Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

dziendoberek A ja dzisiaj wyspalam sie do wiwatu! Nie napisze o ktorej wstalam:P W tym tyodniu podsypialysmy razem Betulko. To znaczy razem-osobno:O Tekla wczoraj jakos nie zwrocilam uwagi ze pisalas o problemach siostry z sercem. Mam nadzieje ze wszystko sie normalizuje. Zycze tego Tobie i Siostrze. Tak samo jak umknal mojej uwarze wpis o urodzinach Buffy. Buffy to juz stateczna psia-dama. Ma prawo miec do luk w uzebieniu. Niektore nie-psie damy takie problemy maja duzooo wczesniej :) A dzisiaj nasza Vanilka swietuje. I to w knajpce gdzie miala pierwsza randke z Malzusiem. Bedzie bardzo romantycznie. Milego wieczoru Vanilko. Musze wyjsc z domu. Choc na chwile ..... wczoraj przyrzeklam sobie ze bede siedziec w domu mialam dosyc wyjsc. Ale siedziec tak caly czas to tez nic dobrego... Terix nie melduje sie od paru dni:( Ciekawe czy powtorzyla te badania? Dziewczynki udanego popoludnia zycze Wam wsiem. Trzymajcie sie. Do wiosny juz niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz mam pewnosc na 100% Chlopy pochodza od malpy. Upieklam maly kawalek chudego boczku. Na skorce byla pieczatka, stempel:( Ciezko mi bylo to odkroic, pomyslalam zostawie przeciez i tak nie bedziemy jesc skorki. Malz ukroil sobie kawal i zjadl ze skorka i z ta pieczatka:( rece opadaja:( Ja w tym czasie bylam w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnim wieczorkiem 🖐️ a ja spędziłam prawie cały dzień poza domem - potem zjadłam późny obiadek i obejrzałam film „Coco Chanel” na FilmBoxie Teraz moge poserfować w necie :P sie należy Nigdy nie nudze sie w domu - jest tyle to zrobienia, tyle do przeczytania, obejrzenia a do poleniuchowania jeszcze więcej :D Ale tęsknie za ruchem na świeżym powietrzu, byle nie spacery bo tego bardzo nie lubie. Dla mnie marsz albo rower. Bastylko moja Siostra nawet nie chce wspominać o lekarzu :O mówi że samo przejdzie - i to mnie niepokoi. Nie wiem jak Wy - ale ja czuje wiosne, Gdzieś w środku mam przekonanie i dziecięcą prawie ciekawość że stanie sie coś nowego i radosnego! Nic innego mi do tego nie pasuje tylko wiosna! Od zawsze tak miałam. Jak dnia przybywało to ja dostawałam pałera. Teraz też mnie nosi :classic_cool: Daisy - wczoraj miałam sen taki z ulubionych: wędrowałam z nurtem rzeki (nie wiem co to za rzeka) przez Hiszpanię. Było tak pięknie, że aż oczy bolą mnie na samo wspomnienie :D:D:D nigdy w Hiszpanii nie byłam ale krajobrazy we śnie były zjawiskowe. Płynęłam na plecach, wpław prosto na Gibraltar. Musze sprawdzić na mapie gdzie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - nasza Vanilka ma stolik zaklepany podobno na środe. na 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham sobotnio Bastylko wróciłaś już z rajzów? opowiadaj gdzie byłaś:) a ze zjedzonej pieczątki na skórce uśmiałam się setnie:D:D:D Teklo dziękuję za fotki, super historia, super ludzie, super przyjaźń, tak trzymać:) fajną fryzurę miała pani młoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Stęskniłam się za wami👄 Pierwszy tydzień był wnuk, a w drugim przyjechała synowa. Czas nam bardzo szybko zleciał, nie nudziłyśmy się:D Wczoraj pojechali i zrobiło się pusto:( Tekla w Hiszpanii to chyba Ebro, zazdroszczę c***ięknych snów. Dzięki za zdjęcia. Wspaniały pomysł z kapelusikami, wyglądałyście cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie domyślałam Terixiu ❤️ Dobrze, że jesteś - koniec urlopu :P czas na Wyspe wrócić :D Zulko - wyoglądałaś juz wszystkie filmy czy jeszcze niedziele filmową robisz? ❤️ Bastylko napisz czy macie jeszcze śnieg ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka powtórzyłam badania i nic dobrego, muszę ograniczyć