Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Bastylko Fakt nie bywałam ostatnio na weselach ale teraz raczej na krótko się nosi.W długiej sukni to chyba tylko panna młoda. Betulka jest taka słodka że chyba ją poliżę,lubię słodkości A Dorix z racji szorstkości może zafundować piling to także jest fajne i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja wiem, ale nie powiem:P bo to przeze mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, nie doradzę w sprawie ubrania weselnego - nie bywam, ale masz rację co do długich kiecek. Takie chyba nie na czasie, no! oprócz różnych gali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tymi otrębami można posypać chlebek, a extra dodać prażonej cebulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka może jest tak jak pisze Teekla,Banderasek po prostu skorzystała z okazji by odejść? Jak widać na modzie także się nie znam,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tam, latem na topie były długaśne sukienki i spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając temat słodkości ;-)...macie jakieś przepisy na sałatkę szybką (taką np. 1-2-3 puszka i lu do miski, może być ryż) ale bez kurczaka i bez szynki :-p. Taką na rach ciach ciach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - no i znowu jesteś sobą :D ❤️ jak ja to lubie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tej mody na długie sukienki cieszyła się moja koleżanka - śliczna dziewczyna, buzia jak marzenie, tylko nogi koszmarnie skopane niestety - że nareszcie może je modnie zasłonić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam długie suknie i spódnice ale jakoś pasują mi do szczupłych lasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Jak pisałam nie znam się na tegorocznym trendzie w modzie ale poradziłabym byś nie kupowała nic przez internet.Ja na Twoim miejscu połaziłabym po sklepach i mierzyła,mierzyła choć naprawdę wcale tego nie lubię.Wiem jednak że nie zawsze to co nam się podoba dobrze na nas leży.Bywa ze workowata kreacja z wieszaka na naszej figurce nabiera gracji,szyku i wdzięku.I dopiero jak mamy tą szmatkę na sobie widzimy że jest to strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTula: por jajko ogórek kiszony majonez ❤️ ❤️ ❤️ albo: gotowany brokuł (różyczki) jajko cząstki pomidora majonez ❤️ ❤️ ❤️ tyle że to nie z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka a improwizacja wchodzi w grę z tą szybką sałatką?weź puchę kukurydzy groszku, fasolki, do tego paprykę, ogóreczka, sos do sałatek i gotowe. jak masz więcej czasu to dodaj sera żółtego, albo jajo na twardo starte na grubych okach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez by dluga sukienka troche "wyciagla" Po tych paczkach... Betulka expres-salatki... to te z puszki:P Niestety nie zjadalne. U mnie jutro bedzie pieczarkowa na pierwsze danie... i na drugie:P Moze byc jeszcze chleb z kielbasa jak ktos bedzie czul glod:p Wlasnie chcialam juz dzisiaj ugotowac ta zupke, zeby bylo szybciej ale jestem na wysepce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Bastylio? Daisy ma racje: odpuść sobie internetowe zakupy idzź do dobrego sklepu z kieckami i poprzymierzaj. Ja tak kupuje bo nieraz kieca na wieszaku wygląda nędznie ale jak sie założy - to EUREKA! zupełnie inaczej na żywej babie leży Wystarczy rzut okiem…. i wiesz, ze to jest to czego szukałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepszą sałatką jest taka: ryż, paluszki krabowe (tak naprawdę nie mające z krabami nic wspólnego), ogórek świeży, ogórek konserwowy, majonez i wyciśnięty czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zrobić mamie na urodziny a nie chcę tradycyjnej jarzynowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Ryś wpycha mi się na klawiaturę, którą mam na kolanach i leży dopóki go nie zwalę pół na pół, jak nie on;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki kochane, muszę się pożegnać. Nie potrafię na cztery palce a Szczęście sie dopomina, żebym mu opowiedziała o 50 twarzach Greya. Nie, nie, nie....nie spotykamy się :P, ale czynimy dla siebie dobre uczynki na odległosć. Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka to polecam wykwintną ziemniaki pokrojone byle jak, ogórek świeży w kostkę, ogórek konserwowy też w kostkę, por drobniutko i wyciśnięty czosnek, majonez i gotowe, prosta, niewyszukana, a pyszna bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię ryżową z tuńczykiem i meksykańską...meksykańska bez ryżu. Mam teraz problem z wymyślaniem i dosmaczaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Opowiedz Mu o 50-ciu twarzach Szczęścia:p No i tak się zastanawiam czy to nie jest wojna podjazdowa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naszykowałyśmy sałatek,mamy chleb,pyszny likier jak opuścić taka wyspę no i po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×