Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

no dobra. salatke zjadlam sama:) Byla dobra. A jutro w Operze wiedenskiej jest bal. Moze ktoras sie tam wybiera?.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, że wynik mojej biopsji tarczycy jest negatywny - znaczy sie żadnych zmian nie ma i nie ma komórek rakowych. Daisy - śmiem twierdzić że co drugi Polak w naszym wieku ma guzki na tarczycy. Większośc nawet o tym nie wie. Leczenie polega tylko na kontroli, ew wyrównywaniu poziomow hormonów tarczycy przy pomocy leków. Biopsje pobiera się w trzech miejscach - nie ma potrzeby z każdego guzka. Zanim zrobią biopsję - powinien lekarz rodzinny zrobić dwa razy USG i sprawdzić czy guzki zmieniają wielkość, skierować do endokrynologa i dopiero wtedy lekarz endokrynolog decyduje o biopsji. Jest dość kosztowna więc robi się po uprzednich kontrolach. Ja na endokrynologa czekałam pół roku. Nie ma co - rób co trzeba ale w międzyczasie zaklep sobie termin u endokrynologa. Jak będziesz miała wyniki USG to termin będzie jak znalazł. Bo do endokrynologa idzie się z wynikami: poziomu hormonów i USG - inaczej nie przyjmują a jesli przyjmują to i tak trzeba od początku czyli od USG i badań krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - mnie się najczęściej śni pociąg - ciągle sie na pociąg spóźniam, albo zostaję w nim sama i nie wiem co dalej :O A dzisiaj rano śniły mi sie pączki :D:D:D Małżowina wstał wcześniej, kupił pączki w dużej piekarni w mojej wsi i przed wyjazdem do pracy wniósł ja na góre. Zdążył mi powiedzieć że kupił bezpośrednio na "rampie" i dlatego taniej bo po 1.20 No i sniło mi sie, że nasze pączki wyglądają jak placki, jakieś takie niewydarzone i wcale nadzienia nie mają :D:D:D W tym śnie myślałam tak: "nie ma sie co dziwić że takie gnioty - były przecież tańsze" :D:D:D Ale jak wstałam i zobaczyłam pączusie na stole - uspokoiłam się. Są piękne, z różanym nadzieniem i lukrem bo takie sobie zamówiłam. Nie opychamy się: kupiliśmy 4sztuki :P jeden zjadłam teraz przy kawie drugi zjem jak małżowina zrobi kawke popołudniową więcej mi nie trzeba :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać 👄. I mamy tłusty czwartek. dziewczyny...naprawdę czas zapitala jak głupi tramwaj...przeca dopiero co robiłyśmy wigilię!!! Jedyna pociecha, ze niebawem wiosna. Wczoraj piekłam pączusie serowe. Ciekawe jak tam randka Vanilki....... Całuski dla wszystkich pięknych wyspiarek 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślcie, że moja małżowinka taki wspaniałomyślny! :D o nie! zamawiał 60 pączków dla swoich pracowników i przy okazji te nasze cztery sztuki kupił! :D:D:D:D nie latałby o 5 rano po kilka pączków :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, jadłyśmy pączki razem...po przeciwnych stronach komputera ;) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - jak Cie znam to w Twoim biurze królują Twoje serowe pączusie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i pączki👄 Właśnie pochłonęłam jednego z toffi, drugi będzie do popołudniowej kawy, z ajerkoniakiem. Kupiłam cztery. Ale myślę że mogłabym zjeść z 5, takie pysze:D:D:D Dorix ty to prawdziwa gospodyni jesteś, ja już nie pamiętam kiedy smażyłam pączki:P Jak zostanie, to może jeszcze na twój się załapię:D Tekla jak było u wnusia? Wróciłaś pewnie zmęczona? Takie bobasy mają niespożyte siły. Vanilka jak niespodzianka, wytrzymałaś do końca? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdaisy duck
Hejka dziewczynki zapraszam na pączki Ja podobnie ja Wanilka robię własne bo wychodzę z założenia że swoje nawet jak nie wyjdą,smaczniejsze i zdrowsze od kupnych;) A że za bardzo pączkowa nie jestem to znowu nie jestem dumna hi,hi ze swoich pączusiów.Co oczywiście nie przeszkodziło mi w pożarciu już 5 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u góry to oczywiście ja .Za dużo pączków w brzuchu az na mózg poszło;) Dziewczynki ja jestem zmęczona bo gniotłam,wyrabiałam,potem lepiłam,potem musiałam się najeść do syta.No i jestem ciut zmęczona,zatem pozostawię Wam moje pączki OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO i się odmelduję.Całuski i udanego nie za bardzo objedzonego pączusiami czwartku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! te pączusie serowe to Dorix smażyła wczoraj :P Wanilka wsiąkła i nie pokazuje sie - pewnie randka była udana :P Terixiu ❤️- Ty wiesz