Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Betulko, każdy mi mówi, że "ładnie wyglądam". Nawet na okoliczność postu wyrzekłam się słodkości (nie wiem, czy wytrzymam). Może to taka nasza uroda? Tez mi ciężko siebie zaakceptować. Całe zycie byłam "huderlakiem". Jesteśmy więc dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ogarnąć mieszkanie i troszkę odpocząć. Caffe fiksuje. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znikam, jutro "do woja, marsz do woja" ;-) Dobranoc Dorix Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć coś na @ poleciało .Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze Vanilko ❤️ - dziękuje za @ coś dobrego posłałaś choć nie wiem co to może być? Dobrej nocy Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka - ja to zjem a Ty mi jutro powiedz co zszamałam :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja dopiero mam wolne:( Orsejowo prosze sie nie najezac. Ja po prostu myslalam o Tobie (glosno i na pismie) Balam sie ze nie daj Boze jakies klopoty zdrowotne w rodzinie:( Jestem przeczulona na punkcie chorob najblizszych bo jak inaczej moze byc w moim wypadku:(:( No ale dobrze ze wszystko juz wyjasnione. Butua dzisiaj intensywnie myslam o salatkach. Chcialam jednak zaproponowac ze 3 wersje roznych salatek jarzynowych. Sa lekkie i zdrowe. Skladniki podstawowe te same, tylko pomieszac je roznie. Do jednej dodac buraczki pokrojone w kostke, chrzan i koperek, do drugiej papryke, kukurydze i zilona pietruszke, trzecia biala z kartoflami i ogorkami No ale klamka zapadla! i dobrze:) PLotko dobrze ze dochodzisz do siebie po grypie:) Za to Zulke zlapalo:( Nie choruj Zulka, wiosna idzie.... Teraz dla mnie najpiekniejsza czesc wieczoru, albo raczej nocy. Buszowanie po necie:):) A jutro pewnie znowu zaspie:O i tak w kolko:O Dobranoc dziewczyny. Spijcie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam o co chodzi w tej "aferze Durczoka" Pamietam go jeszcze ze starych dobrych czasow z Teleekspressu. Dla mnie to byl? jest? sympatyczny dziennikarz. A najlepiej by bylo jak takie sprawy wyjasniac w sadzie, a nie w gazetach:O W koncu po to jest sad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje że jestem ....z kawą zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie nie jest wszystko w porządku ..ale staram się udawać że tak jest jestem zmęczona tym wszystkim :O ...może zbyt impulsywnie podchodze do wszystkiego i bardzo wszystko przezywam aż za bardzo .......miłego dnia .....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu gorąca kawusia,dzisiaj może już wypiję.Zapraszam Dziewczynki odnosnie weseliska to jeszcze daleko ale na razie spokojnie,na razie ogladałam Teklo ale sukienki dla Młodej a nie dla siebie ,nawet nie mysle bo jest problem musze dojśc do jakiejs normalnej wagi.Ja też jak pisze Betulka niby niejedzenia mam z tym problem.Dobrze ,że chociaz mnie nie przybywa lekki minusik ,ale to stanowczo za mało.Chyba tez powoduja sterydy ale sie nie usprawiedliwiam wcale. Czekam juz na rower zeby zacząć coś robić / Na razie mam propozycje dan itp ;ale nawet nie patrzyłam dokładnie ,sala piekna, a dalej zycie pokaze. Daisy ,Zuleczko oby to nie był taki wirus u Was jak w naszym przypadku.Bierzcie jakies od razu rutinoscorbiny bo trzyma dziadostwo długo oj długo. Bastylko a Tobie juz całkiem przeszło? Dorix wiesz czasem zazdroszczę Ci nadmiaru obwowiązków.Jestes ciagle miedzy ludzmi to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko od jakiegos czasu tez duzo myślałam o naszej wysepce i wiem po sobie,ze często ma sie cos napisac do którejs i sie jakos zapomina dac znak,ale wiesz ze zawsze kazda czeka na Ciebie,szczególnie my ranne