Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Betulka jakie czytadła kupiłaś? ostatnio ktoś mi polecił książkę Kinga S. - trochę inną niż wcześniejsze, bo to ks. detektywistyczna, a nie horror, których jest mistrzem (chociaż jak zaczął przeginać w stronę fantasy to przestałam czytać jego książki) - pod tytułem Pan Mercedes. stwierdziłam, że skoro wrócił do starego stylu to sięgnę po nią. a jak ktoś nie czytał jego ks. pt. Chudszy to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama teraz ślęczę nad szwedzkim kryminałem Plac dla dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam czy nie wziąć jednego dnia urlopu po świętach, co prawda idziemy w gości, ale to też męczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ile jeszcze tych wpisów trzeba zrobić, by było coś widać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki malujecie jaja? w łupinach od cebuli czy bawicie się z farbkami? mnie te ostatnie coś słabo wychodzą:P może dlatego, że skorupki zamiast białe są ciemne takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na przepustkę wychodzi moja koleżanka, ponoć zleciała już 10 kilo:o ale nie dziwota jak po chemii przez 3 dni je tylko suchą bułkę, bo nic innego nie wchodzi jej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie pisałam jeszcze, w sobotę piętro niżej wprowadzili się jacyś młodzi ludzie i... co drugi dzień imprezują:o dosłownie, w sobotę - to rozumiem opijali lokum, później w poniedziałek i wczoraj. dziś przerwa, jutro znów powtórka z rozrywki:o co prawda nie słychać krzyków, za to muza gra równo. przedwczoraj nie mogłam zasnąć do 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu zaskoczyła:P to teraz się pożegnam, bo nudna jestem:P trzymajcie się zdrowo (u mnie w pracy wciąż pomór grypowo-anginowy trwa), ja odpukuję i nie daję się;) pozdrawiam serdecznie, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to pomarudze jeszcze i ja. Na pogode! Zla jestem! Dzisiaj musialam wyciagnac umyte i wypchane gazetka kozaki. Ale zakupy swiateczne zrobione. Jest szynka i inne dobre rzeczy juz zakupione na swieta:) W sobote kupie tylko salate i chleb. No i olej bo okazalo sie ze jest tylko troche na dnie butelki i pewnie do soboty okaze sie ze wiecej rzeczy brakuje w domu. Plotko dobrze ze jestes po rezonansie. Jak dlugo powinno to trwac nie wiem:O bo nigdy nie mialam:O Nie martw sie prosze na zapas, wszystko bedzie dobrze. Daisy ja mysle ze Zulka nie kuka do nas bo musi opiekowac sie futrzakami i poswiecic troche czasu kolezance, ktora teraz potrzebuje jej wiecej jak my. Brakuje Zulki ale rozumie wszystko. Przed swietami czas deficytowa sprawa dla kazdej kobity. Ja zaraz bede zmieniac posciel. Nie bede czekac do ostatniej chwili. Jutro pieke sernik. Bedzie jeszcze kupna babka drozdzowa i wystarczy. Trzymajcie sie dziewczyny. Dobranoc nie wiem czy jeszcze kukne. Pewnie krotko przed polnoca, ale to wtedy juz nikogo nie bedzie na mur. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka slubuje z reka na sercu ze 10 minut temu nie widzialam Twoich wpisow. Cuda sie dzieja:O Zaraz poczytam o czym pieszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę przyszłam Zuleczko czyli jak zrozumiałam masz juz na rezonans skierowanie? Jesli tak zrób ,nie zwlekaj ,zapisz sie,jak pisałam pierwszy przeszłam bez problemów ,dzisiaj nie wiem dlaczego Ale zrobic musisz ,ja cały czas miałam zamkniete oczy by nic nie widziec. Zuleczko choroba szybko wykańcza każda,nic dziwnego ,ze kolezanka spadła az tyle.Oby tylko pokonała chorobe.Odnośnie przeiebien ,chyba wszedzie panuuja ,mi jeszcze dobrze nie przeszło,choc juz promyk jasny widziaam,ale dizsiaj córka wróciła chora do domu,znowu chustki kaszlanie . Bastylko a Tobie przeszedł ten kaszel?masz juz z tym spokój? Odnośnie bastylko zakupów,ja lubie miec pokupione wczesniej,olej na pewno mam,ale cos przybraknie w sobote. Serik bede piekła w sobote,jutro upieke biszkopty pod szachownice (takie ciasto z bita smietaną) ,jutro moze jakies babeczki,choc ostatnio chyba nam sie przejadły wszelkiego rodzaju babki,za czesto piekłam i z ananasami i z majonezem.Musowo zrobic przerwe,mysle o jakis malutkich babeczkach. Oj coś mnie ciagnie dzisiaj do łóżka,od jutra koniec laby,trzeba cos zadziałac w kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku ale jestem urobiona:( Jak osilek A moze upieczesz Plotko babeczki z budyniem Dr Oetkera:P Ja kiedys namietnie pieklam te babeczki. Tylko jak na rodzine to chyba za mala porcja z jednego kartonika. Ja pobuszuje jeszcze z godzinke i ide w poduchy. Cale szczescie ze u mnie jutro czerwona kartka i sklepy zamkniete. Jest swieto i basta! zadnego latania po sklepach. Dobranoc dziewczyny. do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nieobecne:( 🖐️ Betulka dziękuję bardzo, otrzymałam przesyłkę:) Pieniądze wyślę ci po świętach❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, dobra noc:( Nareszcie mam wolne i pierwszy raz dzisiaj odpalam kompa. Wiemze pora juz do spania ale musze jeszcze posiedziec z pol godziny zeby wyschly mi wloski. Urobiona jestem dzisiaj na maksa. Za to jutro bede miala chyba troszke wolnego czasu, przynajmniej licze na to. U Was pewnie nie lepiej bo dzisiaj pokazala sie tylko Terix:O No nic nie marudze. Spijcie dobrze dziewczyny. Ale jutro sie meldowac prosze choc na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melduję wszystkim, że u mnie już prawie święta. Koszyczek gotowy ze święconką, mięsko przyprawione (dziś pieczenie), ciasta superaśne (mazurek, orzechowiec, kubanka, tort tiramisu, babka, makowiec), pasztet z królika, galareta z kurczaka, sałatka jarzynowa. Dziś jeszcze popełnię gołąbki z włoskiej kapusty. I jedzenie :P:P:P/ Nawet nie miałam czasu na kijankowanie, ale od wczoraj znowu ruszyłam na spacery. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skolorowałam się niczym pisanka, oczywiśnie wyżej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Etienn
Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku! Serdecznie Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny! Spokojnych, zdrowych Świąt Wielkiej Nocy :-) Wypoczywajcie, nie ganiajcie między stołem i kuchnią ;-). Do zobaczenia 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Dziewczynki! Melduje, że gotowa do świętowania jestem, czekamy na słońce i tylko jego brakuje. Poza tym wszystko jest, nastroje są wiosenne. Pięknie życzę Wam wszystkim spokoju, radości i miłości w ten trudny czas. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Spacerujcie !!! forsycja zakwitła już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,gorąco i z całego serca ukochane,wyjątkowe,zawsze wierne,oddane i gotowe do poświęceń wyspiarki.W takiej chwili jak ta gdy zaczyna się świąteczny czas,gdy wreszcie wszystko poszykowane i człowiek może w końcu usiąść na pupie.W takiej właśnie chwili gdy mam całe serce miłości,głowę rozmyślań o męce Pańskiej i życiu ogółem.Myślę sobie jak dobrze ze jest wyspa,jak dobrze że Wy jesteście.Jak bardzo ubogie byłoby moje zycie bez Was,bez naszych rozmów,rad,czasem sprzeczek.Bez tego wszystkiego co mam dzięki Wam,jesteście niezastąpione i nieocenione,kocham Was i życzę z całego serca i ze wszystkich sił. Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe; niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności. Radosnych Świąt w gronie rodzinnym spełnienia marzeń,zdrowia i pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo U mnie forsycja nie kwitnie,zrobiło się zimowo.Zulka fajnie że zajrzałaś przynajmniej wiem ze wszystko okej👄 Etien wracaj,nie bądź gościem😭 Ploteczko Zatem masz dom pełen chorych Dorix O matko a gdzie w takim natłoku zajęć jeszcze czas na kijki.No chyba żeby kogoś zdzielić przez plecy jak pcha łapy po gołąbki prosto z gara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka👄 Terix👄 Bastylko👄 No i wszystkim nieobecnym👄👄 Teraz zmykam ale myślami i sercem jestem z Wami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolego Alleluja! Kochane dziewczynki zdrowych i wesolych Swiat zycze Wam i Waszym rodzinom. U mnie jak zwykle nic jeszcze nie gotowe. Ale co tam! Zaraz musze jeszcze odkurzyc pokoj i trzeba zbierac sie do kosciolka. Trzymajcie sie i swietujcie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kochane :) wreszcie klapłam na dupsko :) ..ciekawa jestem ile mam kilosow w nogach i łapch :). Serdecznie dziekuję za kartki z zyczeniami 👄 a wszystkim wyspiareczkom zyczę ... Radosnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×