Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

mnie ta odżywka też pomagała, później już nie, ale skoro miałam przerwę ponad rok to może spróbuję znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grudniu teściowa kupiła m na imieniny i trzyma się i nie chce zmarnować, a mam już jej dosyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakbyś znalazła kogoś kto też chciałby takie skarpetki, wtedy koszty przesyłki podzieliłybyście między siebie. tak robimy z koleżankami jak zamawiamy przysmaki dla psów - ostatnio są to żwacze czyli suszone żołądki wołowe - śmierdzą okrutnie, ale F przepada za nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jakbym się nie zameldowała to znaczy, że jestem w gościach - szwagier przybywa;) ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ja dalej jestem zaangażowana w problemy mamy - sytuacja opanowana ale... Bastylio! Byłaś u dr? Zdrówka!!! 👄 Skarpety złuszczające kupiłam w aptece obok;-) - mogę kupić i wysłać do zainteresowanej. Daisy! Wiosna radosna już kuka :-) Teeklo!!! Ślinka mi kapie na widok jagodzianek! Mniammmm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka!gdzieś czytałam, że gwiazdę należy przyciąć i "rozkwitnie" kiedy należy ale nie wiem dokładnie o co chodzi - nie byłam zainteresowana :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️- oświeć mnie :) te skarpetki w jakim stanie są po paru tygodniach? :P:P:P Może i ja sobie "strzele"? ;) BeTulka będzie chyba wiedziała bo już „używa” ;) Dziewczynki - chciałabym taką odżywke do paznokci kupić ktora jednocześnie nadaje paznokciom połysk jak lakier. Któraś wie może jakie to odżywki? Albo popytam w rossmanie? Ugotowałam jeździk! :D:D:D jak go dzisiaj składałam to miałam radoche jak jasny gwint:D dawno sie tak nie czułam - prawie jak dziecko :D:D:D hi hi coś pięknego! :D Jutro przychodzi facet na serwis filtra wody, wieczorem gimnastyka. Pojutrze rano fryzjer a wieczorem ide na wernisaż - jeden z naszych znajomych ma wystawe swoich ikon W sobote spotkanie w moim kółku... więc okna chyba umyje w niedziele hłe hłe - żartowałam :P:P:D Życzę Wam zdrówka Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - nawet nie wiesz jak sie ciesze, że choć masz "pod górke" to jednak zajrzałaś ❤️ Super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Zaparzona kawa i herbatka (__)? (__)? (__)? (__)? zapraszam Przed chwilą na termometrze było zero ale temperatura się podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Otwieram kompa i zaglądam na stół, a tu znowu same pyszności:D Po takim śniadaniu, to i przymrozki niestraszne :D Tekla :D:D:D tych skarpetek nie nosi się tygodniami, tylko raz przez około 2 godziny, później tylko normalnie moczysz i myjesz, a naskórek i zgrubienia same się złuszczają przez około tydzień. Tyle wiem z opisu w necie. Jak Betulka będzie miała wolną chwilę., to myślę że zda nam relacje. Betulka jak by nie był to wielki problem, to poproszę o dwie pary:D Rano było u mnie -2 , a teraz już samo słońce i coraz cieplej. Wczoraj spotkało mnie wielkie szczęście. Poszłam zarejestrować się na wizytę kontrolną do gastro, a pan w rejestracji pyta czy mam w tej chwili wolne, bo mogę już skorzystać z wizyty:D No i oczywiście skorzystałam:D Śmiałam się od ucha do ucha, żeby nie uszy to miałabym uśmiech dookoła głowy. Jak nie wiele potrzeba nam do szczęścia:P I z takim uśmiechem zaczynamy dzisiejszy dzień:D:D:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Terix Zobaczyłam Twój