mięso wieprzowe i nabiał(sery), w marcu powtórka badań. Jak nie będzie poprawy może być biopsja nerek:( Tekla a ja bardzo lubię spacery, nieraz bardzo długie:p U mnie śniegu prawie nie ma, ale zapowiadają opady, może trochę przykryje śmieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie dzi -11 bylo i zimno jest. Nalepilysmy z mama 130 pierogow ruski jutro na sniadanko okraszone cebulka zostawiam lodowce. We wtorek jade na lotnisko.M nic nie wie o niespodziance,ale puszcze wam fotke z randki jak wroce;.a fajna okazjajeszcze zblizajace waletynki i m bedzie mial urodziny,a ze go juz nie bedzie wiec taki prezent ode mnie. Moja corcia idzie do kina z kolezanka na 50 twarzy Grey'a. Dobrej nocki . Tekla kapelusiki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Jutro mnie nie będzie - jedziemy z wizytą do Teściowej, 10 lutego kończy 87 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix wybacz że przegapiłam. Wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 👄 A teraz kawa (_)> (_)> (_)> (_)> chociaż pewnie już każda po kawie i nikt nie przyjdzie:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - ja przyszłam na kawusie ❤️ z przyjemnością się napije i potowarzysze bo faktycznie chyba oprócz nas nikt na Wyspe nie zajrzy ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu nie wiem jak u Ciebie ale u mnie zasypało na biało, piękny puch i to chyba są ostatnie podrygi zimy bo podobno od czwartku ma być w plusie nawet do 8 stopni Pozdrawiam niedzielnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla🖐️ Dziewczyny stosują tumiwisizm:( U mnie też biało i byłoby ładnie gdyby nie wiatr, wieje okrutnie. Ale słoneczko już coraz wyżej i mam nadzieję że niedługo będzie wiosna:D Biorę się za obiad. Dzisiaj będą podudzia duszone z indyka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :D U mnie też zimowo i co chwilę popaduje Ja chcę ciepła, nie lubię zimy chociaż ona też potrzebna :D To miłej zimowej niedzieli wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc u mnie tez cos zawieje prusz za chwile slonce i tak w kolko.Snieg przykryl lod juz zaliczylam bum.Ja tez chce wiosny lata.Milej niedzielki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A u mnie wieje sniegiem:( Snieg pruszyl noca i ranem kiedy smacznie spalam. Teraz wieje silny wiatr i zwiewa puszek z dachow. Przyjdzie mam jeszcze poczekac do wiosny. A juz myslalam ze jest po zimie:( U mnie dzisiaj byl bezmiesny obiad i jestem juz glodna. Trzeba bedzie zrobic jakis podwieczorek, bo jeszcze schudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawy od Ciebie Terix chetnie sie napije. Do kanapki z kielbaska: P bo na dzisiaj juz dosyc tego "wegetarianizmu":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze takie zle warunki na drodze a Betulka w podrozy:O Szczesliwej drogi Betulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
....a za tydzien walentynki:O co prawda nie obchodze tego swieta, ale prezentu od meza bede sie domagac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w czwartek mamy tłusty czwartek po pączusiu dla tradycji jednym zjemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatajcie u mnie dziś wiało łokrutnie:o dobrze, że mam kaptur, to przynajmniej głowy mi nie urwało;) Teklo a gdzie tam koniec;) co prawda kupka obejrzanych filmów topnieje, ale wciąż jest;) różne filmy się trafiają i fajne i beznadziejne;) Bastylko może miałaś leniwe na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w czwartek jemy pączki, jak ten czas szybko leci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix nie możesz żadnych serów, czy tylko żółtych, topionych, pleśniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×