Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

czy to normalne aby piętnasty wpis otwierał stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Terix, że zapach przypadł Ci do gustu :D:D:D bo mi się bardzo spodobał i zawsze mam dyżurny flakonik w domu. To miała być niespodzianka i fajnie, że mi się udało Ciebie zaskoczyć :P. Cieszy, że nasza wyspa potrafi być zakręcona :D Popołudniowy buziak dla każdej Wyspiarki :)....biorę się za sprzątanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam i co widzę,nie było Teekli,nie było Teekli😭 A tak poza tym serdecznie witam wszystkie piękne,powabne i apetyczne wyspiarki👄 Zulka Jestem pod kontrolą onkologiczną,oni się w morfologię i podstawowe badania nie bawią.To pozostawiają rodzinnym by i oni he,he mieli zajęcie. Tam mam robione markery nowotworowe,cytologię usg dołu i góry,mammografię no i rezonans magnetyczny chyba nic nie ominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix a ja czuję się bardzo zawiedziona miałam nadzieję że czas wpłynie na zmianę postanowień Szczęścia/Nieszczęścia.No ale widać że na ludziach nie znam się wcale dlatego mogę Ci tylko życzyć byś szybciutko zaleczyła serduszko i na powrót tryskała radością życia i optymizmem👄 Ploteczko No właśnie rezonans miałam już robiony 5 razy hi,hi nikt nigdy mi nie badał poziomu kreatyniny.Ostatnio pani przy usg zapytała czy nam przez rezonansem robią a jak powiedziałam że ,,nie,, kazała mi się głośno o to badanie upominać.Ale wiemy już hi,hi jak mi wychodzą takie akcje:p no chyba że pójdę za rączkę z siostrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilka pewnie już w objęciach niedźwiadka;) Betulka ciągle trzymam kciuki Terix ja nadal nie upiekłam Focha chyba dopiero po świętach się zbiorę;) Bastylko solidaryzuję się z Tobą w tym ogólnym złym samopoczuciu.Całą winę zganiam na pogodę.U mnie dzisiaj fatalnie,wieje,leje i nieprzyjemnie.A ma być jeszcze gorzej:( No nic teraz zmykam bo ja tradycyjnie przed świętami nie mogę się zorganizować i poukładać,jestem jak ten halny hi,hi nad górami.Latam w tę i wew tę ciągle w ruchu ale postępu prac nie widać,ba jakoś ciągle gorzej się robi.No ale jak się lata po chałupie,po ogrodzie i nawet po polu to wiadomo szału nie ma ale ruch w przyrodzie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem narka kobietki a ze wisów nie widać znak nowa stronka się zawiesiła,czort wie gdzie:p.Udanego wieczorku i dużych uśmiechów,takich od ucha do ucha.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierzcie @ twórczość mojej córci:) Wiej i pada słońce świeć 4 pory roku mam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, u mnie też choć co, słońce, deszcz, a teraz zimno Ja jestem w powijakach, nie wysprzątane, okna nie umyte, nic nie zrobione 😭 Ale jak się zmobilizuję to dam radę :D Terix, albo Dorix, a jak to pachnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca 👄. Pewnie, że zdążysz, szybka babka z Ciebie :) Enigma pachnie zdecydowanie, ciężkawo na pierwsze uderzenie. Ale za chwilę fajnie się układa i tworzy miłą aurę. Jej zaletą jest długie (kilkugodzinne)trzymanie się naszego ciała lub ubrań. Raczej perfuma elegancka, wyjściowa, ale jak kobieta jest elegancką to może służyć jako zapach codzienny :) Daisy 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, bardzo mądrze napisałaś, dokładnie tak z nami było. Związek bez zobowiązań, umówiliśmy się, że będziemy sobie pomagać w sensie: on mi remonty i doradztwo w obejściu, ja u niego w sprawach domowych, kuchennych (np. pranie firanek :P). Od początku wiedziałam, że jest to związek czasowy, gdy się poznaliśmy G. dawał sobie 5 lat życia, oczywiście śmiałam się z tego. Było nam bardzo dobrze, byliśmy szcześliwi, ale z czasem G. zaczął bardziej niedomagać w różnych aspektach i zaczął mnie odsuwać od siebie. Namawiał mnie na szukanie nowego chłopa. A ja raz się śmiałam, raz płakałam, raz krzyczałam....a on jak osioł swoje. Po rozstaniu często pisaliśmy ze sobą, gadulcowali lub rozmawiali przez telefon, teraz już prawie wcale. Oj tam, dziewczyny. Przeszło i pewnie minie. Poukładam się, tyle, że to jeszcze cholernie boli (choć już wkrótce upłynie 7 miesięcy). Uczucia to nie plany, schemat, układ....ale czy faceci zdają sobie z tego sprawę??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko, jutro trzymamy kciuki, musi być dobrze :) Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko, fajna parodia, córcia zdolniacha i z poczuciem humoru, oklaski dla niej 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś ja spałam na Wyspie. Wstawać śpiochy! Szkoda pięknego dnia :) Wielkanoc tuż-tuz.... Stawiam kawunię (ja dziś 3 w 1), herbatkę....i zaczynam biurowanie. Udanego dnia, dobrych ludzi wokół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️pozdrawiam ,ale u mnie wiało ,jak oglądałyście wiadomości . Doris to razem piejmy 3w1 i czekamy na resztę dziewczyny. Miłego dnia. Popołudniu jadę zrobić fryzurkę i umalować włoski Mam w sumie zalatany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i melduje się na biurowej kawuni dorix.. dzięki 👄 Vanilko..🖐️ ija zmykam do zajęć dzisiaj nastawiłam już galarete z golonek m brdzo się dopraszał więc zrobie mu niespodziankę ja sobie z indyka .. milusiego dnia kochane ]usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Doris dzięki za biurową👄 :D Jeszcze raz dzięki za niespodziankę❤️ Ja określiłabym te perfumy jako wyrafinowane, dla dojrzałej kobiety, na wyjście. Na co dzień szkoda takiego zapachu:D Tekla pomachaj łapką, co się dzieje? Vanilka robi się na bóstwo, na przyjazd kogucika:D:D:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×