uśmiech i zaraz i mnie zrobiło się radośniej👄 Teeklo Oczywiście spróbuję wszystkiego toż to smakołyki z górnej półki.Muszę ze sobą walczyć by nie być samolubem i nie zjeść wszystkiego;) Zulka No na razie posadziłam a w zasadzie posiałam paprykę,nawet już wzeszła.Nie kłamałam pisząc że nic mi się nie chce.Mam jakiś marazm tego roku,nie wiem czy mi minie czy to może już stan chroniczny. Bastylko Nie kasłaj,nie kasłaj.Jeśli masz tego samego wirusa który atakuje u nas kaszel będzie Cię mordował dłuższy czas.Moja córka ma go już drugi tydzień.Zmieniamy syropki a on ciągle taki sam,nic się go nie ima:p Betulka Całuski dla Ciebie i dla mamy.ZDRÓWKA Majeczko No chciałoby się zobaczyć i nowy zakup i Ciebie.Dawno już się nie widziałyśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko🖐️ Orsejka pewnie zalatana,dwa domy praca❤️ U mnie za oknem słoneczko i dużo cieplej jak wczoraj a miało być chłodniej.No i znowu robiliśmy z chłopem porządki pod te nasze ekologiczne hi,hi szambo.Tak ciut śmiesznie porobili sami projekty nie sprawdzając czy nic w tym miejscu nie ma.U nas tylko kilka krzaczorów i innych patyków trzeba wyciąć ale u siostrzeńca zaplanowali szambo pod garażem.Niby garaż blaszany ale się go hi,hi nie przeniesie bo kilograma nie warzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę znowu nowa stronka i nic nie widać.Ja tam jestem laikiem i na wszystkim się nie znam ale w kafe to pracują pierdoły nie programiści.Nic tu kurtka nie działa jak trzeba,ciągle jakieś awarie i inne utrudnienia,czasem mnie szag trafia jakiem niespotykanie spokojny człowiek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic może zajrzę potem jak się uda;).A teraz wyjątkowo udanego dnia,zdrówka i naprawdę dużo szczęścia i uśmiechów👄 Zmykammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta popołudniowo 🖐️ Orsejko - nie przyszlaś dzisiaj rano ❤️ z kim siorbałas kawe? :P Terixiu - tak myslałam i żartowałam troche ;) nie znam tych skarpet ale domyślam sie że nie do chodzenia na długo są tylko do zluszczania naskórka. Ciekawe czy wcześniej trzeba smarować maściami do zmiękczania? No i jak wyglądają? Daisy - no jesteś :P bo bałam się że dzisiaj to już spod kocyka nie wyjdziesz, że sie zbuntujesz i wiosne prześpisz w swojej norce ❤️ Kawunie i herbatniczki na stole (_)? (_)? (_)? (_)? I_&&&&&&&_I? Dziś jak zwykle runde w lesie zaliczyłam a w drodze powrotnej zajrzałam do lidla i kupiłam małżowinie porcje majtek bo tego nigdy nie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Jutro pojde do lekarza po antybiotyk, bo wlasnymi silami nie wyjde z tego. Ibuprofenu tez nie moge juz wiecej brac Bylismy dzisiaj w meblowym(nie po meble) i zobaczylam dywanik w ktorym sie zakochalam. Przeceniany byl juz chyba ze 3 razy ale nadal jest drogi. Nie wiem, walcze ze soba:O Moze pojade w sobote i uda mi sie utargowac ze 2 stowki. Poza tym niedobra wiadomosc. Malzykowi pekla pieta i bedzie sie goic pewnie ze 3 miesiace. A od jutra zaczynaja sie u nas targi na ktore zawsze chodzilismy razem:( A w tym roku? jak bedzie kustykac z bolaca pieta. Za dwa tygodnie juz swieta a u mnie brudno. Okna nie pomyte:( I jak tu myc? Stary dywan ktory mnie tak wq*****. Nie mam checi do niczego. Jest mi zle! I to bardzo! I spadku tez nie bedzie! Bo szwagier powiedzial ze grunt nie rosnie:( Jak sie sprzeda jest sprzedane i nie urosnie. Ale madrosc ludowa:O Poszukam moze zjem sobie cos slodkiego i bedzie mi lepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×