione w necie ładne tylko na fotce i jeszcze trzeba znać dokładne wymiary. Kilka zakupów ubraniowych miałam nie trafionych, niestetey. Saam, dzieki za odpowiedź o piecu. Czyli masz wygodę , raz dziennie zapalasz i spokój. Czy do Twojego pieca potrzebna jest elektryka ? Bo tak się zastanawiam co z piecem, kiedy nie ma prądu? W sumie też podobnie spalam węgla, ale mam zwyczajny piec bez wspomagania elektrycznego. Piszesz, że odpowiadasz na moje pytania ale chyba nie zawsze, czasem jednak coś Ci umknie, bo ja raczej czytam wszystkie wpisy:D Pytałam kiedyś o okulary. Konkretnie pytałam czy używasz tylko jednych do wszystkiego czy podobnie jak ja używasz kilku... odpowiedzi nie było:( a ja pytałam dlatego, że może ja mam źle dobrane szkła, skoro muszę do wszystkiego używać innych:( Godzina przyspieszona nie wiadomo pocokomu to potrzebne. Zanim organizm się przystosuje upłynie trochę czasu:O W związku ze zmianą czasu już mam godzinę w plecy,więc zasuwam do kuchni a później jadę na polowanie kurteczkowe, albo żakietowe :D Trzymajcie się cieplutko, miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palmowe dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 czasem tak bywa że nie wyrabiam się i odpowiedź zostawiam na później A później już nie pamiętam. Tak było ostatnio z muzyką której polubienia nie rozumiałaś. Akurat to trudno wytłumaczyć. Może dlatego mi się podobał że warstwo buduje on napięcie i pasuje do pewnego tła obrazu filmowego. W przypadku który był ostatnio to pasowanie nie było zbyt udane.. Okulary noszę jedne. Niestety coraz mocniejsze. Z reguły do czytania i bardziej precyzyjnych robót ale łapię się już a tym że długo nie zdejmuję ich wcale. To okulary do "bliży" więc prowadzić auta się w nich nie da. Dzięki za kawkę l l hej Zuziu 🌻 musisz wstawać jeszcze wcześniej. Albo wieczorem napisać post a rano wpół jawie wpół śnie tylko kliknąć "wyślij". Dziękuję za sniadanko. l l Udanego dnia wszystkim :) U mnie pogoda zupełnie nie palmowa, pada i jest zimno. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi jestem ciekawa czy upolujesz jakas odpowiednia kurteczke i zakiet .Mam nadzieje ,ze nie beda to czarne kolory :-) Wiesz ,ja jestem domatorka i rzadko gdzies bywam ,wiec poki co bluzek mam na lata .Kreacji weselnej nie chcialabym kupowac ,bo na jeden raz sie nie oplaca ,a w tej ubieglorocznej nie pojde ,bo wesele w tej samej rodzinie .Mam tez weselne z innych lat ,ale teraz wszystkie za 'luzne'.Moze do czerwca 'dobiore ,bo poki co prawie nic .Wlasciwie chcialabym aby przybylo mi ciala w jednym miejscu ,ale wstydze sie napisac w ktorym (wcale sie nie wstydze :-p). Ja okularow mam 3 pary ,wszystkie do 'blizy',1,50 i 1,70 ,te mocniejsze biore do sklepow ,aby przeczytac sklad produktow ale widze w nich juz slabo drobny druczek . Ide parzyc popoludniowa kawke ,bo mozna zaslabnac przy takiej pogodzie i cisnieniu . Ferdzi ,dzieki za soczek .Wczorajszego sie nie napilam ,wybacz ,ale byl z grejfrutem a ja biore leki na nadcisnienie a przy nich nie wolno . Dobrego popoludnia i wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej popołudniowo Zuzanno, ubawiłaś mnie :D kto tak długo śpi ??? Do tej godziny na łóżku to pewnie odleżyn bym dostała :D:P Saam, no widzisz, więc jednak jest coś na rzeczy,ja wiem, że to wszystko brak czasu, zapomninie. Mnie też się często zdarza, no ale w moim przypadku to już SKS :P To nie jest z Tobą tak źle, skoro masz okularki tylko do czytania, jeszcze wszystko przed Tobą :D Kiedyś też miałam wyłącznie do czytania ale to był początek. Daa, namierzyłam się dzisiaj i żakietów i płaszczyków i kurteczek, w różnych kolorach. Przyznaję, że najbardziej celowałam w czerwone :D ale zawsze było coś nie tak A to za krótka, a to za mała, to za duża i dupa zbita :( Kiedy już sądziłam że jednak dziś nie kupię nic, trafiłam idealnie na kurteczkę wiosenną ale .....czarną :D Ta leżała idealnie i naprawdę poczułam się w niej tak jakby dla mnie była szyta:D Trudno, będzie czarna, za to dodatki, czyli torebusia i apaszka będą czerwone :D O malutki włosek nie kupiłam teżczerwonych butków :P tak bardzo mi się podobały, no ale obcas 10 cm :O więc zamknęłam oczy i zrezygnowałam 😭 Daa, to Twoje oczka też jeszcze silne, moje do chodzenia są mocniejsze niż Twoje do czytania:( Ja też zażywam tabsy na ciśnienie a codziennie zjadam całego grejpfruta. Tabsy zażywam tylko rano a owoc zjadam koło południa. Jakichś zawirowań zdrowotnych z tego powodu nie odczuwałam, ale skoro Ty nie możesz to już dla Ciebie nie będzie grejpfruta :D A lubisz melona ??? Przeżyłam dziś ucztę duchową. Nie wiem, może ktoś z Was też włączył TVP