Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

eeee Betulka jak ma to byc salatka urodzinowa to mozna poswiecic troche wiecej czasu. Nie musi byc ekspresowa. Pomysle bo na szybko nic nie przychodzi mi do glowy. Ma byc lekka i warzywna ale nie tradycyjna jarzynowa. Tekla ja mam duzo czasu i na pewno cos znajde. Ale w sklepach jest dokladnie to co w katalogach. Ja juz sie rozgladalam. I to dlugo. A wszystko jest szyte w Chinach. Dokladnie. Czyli "wsio rawno" gdzie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja podobnie jak Dorix muszę też się odmeldować. dziękuję, za pogaduchy 👄 papapa kochane moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia salatka wg przepisu Zulki jest dobra. Robie cos w tym rodzaju. Moze dlatego ze w moich regionach kroluje salatka kartoflana:P Daisy nie bardzo wyobrazam sobie polaczenie smaku ananasa i fasoli. Moze to i dobre:O Ale czytajac przepis jakos mi nie pasuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), na urodzinowy obiad idziemy z mamą do restauracji - przyjęła w bólach argumenty, ze już nie ma siły i zdrowia na obskakiwanie tabuna gości :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko No właśnie pasuje i to bardzo.Taka sałatka i bułeczka i już nic więcej nie trzeba.Ja ta sałatkę i tą druga ryżowa robię bardzo często bo smakuje nam wszystkim.Ta z kurczakiem i fasolą na dokładkę ładnie wygląda,zatem pasuje na urodziny.No ale oczywiście może się zdarzyć że to co smakuje mnie nie musi smakować komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowe pomysły na sałatki macie - wszystko skrzętnie zapisuje. Przyda sie ;) Zulko Dorixiu dobrej nocki 🖐️ ❤️ i ja musze iść kanapki do pracy małżowinie zrobić - więc na razie macham łapką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie "wykwintna" z ziemniakow gotowanych w mundurkach:P Mozesz jeszcze dodac zielony koperek. Czasem ja dodaje jak mam i nie mam co z nim zrobic:P Dziewczynki ja tez sie zegnam na dzisiaj. Bedziemy jesc kolacje. Dzisiaj jest Camembert. W wersji lekkiej-dietetycznej. Malzyk jeszcze nie wie. Bedzie rozczarowany:P Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyłączyli mi prąd ,ale na razie wrócił. Bastylko robię ta sałatkę. Chociaż ostatnio miałam we woreczku starte ogórki ser por i jakieś warzywa sosik zrobiłam jogurt naturalny mieszam 3łyzkami ,dodaje ulubione przyprawy sol,pieprz i ostatnio lubię dodawać przyprawę do zimniaków i frytek wymieszałam i wyszła pycha, można ugotować pierś i gotowe placki tortilli tam rozłożyć sałatkę. Posypać prażona cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Daisy :-), wiem ale jakoś nigdy w moich "marketach" ;-) nie widziałam wędzonego ale może nie zwracałam uwagi :-). No, ale i marketów zbyt często nie odwiedzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko No i u mnie w poniedziałek nie było prądu z połowę dnia,miałam ziąb w domku:(. Tak mi się wychłodziło że potem grzałam,grzałam i ciągle było zimno😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob salatke wiosenna. Ogorek kiszony i swiezy, rzodkiewka, , cebulka wiosenna ze szczypiorkiem, jajko gotowane, ser zolty, szynka gotowana albo cos w rodzaju mortadelki:P. Wszystko przyprawione, majonezem z jogurtem, musztarda i chrzanem. Tylko ze to jest salatka do chlebka. Betulka albo zrob cos w rodzaju salatki "szefa" z szynka, serkiem, jajkiem, pomidorem i ogorkiem i salata lodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Pewnie znajdziesz tylko musisz poszukać.Naprawdę mogę polecić tą sałatkę z czystym sercem bo jest zaskakująco smaczna.Wiem bo robiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), coś zrobię ale te sałatki z szynką, paluszkami krabowymi i kurczakiem to jakoś mi nie podchodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj wystarczy. Zwiewam. Do jutra🖐️ A o salatce pomysle. Tylko nie wiem czy ma byc to do zimnej plyty czy do cieplych mies Betulka? Chyba jako przekaska w domu, po obiedzie w restauracji? Dobranoc dziewczynki🖐️ Spijcie dobrze. mam nadzieje ze jutro nie zaspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, przestudiuję jeszcze raz i jeśli dotrę do jakiegoś marketu (bo tu jest cały problem :-p) to spróbuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasne kreacje sa najlepsze Betulka. A szynke z przepisu zawsze mozna wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także pomalutku będę się żegnała bo muszę i ja naszykować coś chłopu na kolację bo zaraz zjawi się w domku.Jeszcze spacerek z psami,itp,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały ser robię gniotę widelcem trę na tarce świeżego ogórka i rzodkiewkę na wiórki cebulkę w kosteczkę ,szczypiorek lub koperek dodać trochę śmietany lub jogurtu doprawić po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio, sałatka ma być na przekąskę dla zgłodniałych ;-) i wpadających na chwilkę - czyli raczej zimna płyta :-). Dobranoc, dzieki za pomoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem dobranoc dziewczynki Betulka jak już wybierzesz przepis koniecznie napisz co wyszło.Całuski dla Wszystkich dziewczynek👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×