ptaszki. Piszecie o pieczeniu focha,u mnie przyjeła sie babka wiórkowa wg przepisu Tekli,ostatnio juz 2 razy pieklam i jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo pytałas o konto na allegro,ja mam czasem cos kupuje ,kilka rzeczy niepotrzebnych a dobrych tez sprzedałam nawet na moim koncie a masz juz załozone.? Tzn nigdy nie wystawiałam zawsze robi to syn ale kupowac owszem sama kupuje ,syn tylko płaci przez swoja karte Paya bo niestety mój bank nie jest ujety w systemach płatnośc***aya.Moge robic tylko internetowo przelew ale nie przez Paya.Płacac przez Pay od razu sprzedający ma wplate i szybciej jest wysyłka. orsejko Ty czesto własnie kupujesz firanki do pokojów ,pokaz co ostatnio zakupiłas bo własnie jestem na etapie szukania wystroju okien do duzego pokoju własnie pod katem wesela i szukam szukam nic jakos mi sie nie widzi.Wszedzie tylkp firany z tiulu i sama sie zastanawiam,musze przejśc gdzies do sklepó jak juz bede zdrowsza.Dziewczynki co jest teraz na czasie z oknami?Dajcie jakies propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przyleciałam ja tez na kawusie:) Dziewczyny to co wam wysłałam to samo zdrowie , było to z ananasa , banan , pomarańczy i sok malinowy. Robi się szybciutko ananasa w kostkę banana w plastry sok z pomarańczy do blendera miksujemy do uzyskania gładkiej masy wlewam niepełne szklanki,cos zostawiamy dokładamy banany i sok malinowy miksujemy wylewamy na góre. 1 świeży ananas,1 duży pomarańcz lub dwa małe,3 banany i sok malinowy to składniki na 4 porcje.Pychotka Miłego dzionka życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - nie założyłam jeszcze konta bo chce mieć konto bankowe specjalnie do tego celu. Założe konto np w Millenium i posiadając je zarejestruje sie w Allegro. Bo nie chce do tego używać konta bankowego z którego korzystamy na codzień. Tym bardziej, że nie rozliczmy się przez internet i nie będziemy. Więc takie bezpłatne konto w banku na potrzeby allegra musze mieć. Myśle że najdalej w przyszłym tygodniu to zrobie. Vanilko - ciesze sie że robicie takie zdrowe napoje. Też lubie. Nie można było poznać co to jest bo fotka komórką chyba zrobiona i przebarwienia jakieś żółto-szare ma. Dziewczynki - ja zawsze dla swoich dzievci robiłam dużo soków owocowych i warzywnych. Moja sokowirówka pracowała bez przerwy. Potem jak sie troche zestarzała tto tarłam nią ziemniaki na placki :D A teraz nawet mówiłam do córki że chyba kupie małą zgrabną sokowiróweczke i dla siebie i małżowiny będe robić soczki do wypicia codziennie szklaneczke. Upatrze sobie - musi być ładna żeby mi kuchni nie szpeciła i wracam do soczków robionych. Tym bardziej że jak wnuki do babusi przyjeżdżać będą to też mogą pić. Pozdrawiam, miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, Terixiu - dzisiaj zjadłam na śniadanko focha - jest jeszcze lepszy :D Troche mniej chrupiący bo przenocował w plastikowej jednorazówce :P ale mnie to odpowiada. Obawiałam sie, że na drugi dzień będzie "be" ale jest super. Będe częściej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dzisiaj wypikam dwie kawy i obie jednakowo smaczne i aromatyczne:D dzięki 👄 Dzisiaj na śniadanie zjadłam kanapki z łososiem i pomidorem. Plotka a dlaczego chcesz kupić wystrzałowe firany do salonu w związku z weselem, przecież wesele nie będzie w domu? Ja też długo tłumaczyłam się że tyję oddychając. Ale wystarczy położyć kartkę w kuchni i zapisywać każdy kęs który bierze się do buzi. A to ze dwa orzeszki, a to kęs chleba, czy bułki, a to jabłko. Dodać na koniec dnia wszystkie posiłki i zobaczymy ile wyszło kalorii a ile powinnyśmy. Przy małym wysiłku spalamy mniej niż spożywamy:P Niestety po meno metabolizm jest bardzo