Kultura i tam Koncert z Toskanii Andrea Bociellego. Rozpływam się kiedy go słucham a tą piosenkę uwielbiam. Kilka prezntacji wyszło z pod mojej ręki z tym podkładem muzycznym. https://www.youtube.com/watch?v=f_JLkIOnq04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,odplynelam sluchajac tej arii ,pieknie . To i tak mialas szczescie ,ze trafilas na dobra kurteczke ,a ze czarna trudno ,z czerwonymi lub innymi dodatkami ja ozywisz :-) Mowilas ,ze nosisz buty na niskim obcasie ,ale te ktore pokazalas na koturnie to sa wysokie ,polamalabym teraz sobie nogi na tak wysokich ,od prawie 15 lat moje nogi sa niestabilne 😭 ,poza tym na wysokich obcasach bylabym wyzsza od meza . Jesli chodzi o grejpfruty ,to one znosza dzialanie lekow przeciwnadcisnieniowych .Melonow specjalnie nie kupuje ,przeciez mam swoje 2 zawsze przy sobie ,ostatnio jakby tez sie skurczyly i musialabym kupic mniejsze staniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedwieczorne l cześć Danusiu 🌻 jakby co to ja mogę Ci odstapić trochę swoich kilogramów. Bez żalu bo idą święta i by się przydało trochę wolnego miejsca pod paskiem. l Goście wyjechali więc można się poczuć swobodniej. W sumie to trzeba zacząć się obrabiać bo wieczorem mecz. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, też się cieszę że udało mi się zakupić jednak tą kurteczkę wiosenną. Ostatni wiosenny płaszczyk był w kolorze niebieskawym, taki lekki melanż z polpielem ale co z tego jak założyłam go tylko raz :D i więcej nie założę, jakoś nie fajnie się w nim czuję. Jeśli chciałabyś aby Tobie "poszło w cycki" to musisz więcej jeść :D A tak serio, to najlepiej zakupić push-up wtedy "melony" automatycznie zrobią się większe:D Grejpfruty niwelują działanie atybiotyków a akurat potęgują działanie leków na ciśnienie, tak kiedyś wyczytałam. Chyba na mnie to nie działa, choć czasem popołudniami łapie mnie obniżenie ciśnienia, bo nagle chce mi się spać :D a może to cukier spada :D W każdym razie grejpfrut owoc ze wszech miar polecany i bardzo zdrowy. Miłośniczką melonów, tych żółtych, jest mała, a że przybędzie do mnie już we wtorek, to na wszelkie wypadek zakupiłam takiego dwu kilogramowego :D Są lekkie, bardzo soczyste, a jak się je potraktuje z lekka cytrynką, to pyszota jakich mało.:D Pisałam, że teraz chodzę na płaskim, najczęściej w adidasach, albo w butach trekkingowych. Na wyjścia muszę koniecznie obcas,może być mała koturna, ale najbardziej lubię szpile na 8-10 cm, tyle że to już tylko wspomnienie:O Myślę, że i tak pewnie zakupię te czerwone człenka,jak tylko zobaczę jakieś na odpowiednim obcasie:D Na nic moje zakazy się zdadzą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie donoszę że konkurs na lustro został rozstrzygnięty. Wygrała wersja ładniejsza ale mniej praktyczna. Kolejny raz ustąpiłem kobietom. Mam nadzieję że mi się to opłaci ;) Teraz kolej na zakup pozostałego wyposażenia: półka, wieszaki, uchwyty itp. Mam nadzieję że z tym pójdzie szybko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, jak zaczynałam pisać nie było wpisu Saama. Hej Saam, na kogo stawiasz w dziesiejszym meczu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję, wreszcie lustro zawiśnie w odpowiednim miejscu i nie będzie Cię już martwić. Skoro było ładniejsze,to wybór był przecież prosty :D Z tego co pisałeś wcześniej to wymieniałeś tylko podłogę w łazience a teraz wygląda na to, że zrobiłeś kapitalny remont łazienki, więc w końcu jak jest ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nie bede zabierala Twoich tak ciezko zdobytych kilogramow :D Ferdzi ,cycki moga zostac takie jakie teraz sa ,tylko ,ze zbyt g***townie ubylo mi kilogramow przez chorobe to skora sie marszczy :D.Za malo mam na pupie i tam przydaloby sie wypelnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Daa, wszystko pomalutku powróci. Mój brat miał taką samą operkę jak Ty. Brał nawet chemię. Po pół roku miał reoperkę i zaczął wtedy przybierać na wadze, że przytył 10 kg. Czuł się nawet z tym źle i zaczął się odchudzać z natur Hause:D Teraz trzyma wagę, ale nadal też trzyma dietę....twardy zawodnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wpis pierwszy się pokazał za to drugiego,ponaglającego nie widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego? Przecież pisałaś co nieco a wcześniej rozmawiałyśmy i mówiłaś jakie masz problemy. Dwa dodać dwa zawsze jest cztery. W mojej rodzinie też oprócz brata były takie przypadki,więc znam temat. Sama niedawno też przechodziłam to badanie, więc wiem do jakiego trzeba się przygotowywać tak jak Ty się przygotowywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×