Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ja ostatnio sypiam w kratkę.Raz śpię a dwa razy nie.Ale zawsze budzę się po kilka razy w ciągu nocy.Czasem szybki zasypiam a czasem leżę i się wściekam.Nie wiem od czego to zależy ale tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie widze wpisu:O Zulka z polowy porcji wychodzi okolo 6 sredniej wielkosci sloikow. I nie stoi zbyt dlugo, "schodzi" szybko bo mozna ja jesc do obiadu. Nie jest za kwasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a w dzień nie utniesz czasami komara? pewnie nie masz czasu Bastylko jak bark? wróciła rodaczka od prądów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko kapusta pekińska, czy zwykła? dla nas dwojga pewnie z połowy musiałabym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam nowego budzika:O Stary 20-letni jest tak slaby ze nie slysze jak "sobie bzyka" A te prawie wszystkie nowoczesne budziki swieca mocniej jak moja energiooszczedna zarowka. Ja nie moge spac jak jest tak jasno w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy faktycznie, dobrze Bastylka przypomniała, dziś popielec, możemy najwyżej powąchać korek;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapusta jest zwykla. Pekinska chyba jest za miekka:O Ja kupilam taka z czubkiem bo byly male glowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Puki co autentycznie nie pamiętam już w kiedy zrobiłam sobie drzemkę w dzień.W takim przypadku nie przespałabym pewnie ani minutki w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylam na dalszych zastrzykach bo nie moge wyrobic sie z rana. No i nie slysze budzika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nie bądźcie takie despotyczne,ksiądz co mszę podciąga z kielicha a my mamy sobie odmawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Najlepiej sobie koguta kup.Nie świeci w nocy rankiem za to głośno drze dziób.A jak niepotrzebny można rosół ugotować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana - błagam przestań - nikt a tym bardziej ja nie mówil o Twoim zakłamaniu. Dajmy już temu spokój. Proszę ❤️ 👄 Też uważam, że czasy wielkiego zgiełku na Wyspie minęły ale my takiego zgiełku nie potrzebujemy przecież. Nam wystarczy świadomość, że mamy to jedno magiczne miejsce gdzie możemy się spotkac. Nie zawsze musi tu być pełno i nie musimy nikogo udawać ani udawać ze wszystko jest cool Bądźmy sobą i tak jak Zulka pisze - reagujmy na pytania, komunikujmy się bo właśnie o to chodzi. Wiele razy tak było że na pytania odpowiedzi nikt się nie doczekał. Nie bede mówić kto bo to nie ma znaczenia. Ale tak jest. Dobra - dziewczynki. Już pisałam ze nie mam zamiaru sie stąd wynosić, jest mi tu dobrze, w paru osobach mam wsparcie i zrozumienie. To mi wystarcza. Kocham Was i szczęśliwa jestem kiedy spadaja na nas pięknie spędzone wspólne chwile. Czasem zupełnie nieoczekiwanie :D Zjadłam dzisiaj pyszne sledziki w sałatce od Bastylki Jutro pieke FOCHa (nastawiłam!:D) a w piątek babke majonezową Wiele razy w roku robie przysmaki wg waszych przepisów :D Coś pieknego! [:D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hihi no to już się rozgrzeszyłam;):P Teklo naprawdę robisz focha? super!!! a z jakiej mąki powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedziałabym teraz z Wami ale musze coś pilnie zrobić cholera :O Zajrze chociaż do gara i naciesze oko tym co jadłam :P:D Daisy - 👄 Bastylko - 👄 Vanilko :D no nareszcie jesteś z wesołym kawalkiem nasza pociecho Ty 👄 :D nie pisze że z dow*c*i*p*e*m bo cenzor obetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurtka tak mnie smali po tym dorszu wędzonym przerobionym na sałatkę że chleję jak żłób.Całą noc będę kursowała pomiędzy wyrkiem a kibelkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - myślałam że ugotowałaś sledziową a to Vanilki sałatka! :D ale też fajna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem co złego zrobiłam z fochem? czy to, że użyłam mąki 760, a nie jak w przepisie 470, czy to, że wyrobiłam ciasto a nie tylko wymieszałam składniki łyżką, czy po prostu za krótko piekłam, w sumie 50 minut, bo wyszedł lekki zakalec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby jeszcze mozna bylo tego koguta "zaprogramowac" na pozniejsze pianie:P Daisy moze znasz specjalna rase kogutow ktore lubia dluzej pospac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Jak to mówią siła wyższa👄 No i ja muszę focha koniecznie,już tak dawno nie piekłam chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo a Ty wymieszałaś ciasto łychą czy zagniotłaś? i mam jedną uwagę, warto ciasto posmarować wodą, bo po tych 12 godzinach, nawet pod ścierką góra lekko wyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór I dostało mi się ostro, pewnie jeszcze bardziej się zamknę w sobie ale taka moja natura - czasem chciałoby mówić całe moje "ja" a nic ze mnie wyjść nie może. Przez takie zachowania dostawałam dwóje w znienawidzonej przeze mnie szkole . No i teraz też tak mam :-o Ale wszystkie was kocham i też czasem mi przykro, że nikt nie zwraca uwagi na mnie :-( Chyba mam złe dni ostatnio, wybaczcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka a chyba pisalas ze do chlebka dalas wiecej wody jak w przepisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im jaśniej na dworze tym wcześniej pieją koguty:P a ja mam zegarek, który nie razi w nocy nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Bastylko więcej, bo inaczej mąka by się nie związała. ale o tym pisała garnkowa koleżanka, która przetestowała ten przepis Betulka, no wiesz;) przecież kocham Cię za to, że dotrzymujesz mi towarzystwa wieczorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nowa strona się szykuje, bo wpisów nie widać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety musiałam "zaczynić" z maki jaką miałam czyli z 450tki ale za to jedną szklanke pszennej razowej dałam Rośnie piknie - jutro przed połedniem upieke :D A majonez kupiłam i na piątek rodzince do kawy majonezową walne :D BeTulkowy przepis na ogórki i papryke u mnie kolejny rok zdje egzamin - co otwieram słoik to o BeTuli myśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×