Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witanko . Teklo, no ale nas rozpieszczasz tymi sniadankami. Jem je codziennie w pracy, nie zawsze mam czas podziękowac 👄. Aż taka kijankowa nie jestem. Dziś nie poszłam na kijki. Po pracy myłam okna i wieszałam firanki :) Teklo, super , że w perspektywie sanatorium. Troszki zazdraszczam. Dawno nigdzie nie byłam ;(. I spadam robic racuszki na kolację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie ciut lepiej, wczoraj bylo niewesolo. Poza tym jestem tak slaba jak dawno nie bylam. Terix jak czytam o egzaminie koncowym wnuka to otwiera mi sie scyzoryk. I wlasnie jesli chodzi o ubrania. Po co dzieciom sa garniturki i marynarki? Czy wszystkich rodzicow stac na takie wydatki? Czy nie wystarczy schludne ale normalne ubranie? Czyste uprane jeansy i ladna jasna koszula. Wymysly i tyle! Nie mozna przeciez zakazac dzieciom wychodzenia do kibelka. Juz o piciu wody nie wspomne. Pewnie tylko tak strasza. Teklo dzisiaj na sniadanie bylo tylko po pol maliny na twarz:P A ja tak lubie malinki:) Daisy nie wiem ile sie daje na prezent?:O Daj na wszelki wypadek malo(zeby nie bylo za duzo) i upiecz tort:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a okna zamazane u nas:( Sama nie juz wiem? Auto umyc, zmienic opony, ogrodek, mieszanie... Tyle tego do zrobienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze Bastylko nie zmieniłam opon ,bo u mnie to różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba sprzedamy prawa do spadku osobie trzeciej. Po uplywie 30 lat "wspolnoty" mamy do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty goralka jestes Vanilko u Ciebie rzeczywiscie moze byc roznie. U mnie sniegu raczej juz nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty goralka jestes Vanilko u Ciebie rzeczywiscie moze byc roznie. U mnie sniegu raczej juz nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jezdze na myjnie Vanilko. Czasami latem myje sama na "recznej myjni" Ale mimo wszystko trzeba zrobic porzadek w srodku i przetrzec szybki od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Teklo ależ futurystyczne śniadanko dziś zapodałaś;) skubnęłabym z niego tylko porzeczkę;) tak jak dziewczyny, wolę tradycyjne:D Vanilia już od tygodnia śmigam w półbutach, a jutro zapowiadają 17 stopni, muszę lżejszą kurtkę założyć. na zmianę opon ma jutro pojechać moim autem małżowina, niech jedzie, byłam raz i największy stres miałam wjeżdżając na specjalny podjazd, samych chłopów dookoła pełno stało i się gapili - na nuż babie nie wyjdzie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ja w dalszym ciągu nieco oderwana od codzienności tzn. mama-dom. Mama raz lepiej raz źle, dziś w nocy znów było załamanie. Musimy wytrzymać do wtorku, jest termin zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix wszystko dla zwierzaków:) już dzisiaj wyszły dwa najbardziej strachliwe: kot i koteczka i dały się pogłaskać:) a koleżanka odczuwa skutki chemii, mimo różnych medykamentów wciąż ją mdli, nie może jeść:o mówi, że trzeci dzień o suchej bułce jest i siemieniu lnianym (dają w pakiecie). pół dziewczyny wróci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix! Apteka czeka na nową dostawę masek złuszczających. Jeśli tylko przyjdą to kupię, jeśli podtrzymujesz zamówienie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko ja ja nie lubię czyścić auta w środku:o co do mycia, to jak chcę porządnie umyć to tylko na myjce ze szczotkami, taka bezdotykowa to pic na wodę - dobra jest tylko do odświeżenia samochodu jak jest lekko przykurzony, prawdziwego brudu nie zmyje, wiem, bo przerabiałam. można jeszcze ewentualnie najpierw własnoręcznie namydlić auto szmatencją z płynem i dopiero włączyć pistolet, ale po co się męczyć, więc jak auto brudne, to tylko myjnia tradycyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na budowie powolutku trwają prace przy dachu, szkoda, ze teren jeszcze nie gotowy. Mogłabym już sadzić jakieś tuje wzdłuż płotu - poczekam na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×