Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

mam sałatkowy mix sosem częstujcie się(_____________________________)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł a u mnie w pierwszy dzień wiosny od południa pada nieprzerwanie:o Orsejko dopiero dostałam skierowanie, muszę dojrzeć, żeby zadzwonić i się zapisać;) dojrzeć, bo nie wiem czy przypadkiem nie cierpię na klaustrofobię i co wtedy? jak wjadę do tuby? wypić jednego?;) a nie można wjechać do tuby nogami, tak żeby głowa została na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix beżowa torebka też śliczna, a pikowanie jest na topie:) Plotko co się dzieje, że dopiero w środę dasz znać? Majka spokojnie, zrób badanie przecież chcesz wiedzieć co to za grzanie, prawda? Betulka nie można przyspieszyć zabiegu? przecież mama z racji zawodu powinna mieć jakieś przywileje. trzymam kciuki❤️ Bastylko wyleż to choróbsko, bo to nie żarty tyle czasu już Cię męczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zulka. A u mnie cały dzień świeciło. Nawet pranie zostawiłam na dworze (dwie pralki wyschły, trzecia nie zdążyła). Mam nadzieję, że jutro doschnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dokładnie tak samo oglądałam zaćmienie - przez zdjęcie RTG mojego biodra na dokładkę;):P a że to było w pracy, zdjęcie chodziło z rąk do rąk służąc za niezłe zabezpieczenie, a na koniec śmiałyśmy się, że konsylium nie chce wydać diagnozy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowałam w garze bardzo prościutką babkę piaskowo - cytrynową. Prawie wcale nie ma przy niej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix u mnie w nocy ma być minus 3, a w dzień zaledwie 5, brrr zimnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też widziałam zaćmienie w pracy. Przez folię z dyskietki ;) To 15 lat temu zrobiło na mnie większe znaczenie, było bardziej ciemno i dłużej trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie pamiętam poprzednich wrażeń, najważniejsze, że to chwilowe zjawisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jak robię babkę: Bełtam 6 jajek ze szklanką cukru i cukrem waniliowym (tak z 5 minut), przesiewam 2 szklanki mąki i 2 łyżeczki proszku do pieczenia, wsypuję połowę do masy jajecznej, trochę pobełtam, druga połowę mąki wsypuję, pobełtem trochtę, wlewam 3/4 rozpuszczonej -wystudzonej margaryny plus sok z 1 - 2 cytryn i do foremki wysmarowanej tłuszczem i posypanej bułka tartą. W piecyku 45 minut i ciacho gotowe. Posypuję pudrem bo u mnie lukru chłopcy nie teges :) Może którejś przyda się przepis bo prosty jak konstrukcja cepów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bełtanie to czym? musiałabym zrobić z połowy składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie kijankowałam Vanilko. Grabiłam, wypalałam, sprzątałam budę Maksowi, prałam, gotowałam, piekłam...a teraz padam na pychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikserem bełtam. Wszyściutko w mikserze. Moja bratowa bełta wszystko pałeczką do ucierania, ale ja wolę mechanicznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak kiedyś ucierałam np. sernik w makutrze:P Betulka heloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie bełtam w kuchni, straciłam całkowicie parcie na kuchnię i na dodatek nic mi nie smakuje - mam tylko ochotę na placki ziemniaczane, już od kilku miesięcy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz te sery z wiaderka..., to już nie to samo co tradycyjny ucierany sernik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ulżyłaś sobie z tymi plackami? czy tylko masz ochotę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o bełtanie ciast to ja tylko w makutrze robiłam - w zamierzchłych czasach ;-) - noo, te co ucierane były (innych i tak nie robiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronie można kupić całkiem niezłe gotowe, chociaż ja wciąż robię je sama, trę i smażę i..... śmierdzę tą smażeniną później;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×