co i jak bo jednego Wnusia już na Ludzi wychowałaś :D Ano bolą plecy i oczopląs był, ale wysciskałam sie i wyprzytulałam na dłuuugi zapas :D:D:D Czytałam książeczki, puszczałam "bąka" (tego blaszanego:P), karmiłam i mleczkiem i mięskiem i bananem i ziemniaczkiem; kulałam sie po dywanie, długo obserwowałam co się dzieje za oknem, śpiewałam i tłukłam sie przykrywką od wielkiego gara hłe hłe :D Pośle zdjątko bo robiłam sobie z nim słitfocie :D Ja podobnie jak Ty Terixiu - mogłabym zeżreć pączków z tuzin :D ale wystarcza mi sił żeby tego nie robić ;) Zjadłam dwa i super ❤️ Ostatnio częściej sięgam po daktyle niż po ciastko Daisy ❤️- Twojego pączka absolutnie zjem wirtualnie bo innej opcji nie ma - mmmmmmm…… pychotka :D nigdy nie odmawiam Wyspiarkom a czym nadziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na gimnastyke 🖐️ u mnie 8 stopni - jak tak dalej pójdzie to będe jeździć rowerem a małżowinie dam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
witajcie "tlustoczwartkowo" Jak dobrze ze Twoje wyniki badan Teklo sa ok. I ja jem paczki. jeszcze nigdy paczki nie smakowaly mi tak bardzo jak w tym roku. I jeszcze nigdy tyle nie jadlam tyle co teraz:( Ale dziwne, nic nie przytylam. Czyli gdybym nie zjadla tych paczkow pewnie udalo by mi sie schudnac:O No ale od srody zaprzastaje definitywnie jedzenia. Dzisiaj jeszcze zjem jednego. U mnie paczki wielkie jak buly! Niektore smakuja tez bulowalo:P Dziewczynki jak co roku dzsiaj bede ogladac bal w operze. Dlatego juz sie pozegnam. Zrobie sobie herbate, zjem ostatniego paczka. I bede podziwiac smukle sylwetki i talie osy pan w balowych sukniach:P Do jutra kochane dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem ruda. Zawsze tak sie dzieje, kiedy wczesniej napisze post a pozniej sie loguje. Jezeli zaloguje sie wczesniej wszystko jest w porzadku:O A Vanilka pewnie juz ucztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko melduję, że tradycji stało się zadość - wtryniłam trzy pączki, a podobnie jak mówi Terix i Tekla mogłabym o wiele więcej. może dlatego, że jadam je wyłącznie w tłusty czwartek to smakują mi obłędnie? ale tylko z dżemikiem i lukrem, na inne szkoda bioder;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana jesteś, o wszystkich pomyślisz,nawet o takim leniu do chodzenia jak ja;):P Teklo niedługo roczek przystojniaka F., powiedz nad jakim prezentem dumasz? Vanilia opowiadaj jak było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca spokojnie możesz pooglądać Polowanie na czarownice z Nicolasem Cage'm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywam się - dziś była piękna pogoda ze słonkiem, pewnie ciśnienie poszło w górę to i mnie łepetyna pęka:o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce wstało - chodźta na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? dzisiaj piątek 13-go więc proponuję zadekować sie na Wyspie i nie opuszczać jej jeśli ktoś jest przesądny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bezchmurne niebo, temperatura rośnie no i fajnie bo na wiosenke czekamy Śniadanie lekkie po wczorajszych dopalaczach w postaci pączków :P http://www.kulinarnyprzepisna.pl/wp-content/uploads/2013/07/polskie-sniadanie.jpg i może jeszcze coś http://www.smaczne-blogowanie.pl/wp-content/uploads/2012/08/sobotnie-%C5%9Bniadanie-2.jpg albo całkowita asceza - grejfiut i zielona herbata :P http://thumbs.dreamstime.com/x/grapefruitowa-sa%C5%82atka-23214025.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Jeśli pozwolisz wybiorę serek z rzodkiewką i bułeczkę z pomidorem:D Tekla ciesz się wnusiem, bo latka szybko lecą, a najfajniejszy jest do pięciu lat. Później za szybko dorośleje:D Teraz jak mu przypominam jak zimą robiliśmy orły na śniegu, jeździliśmy na łyżwach, latem na kartach albo na placu zabaw, wycieczki za miasto,to mówi ale ja byłem dzieciak:D A teraz to wszystko obciach. Teraz najciekawsze są rozmowy o seksie, o życiu, o podrywach. Za szybko dojrzewają. Cieszę się tylko że nie zamyka się i rozmawiamy na każdy temat. U mnie mgła okropna ale jest ciepło. Muszę zaraz wyjść odebrać buty od szewca. Dla mnie 13 jak każdy inny, nie wierzę w przesądy:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki🖐️ Teekla Ja zawsze nadziewam pączki marmoladą śliwkową i wzorem mamy właśnie tylko do pączków do tej marmolady dodaję odrobinę araku.Mama tak robiła i ja tak robię jakoś mi