Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Hej dziewczyny w słoneczny dzień . Wczoraj nie myłam okien wypadło mi co innego ,ale zaraz się biorę trzeba pogodę wykorzystać. Dziś Doris obydwie idziemy na kijankowania ,bo wyjątkowo popołudniu mam wyjście. Miłego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane :) zamelduje się tylko i powiem że u mnie ok. i że skończyłam myc okna ..:D zabieram się za obiad ..dzisiaj makaron ze szpinakiem :) 🖐️ milusiego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teklo.. bardzo dziekuje za kawunie bardzo lubie taką zimną i ciut zmrożoną ..oraz sniadanie 👄 Plotka .. melduj co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie świeci słońce ale kurtka jaki ziąb.Termometr pokazuje +7 a ja się czuję jakby było co najmniej tyle na minusie.Dalej nic mi się nie chce ale o myciu okien nie pomyślałam nawet przez sekundę.W takie zimno?! Teeklo Pyszności👄 Mnie także niepokoi milczenie Ploteczki. Ploteczko hop,hop Autentycznie nie mam o czym pisać😭 Betulka Przytulam mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🖐️ U mnie też słoneczko świeciło dziś pięknie;) Orsejko noooo .......makaronu ze szpinakiem jeszcze nie amciałam:) ale Twojego skosztuję;) na pewno jest pyszny👄 Widzę, że już okienka idą w ruch ja już mam pomyte zrobiłam to przed swoimi urodzinkami :( Terix torebek nigdy nie jest za dużo tak jak bucików;):P Daisy👄 Ploteczko hop, hop kuknij do nas na chwilkę chociaż;) A ja trochę się w nerwiłam bo zlikwidowano mi moją NK nawet mnie nie informując :( Teklunio przytargałam zaległą butelczynę :P :) o której zapomniałam:( noooooo ale, co się odwlecze to nie uciecZe;) stawiam koniaczka i winko wiśniowe :) Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y zdróweczko wszystkich WYSPIARECZEK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupiłam kurteczkę na zameczku i już czuję, że będę ją lubić ;) a do kurteczki :P :) spodnie takie zwężane dołem i też mi odpowiadają, jak nigdy wszystko mi pasuje ;) Muszę jeszcze iść do fryzjera ale to już chyba po świętach, bo nie bardzo mi się teraz chce. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - nie daj sie nastrojom! ruszaj sie - od razu będzie myslenie lepsze a przede wszystkim CIEPŁO! ❤️ Majeczko ❤️- melduje sie na koniaczka. Dobrze mi zrobi :P Ja jestem zapisana do fryzjera na piątek, będe farbować i porządkować (podcinać) włoski Majka a jakie to spodenki? to dzinsy-rurki? czy jakieś inne? Ty to jesteś 100%owa Kobieta! ❤️ Kurcze :O tak mi doopa urosła przez zime że wstyd mi bedzie wyjść w wiosennych ciuchach :O Ale jeżdże dalej na jowejku przed południem. Tylko 1godzine do półtorej ale nie zamierzam odpuszczać przez cały sezon. Może uda mi sie wyszczuplić troche. Hłe hłe :P dziewczynki przyjechał kurier z łazikami dla moich wnuków. Za 2 tygodnie mamy ROCZEK! :D Ugotuje łazika w garze i wrzuce fotki z moich wypadów jowejem :) A teraz jeszcze jeden kieliszeczek koniaczku YYYYY i znikne na jakiś czas. Pokaże sie wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja napije sie chyba kieliszek syropku a nie koniaczku:( Za kazdym razem jak "kaszelne" to trace kawaleczek pluc. Nie wiem kiedy mi przejdzie:( Mam niechec do wszystkiego. Do pracy do komputera tylko na szczescie moge jesc:) Co prawda dzisiaj probowalam troszke grabic w ogrodku i posadzilam pare bratkow i stokrotek ale nie mam checi ani kondycji. I okna tez brudne i fitranki i auto.... Ehh.. A teraz zabieram sie za pizze:) Hawajska, kupiona gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bastylka co to za pesymistyczne nastawienie? Gdzie pełna wigoru i humoru kobieta, co się z tobą dzieje? Wszystkie dolegliwości to stan przejściowy, za kilka dni mamy wiosnę, a później już tylko lato:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo dziś po raz pierwszy tego roku chodziłam w półbutach, od razu lżej;) chyba niedługo czas na zmianę opon Dorix ugotuj prezent od Terix. Terix współczuję poextrakcyjnych boleści:o Orsejko ale jesteś błyskawica, ale jak się ma dwa domy do posprzątania to faktycznie trzeba rozłożyć siły, żeby na święta jeszcze trochę jej zostało. Teklo piękne te Wasze rowerowe ścieżki, mogę tylko powzdychać z podziwem:) Bastylko biedanaś z tym kaszlem:o pewnie przepona już Cię boli od tego szarpania:( Daisy jakie kwiatki sadzisz w ogródku i czy w ogóle, opowiadaj:) Majeczko kto usunął Ci NK? mam wśród znajomych koleżankę, która nie żyje od 4 lat i jej profil wciąż jest, wiec nie rozumiem....kto i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla wrzuć pojazd do garnka, pooglądamy:D Betulka w jakiej aptece kupiłaś skarpetki, pytałam w kilku i nie ma. Zawsze to łatwiejszy sposób na piękne stopy przed ich odsłonięciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka skąd pomysł na te skarpetki? opowiadaj jakie będę po tych kilku dniach efekty, to polecę i kupię też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piątku zaczynam poranną służbę;) będę chodzić oporządzać kociambry koleżanki. ona jutro ma się stawić w klinice, możecie sobie wyobrazić jaka jest zestresowana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakieś sposób na wzmocnienie paznokci? oprócz revalidu - po nim okrutnie mi się odbija:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wizytę u ortopedy, jak myślicie muszę znów brać zdjęcia i opis skoro już je widział, a ta jutrzejsza wizyta to pokontrolna po zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka 🖐️ Poradzisz sobie, masz wprawę, tylko pół godziny wcześniej pobudka:P Zulka poczytałam o skarpetkach złuszczających i nabrałam ochoty na wypróbowanie, ale nigdzie nie mogę dostać. Zamiast szorować naskórek, zakładasz skarpety i samo się robi, po tygodniu masz nogi wyczyszczone, i ponoć wytrzymują kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia pomogły na jakieś półtora miesiąca, teraz znów boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix no właśnie jestem tymi skarpetkami bardzo zainteresowana. a może w jakiejś netowej aptece znajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka mnie pomagała odżywka 8w1 przez jakiś czas, później przestała działać i znów mam słabe paznokcie. Obcinam bardzo krótko i maluję płynnym szkłem Eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są w aptece internetowej cefarm 24, ale przesyłka kosztuje tyle co skarpety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję wykończyć gwiazdę betlejemską, ale zaraz twardo się trzyma, a już mam jej dosyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×