Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

wymieszałam łychą ale dość dokładnie (pół minuty :D) i zrobiłam ciasto dość luźne żeby miało szanse wyrosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Nie wiem o czym piszesz ale cieszę się że przyszłaś,jesteś👄 I nie zamykamy się w niczym,czy to skorupka,czy domek,czy cokolwiek w czym można się zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi, hi......mamy odmienne spojrzenia jak stare dobre małżeństwo. Już dobra, dobra....nic się nie odzywam. W każdym bądź razie...nawet jak mnie nie będzie przez kilka dni bo będę robić sama na siebie focha...to bądźcie pewne, że zawsze tu będę. Terixiu...Ty jesteś dla mnie najprawdziwszym wzorem i kopalnią wiedzy. Wiem, że masz dla mnie najlepsze rady, dziękuję, że jesteś 👄. Dziękuję Wam wszystkim, ze jesteście: mądre,piękne, dowcipne, inteligentne. Najwspanialsze 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka🖐️ Na zachete do poprawy (tak to bywalo w naszych czasach w szkolach):P i ja postawie Ci dwojke. Ale jutro przyrzekam jak tylko sie pojawisz dostaniesz 5 z kropka:) Nie wyglupiaj sie i nie wypisuj ze nie zwracamy na Ciebie uwagi, bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chorą tarczyce,przy tej chorobie wolno się myśli. Wolno myślę albo wcale,momentami nie wiem o czym się przy mnie gada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! :O BeTulka przyszła i płakulkać zaczyna Nie płakusiaj BeTulko - wszyscy Cię kochamy tylko, że nam Ciebie bardzo brak ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, będę dalej męczyć, ile dałaś wody na te pół kilo, bo słyszałam, że te mąki z wyższym numerem chłoną jej więcej Dorix tak nam mów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy wieczór zwierzeń w popielcową środę ;) Be - tulko, ty jestes taka słodka i niewinna, ja niekiedy obawiam się, że Cię urażę swoją szorstkością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Bastylio! Doła mam chyba, nie przejmujcie się 👄 ale już nie chcę dwój bo przestanę chodzić do szkoły :-p Właściwie przepraszam wszystkie - ślimak mnie wchłania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa! pieprze nigdzie nie ide :P Zulko dałam dużo wody 3 i pół szklanki bo zauważyłam że facet na filmie ma wielkie te szklanice :P no i moja mąka w 1/3 razowa bardziej chłonie wode Dałam dużo i zrobiłam ciasto takie luźne jak na drożdżóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Nie przepraszaj nie masz za co przecież.Czasem każdej z nas jest smutno ale nie dawaj się ślimakom,żółwiom i innym skorupiakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem Twojego focha Teklo, a otręby dodasz jutro czy coś innego? i powiedz w czym będziesz piekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka jeszcze za bardzo nie bierz przykładu z Teekli bo nie wiadomo co jej jutro z tego hi,hi ciasta wyjdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - mozna sie schować w skorupce bo to miłe i wygodne ale znamy Cie :P wcale nie musisz ❤️ nikomu nic nie zrobiłaś złego nic winna nie jesteś - nie obwiniaj sie Trzeba rozmawiać - bo to oczyszcza atmosfere i powoduje że jest radośnie i wszystko zaczyna mieć sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie przecież, ze ostatnio bardzo sie pogubiłam, pogmatwały mi się kilkuletnie relacje z partnerem. Nikt ze mną nie mógł wytrzymać, ani w domu, ani w pracy...na wyspie też nie chciało mi sie bywać...ale wydaje mi się, że czas wyprostował niektóre marzenia, jest mi coraz lepiej. Dzięki Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się pomysł Dorix na posmarowanie chleba rozbełtanym jajem i posypanie makiem - będzie błyszczący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix! Jesteś boska!!! W życiu nikt o mnie nie powiedział, ze jestem słodka i niewinna, łooo matkoooo! Raczej, ze jestem zaciętą w sobie zołzą, na dodatek pamiętliwą :-p Nawet nie wiem jak się czuję z tą słodkością i niewinnością ;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sprawdzilam moja make..:O 1050 Bo z bialej normalnej maki 405 wyjdzie chyba tylko wloski chlebek-Ciabatta. Dziewczyny na wystawie w sklepie widzialam ladna kiecke ale w duze malowane wzory. Troche ma polysk. Nie probowalam bo bylam naubierana, jak sybirak. Ale chyba wzorki nie pasuja do eleganckiej kreacji na wesele? Choc wzorki chowaja tluszcz. A w ogole to bym chciala dluga sukienke do ziemi. Ale pewnie w takich sie nie chodzi na wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula - otrębów nie dałam bo zamieniłam jedną szklanke na mąke razową - to prawie same otręby są :D ale myśle tak jak Terix że w następnym FOCHu dodam coś ekstra A ile mi ten wyjdzie i sie nie zniechęce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka hihi zołza to moje drugie imię;) przynajmniej w pracy:P czepiam się, bo wymagam i mam jak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ojej aż se parsknęłam jak przeczytałam że jak rozmawiamy to jest radośnie.Różnie to nam z tą radością bywało:p:D.Nie chodzi mi akurat o nasze utarczki słowne ale kilka ostrych spięć na wyspie miałyśmy.Najgorsze są te sytuacje gdy nie za bardzo wiadomo o co chodzi.Choćby sprawa naszego Banderaska,w sumie nie wiadomo co ją tak uraziło,zabolało.Ja osobiście nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio - widze Cie w tej marszczonej pięknej sukience - tej pierwszej nie musisz takiego bolerka - dokup letni zwiewny żakiecik i ten fason dla Ciebie chyba jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Teklo, wiem. Ale czasem nawet rozmawiać trudno, bo gardło ściska :-o Oczywiście nie ma to nic wspólnego z Wyspą i Wami! No! Wystarczy! Melduję uprzejmie, że nie będę piekła chleba, focha ani nic podobnego:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - dobrze to określiłaś :D:D:D ❤️ jesteśmy jak stare małżeństwo - każda inna :D Życie byłoby nudne gdybyśmy były poukładane i uporządkowane na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko jak najbardziej można sukienkę do kostek, w ub roku były trendy. a i wzorek nie przeszkadza, byle żakiecik z rękawkiem 3/4 był np. jednolity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - Banderasek chciał odejść i to zrobił Wykorzystał pretekst Kłótnie i nieporozumienia są dobre Trzeba je tylko chcieć rozwiązywać -rozmawiać ot choćby tak jak dzisiaj Jestem z Was dumna Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×