to pasuje smakowo. A pączki także robię według starej receptury z żółtek,prawdziwej wanilii z sokiem i skórką cytryny no i oczywiście spiryt być musi;).Są żółciutkie bardzo aromatyczne i nawet jak nie za piękne to smakują jak żadne inne.Oczywiście nie lukruję tylko pudruję cukrem w wanilią.A moje pączki są hi,hi ciekawe bo nie ma dwóch jednakowych:p jeden większy,drugi mniejszy,tu i ówdzie coś puści i wyjdzie krzywusek ale wszystkie jednakowo smaczne. No i oczywiście sporo tradycyjnie rozdałam sporo zeżarłam a na dzisiaj zostało tylko 3 sztuki zatem jak ktoś ma ochotę na poprawiny zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzieki za sniadanie Teklo. daisy po zmianie 1 stycznia lekarz rodzinny moze dac Ci skierowanie na Ft4 Ft3.Więcej nie wiem.Ale nie wiem czy u Ciebie tarczyca powoduje ze jestes szczupła,kiedys mój endo powiedział jesli hormony FT4 i 3 i TSH sa w normie to tarczyca nie powinna dawac objawów tzn ze jest zdrowa.Na pewno zapropnuja Ci biopsje ,ale wiem ze robi sie jak guzki przekraczaja 1cm.Musisz poszukac dobrego endo,bo tak jak piszesz na fundusz nie ma szans.Ja tez zaczełam chodzic prywatnie a potem doszedł termin do endokrynoga na fundusz.Od tej pory chodze 2 razy do roku tylko na badanie i badania krwi i tyle.Pocieszę Cie ze bardzo rzadko na tarczycy wystepuja zmiany niedobre.Tak jak pisze Tekla większość ludzi je ma i nawet nie wie. Nie doczytałam czy wskazniki krwi tarczycowe masz w normie? Teklo ciesze sie ze wynik dobry,p[ewnie tez masz tylko wiyty kontrolne,napisz co ile ? tez 2 razy do roku? Terix tak jak piszesz im dzieci starsze to madrzejsze ,ale widze Ciebie wnuk i tak nie opuszcza,choc starszy Bastylko dawałas linka kiecki na wesele,tez mi sie podoba,zakupiłas juz ja?Napisz czy weselisko masz w moich stronach latem? Orsejko napisz jak O sie czuje,zmartwiłas mnie kolejnym kłopotem.O kasie wiem ile sie wydaje na leczenie naszych zwierzaków. Zulko,Dorix pewnie sie cieszycie dzis ostatni dzien pracy i wolne U mnie prawdziwa wiosna,słońce swieci ,ja nawet nie wychylam nosa za drzwi,dopadło mnie jakies nie wiem przeziębienie,lezałam kilka dni w łóżku,teraz ze mna troche lepiej ,ale byłoby za dobrze,zachorował młody.Dobrze ze ma wolne to nie opuści zajęć.W domu prawdziwy szpital,jeszcze fajnie ze małżyk choć zakupy jakies zrobi. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daisy ,ja zjadłam wczoraj jednego pączka za to dużego małyk w cukierni kupił,sama nie smazyłam bo na pewno za dużo byśmy zjedli A tak ja z małzykiem po 1 a młody zjadł 4 wielkie pączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo U nas na biały serek ze szczypiorkiem zawsze mawiało się ,,białe szaleństwo,, .Co na śniadanie?!,-Białe szaleństwo Zatem dziękuję za to szałowe śniadanko👄 Terix No jeśli nawet o seksie możesz porozmawiać z wnusiem to łączy Was wyjątkowa więź.W sumie nie powinno to dziwić bo zawsze byłaś z wnukiem bardzo blisko.A ze rośnie i zmieniają mu się upodobania i poglądy to normalka.Za chwilę przyprowadzi dziewczynę do babci i będzie więcej osób do kochania❤️ Zulka No ja przecież nie mogę ani na chwilkę zapomnieć o Twoich upodobaniach skoro mam chęć przebywać w Twoim towarzystwie;). Ostatnio to powiem ciut nas zaniedbujesz,filmy wygrywają z wyspą.Wiem że można się wnerwić jak człowiek pisze sam do siebie no ale nawet jak się nie spotykamy bezpośrednio w tym samym czasie to nawet poczytać potem jest bardzo przyjemnie.W efekcie przynajmniej ja czuję się tak jakbym spotkała się tu i teraz i lepsze to jak nic,zatem zapraszam choćby na mała chwilkę👄 Betulka także coś ostatnio umilkła.Ploteczka także znikła i nawet nie wiemy jak poszło synowi.Ploteczko zajrzyj choć na chwilkę.Wanilka zrozumiałe przebywa z niedźwiadkiem jej nieobecność w pełni zrozumiała i usprawiedliwiona;) Fruwająca miała jeszcze podrzucić kilka fotek,rozpaliła ciekawość i przepadła.Fakt pewnie teraz częściej bywa w nowej posiadłości no ale wyspa tyż pikna;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Ploteczko jak fajnie że jesteś:D Wyniki mam wszystkie dobre ale objawy mam więc chyba nie do końca to prawda że jak wynik dobry to objawów brak.No nie wiem już się pogubiłam w tym wszystkim.Do rodzinnego także się nie zarejestrowałam bo jest oblężenie.Jak przyjdzie mi na rodzinnego czekać pół roku to na endokrynologa pewnie ze dwa lata:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×