Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

O matko...nie wiem o Bożym świecie...co z Durczokiem? Musze poczytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka pewnie już nie wróci, nie widać żadnych wpisów. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix...ja jestem , choć niewidoczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po gimnastyce 🖐️ Dorixiu - lepiej Durczokiem sie nie martwić i nie przejmować bo nie warto :D wpisz w wyszukiwarke wpadka Durczoka i wszystko o tym znajdziesz ❤️ Terix - jestem bardzo ostrożna przy próbach osądzania ludzi. Nie ufam tym tępym pismakom robiącym za hieny. Ale zobaczymy co oswiadczy komisja. Mój syn jest fanem kuchni a chleba w szczególności. Foch bardzo mu smakował, obiecał że też upiecze :D Etap chleba na zakwasie ma już za sobą ;) Zulko - co sie stało? jutro powiedz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkowo Nie podjęłam decyzji co do sałatki...zrobiłam tylko śledziową dla M bo zostały "resztki" z popielcowej :-). No i porową zamiast jarzynowej. Z krabami i wszystkimi innymi robakami nie będę robiła bo jestem uczulona :-p. A z kurczakiem wędzonym chyba też odpada - Teo powiedział dzisiaj, że taki kurczak jest fuj :-o. No i koniec pieśni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - nie musisz sie tłumaczyć ani stresować ❤️ spoko spoko na wszystko przyjdzie czas ❤️ Zulka ma racje :D:D:D zaczynamy odliczanie - szybko zleci, obmyslaj kreacje bo Matke Panny Młodej szczególnie się lustruje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pokazało się :D:D:D Dorix poczytaj w necie. Tekla ja też nie osądzam, ale pismaki to hieny. Wydaje mi się że to na czyjeś zamówienie spreparowali artykuł. Jeszcze nie było sprawy a już go osądzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka coś źle się poczuła, mówiła że coś ją kręci. Może zatruła się czymś? Betulka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki BeTulko Terixiu Dorix ❤️ Powiem nawet bardzo brzydko: nie znosze tych naszych dziennikarzyn bo to ich w połowie z prawicą obwiniam za podzielenie Polaków, za kłótnie, agresje i opluwanie wzajemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie podniecam się doniesieniami prasy czy tabloidów. Sami przeżyliśmy tragedię i doniesienia telewizji, komentarze internautów..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam w necie. Nie mam zdania, wiem, że Durczok jest bardzo zarozumiały i"co to nie ja". Ale jako dziennikarz błyskotliwy. Pewnie wmieszał się w jakieś prywatne sprawki... Zulka chyba siedzi na WC....oby nie jelitówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie BeTulko Zulka - mam nadzieje że to tylko zwykłe rozwolnienie ❤️ Focha piekłam troszeczke dłużej: 45 minut + 20 bez przykrywki bo bałam sie tej razowej mąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam chyba mały problem. Za dużo mam roboty. Co i rusz mi dokładają, jestem mało asertywna. Albo ktos nie umie, albo nie ma czasu, albo chory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ja musze iść kanapki dla małżowiny zrobić :O znikne na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - ja za to mam coraz mniej...tylko moje opinie. Teraz pojawiła się konkurencja. No i teraz do końca kwietnia jestem w "kamaszach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko, i bardzo dobrze. Czasem trzeba pokazać rodzince "swoje zdanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko...to i w "opiniach" ma się konkurencję? Trzeba stawać do przetargu czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, masz nadmiar pracy a ja nadmiar kilogramów 😭 Jestem sobą przerażona i nie wiem co robić - nie mam apetytu, jadam byle jak i wciąż tyję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie w opiniach dla komisji gminnej (nie było tego dużo), wysłałam dziś ofertę cenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×