spowolniony. Idę na masaż i prądy:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo i Terix Teklo patrz zeby mozna było płacic przez pay karta z banku Millenium ,potem sprawdze czy mozna,to ułatwia bardzo.Mój bank choc bardzo duzy nie ma takiej mozliwości. Ale na razie nie mam problemu,syn czy córka zapłaci swoja karta. Odnosnie rozliczania my zawsze robimy przez neta. Terix musze doprrowadzic chałupke bo u mnie bedize w domu błogosławienstwo młodych itp.Zawsze jest u panny młodej. Przyszły zięc mieszka kilka domów dalej i nie bedzie problemu,2 minuty spacerkiem.Znaja sie od dziecka zreszta. tak mnie ciagnie dzis iaj na dwór ,ale jeszcze posiedze w cieple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo widze ze Millenium bank jest uwzgledniony do płatnosci na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w ten piątkowy dzień.Prawda że wszystkie zgodnie lubimy piątek;)? Orsejko Nie bądź smutna przecież wiesz że wszystkie bardzo Ciebie kochamy.Gdybyś była nam obojętna nawet byśmy nie zauważyły że Cię nie ma.A tu jak sama widzisz płacz,pytania i troska.Za kawę dziękuję i była to wyjątkowo pyszna kawusia👄 Ploteczko Dzięki za troskę👄. Wczoraj czułam się kompletnie przeziębiona dzisiaj odpukać lepiej,nawet glut mi zelżał:p Na temat firanek nie podpowiem bo ja chyba we wszystkim jestem sto lat za murzynami:D Dziewczynki składniki na Focha i ja zakupiłam,zrobię w przyszłym tygodniu.Jak mi nie wyjdzie zleje Wam sprawiedliwie pupska nie omijając ani jednego:p Zulka Ja nigdy nie miałam masażu i pewnie nie powinnam się wypowiadać ale skoro nie lubię nawet jak M to robi tym bardziej nie polubię obcych łapek na swoim ciałku.Jestem niedotykalska:p Teeklo Dziękuję za śniadanko.Chlebek wyszedł Ci piękny i zapewne równie smaczny. Betulka Wędzony kurczak jest fuj na ciepło na zimno jak dla mnie dobry. Choć oczywiście do zdrowych dań zaliczyć tego kupnego nie można.Ja jednak czasem,nawet często go kupuję bo niestety lubię:( Wanilko Dzięki za ten przecier owocowy w lecie często robię tyle ze z owoców z sadu.Truskawki robię z mlekiem na wierzch czapeczka bitej śmietanki i jest:classic_cool: Terix Masaże rozumiem ale za co krzesło elektryczne:p?I jak tak o prądach mówimy to ja mogłabym chyba podjąć się leczenia bio-prądami.Zawsze w zimie jak jest mróz każde wyjście na dwór tak mnie ładuje elektrycznie ze potem strzelam przez pół godzinki.Nie mogę dotknąć nic metalowego bo normalnie wali az boli.No i nikt do mnie nie podchodzi bo zetknięcie także powoduje wyładowanie elektryczne.Zatem Terix zapraszam do mnie,będziemy się przytulać:) Bastylko Zbombardowałyśmy Betulkę sałatkami że nie zrobiła wcale;).Nie wie co traci bo wszystkie nasze mieszanki warzywne zasmaczyste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co za moim oknem świeci słoneczko:).Chwalę się bo świeci nie od ranka,wyjrzało nieśmiało zza chmur, gdzieś około 12.No i teraz mam ślicznie. Dorix Może czas przerzucić ciut obowiązków na współpracowników?.Wiemy że jesteś bardzo pracowita i bardzo wielostronna no ale trzeba ciut czasu wygospodarować dla siebie.Jak nie teraz to w kiedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się odmelduję bo muszę coś porobić.Życzę udanego dnia i weekendu.Całuski i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqq... Dzisiaj wieczorkiem :) Dziewczyny, tak to bywa, że jak ktoś coś potrafi to zaraz dostaje więcej do roboty. Tym , którzy popierniczą robotę, zawsze jest lepiej. Plotko, myślę, że chętnie bym pracowała w biurze z taką osobą jak Ty, bo jesteś bardzo serdeczna:) Orsejko...wyluzuj. Stres i napięcie jest feeee. Wszystkim dziewczynom przesyłam całuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×